mem0ry
mem0ry
  29 marca 2015 (pierwszy post)
https://www.youtube.com/watch?v=qtMV2-dm4ac d83ddc97d83ddc9bd83ddc9a nastrajanie się...
A wy w jaki sposób najczęściej poprawiacie sobie nastrój?

Powrót ogrodniczek do łask, hot or not? Misiaczki podobają się wam kobietki w nich?Dziewczyny a wy planujecie kupić a może już macie?Wolicie w wersji krótkiej czy długiej?Dla mnie obie wersje fajne :d Jak kiedyś znajdę swój rozmiar to nie omieszkam nabyć...

d83dde0d





MartaKarina
MartaKarina
  29 marca 2015

szukam takiego czegoś..



podoba Ci się taki kwiatowy motyw, Beatka?

MartaKarina
MartaKarina
  29 marca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: ja mam ten problem, że nie jestem w ciąży a wyglądam jakobym była więc dla mnie w sam raz ;d


no znowu nie przesadzaj, widziałam outfity które dodawałaś. nie jesteś drobniutka to fakt, ale do ciąży to ci daleko.
mem0ry
mem0ry
  29 marca 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

No na manekinie nawet nawet się prezentuje chociaż na pierwszym to tak kolorowo że bym, nie powiedziała...Masz warunki na noszenie takich :d Chociaż ja wolę sobie takie stonowane że czerń czy granat z tyłu a z przodu jedynie trochę tak jak ta co skrytykowałaś :D

MartaKarina
MartaKarina
  29 marca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Chociaż ja wolę sobie takie stonowane że czerń czy granat a z przodu jedynie trochę tak jak te co skrytykowałaś :D


w tally weijl są takie podobne w kwiatki, tylko czarne i granatowe, ale mi chodzi o kolor właśnie.d83dde14
mem0ry
mem0ry
  29 marca 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

pokazało mi że w tym Twoim tally weijl powinna być koszula w takich kolorach jak poszukuję :<
widziałam podobne kolorki gdzie indziej ale nie było mojego rozmiaru :<
Znów napiszesz że worek xDD

MartaKarina
MartaKarina
  29 marca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: widziałam podobne kolorki gdzie indziej ale nie było mojego rozmiaru :< Znów napiszesz że worek xDD


Sama mam jedną taką workowatą koszulę, ale nie w kratkę. Akurat nie mój styl, ale nie każdy lubi to samo, ogólnie nie jest taka zła, często widuję dziewczyny w podobnych
danda
danda
  30 marca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: mem0ry: s? gdzie można dostać takie trampki w kwiatki?


znajdziesz je na "zalando" tylko cena znacznie wyższa jak w sieciówce, ale w końcu stawiasz na jakość nie ilość:)
MartaKarina
MartaKarina
  30 marca 2015
danda
danda: znajdziesz je na "zalando" tylko cena znacznie wyższa jak w sieciówce, ale w końcu stawiasz na jakość nie ilość:)


Dziękuję :)))
Ale czy to zalando to nie jest czasem sklep internetowy? Bo mi zależy na tym, żeby dobrze leżało- nie zamawiam ciuchów przez neta.
danda
danda
  30 marca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale czy to zalando to nie jest czasem sklep internetowy? Bo mi zależy na tym, żeby dobrze leżało- nie zamawiam ciuchów przez neta.


Owszem, ale możesz tam bez obaw zamówić. Wraz z fakturą do zapłaty otrzymujesz kupon zwrotny na wypadek gdyby Ci coś nie pasowało( źle dobrałaś rozmiar, nie odpowiadał Ci kolor, materiał, uszycie czy po prostu akurat Ci się odwidziało) wtedy odsyłasz a oni zwaracają Ci pieniądze, lub możesz je przeznaczyć na zakup innego towaru, lub po prostu wymieniasz na inny rozmiar, kolor, fason. Masz do wyboru kilkanaście firm( jedne tańsze, drugie droższe) z tego co się orientuje to Twoja tally weijl też tam się chyba znajdzie:)
MartaKarina
MartaKarina
  30 marca 2015
danda
danda: Owszem, ale możesz tam bez obaw zamówić. Wraz z fakturą do zapłaty otrzymujesz kupon zwrotny na wypadek gdyby Ci coś nie pasowało( źle dobrałaś rozmiar, nie odpowiadał Ci kolor, materiał, uszycie czy po prostu akurat Ci się odwidziało) wtedy odsyłasz a oni zwaracają Ci pieniądze, lub możesz je przeznaczyć na zakup innego towaru, lub po prostu wymieniasz na inny rozmiar, kolor, fason. Masz do wyboru kilkanaście firm( jedne tańsze, drugie droższe) z tego co się orientuje to Twoja tally weijl też tam się chyba znajdzie:)


Na początek poszukam w stacjonarnych sklepach, wiem, że w ofercie tally weijl są też kolorowe, ale akurat nie tam, gdzie ja byłam (to jeszcze o niczym nie przesądza, bo katowice długie i szerokie i niejedno tally weijl tam się znajdzie :))), a jak faktycznie nie znajdę, to zamówię, bo chcę taką bluzkę w swojej kolekcji :))
Dzięki za protip Brydzia.
moniqee
Posty: 18 (po ~56 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 0
wpis jest ukryty
GRADEK83
GRADEK83
  31 marca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: A wy w jaki sposób najczęściej poprawiacie sobie nastrój?


Własnoręcznie :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: Powrót ogrodniczek do łask, hot or not?


Mi się podoba :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak kiedyś znajdę swój rozmiar to nie omieszkam nabyć...


misz masz
Konto usunięte
Konto usunięte: podobają się wam takie legginsy? Pupka w nich apetyczna com?;d

No nie na każdej pupie leginsy tak wyglądają XD
mem0ry
mem0ry
  31 marca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Własnoręcznie


d83dde31 świntuch!
GRADEK83
GRADEK83
  31 marca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: świntuch!


d83dde1d hehe jakoś trzeba sobie pomagać XD
dynaminka
dynaminka
  1 kwietnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: No nie na każdej pupie leginsy tak wyglądają XD


Beata pisała, że te legginsy mają jakieś specjalne wkładki xD
czego to ludzie nie wymyślą.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.