DominikPR
DominikPR
  1 lipca 2014 (pierwszy post)

Tak mnie bolą te wasze staniczki, jakiś czas temu byłem w sklepie z damskimi ciuszkami, podszedłem do staniczków, mówię sobie, trzeba sprawdzić co noszą nasze Boginie na swych cycuszkach, kiedy dotykałem omal nie zemdlałem, ze zmartwienia, we wszystkich szwama nie przepuszczająca powietrza, pytanie do was Boginie nie jest wam gorąco latem w takich staniczkach ? nie uwierają was one ? czy czujecie sie w tym komfortowo ? dla czego tak meczycie swoje Boskie cycuszki, i do tego w nich jest metal (drut) to strasznie nie zdrowo nosić metal przy cycuszkach, to właśnie metal miedzy innymi powoduje raka piersi, zrozumiał bym jeszcze staniczki nie uwierające tak mocno, z samego naturalnego materiału, ale tamte to mnie przeraziły ... o jak mi zal tych waszych cycuszków ... WOLNOŚĆ DLA CYCUSZKÓW d83dde0ad83ddc9cd83ddc97d83ddc99

DominikPR
DominikPR
  11 lipca 2014
praksyda
praksyda: to sobie biegnij choćby po schodach bez stanika w czasie PMS, cycki bola nawet w staniku a bez to bym chyba umarła. wychodzisz z domu w białej bluzce, cycki widac prawie całe, bo nie ma stanika, powiedz lepiej ze chcesz popatrzeć na bimbające cycki na ulicy a nie ze niezdrowe, ty skurczybyku jeden.


w cycuszkach macie tłuszcz, jest to spowodowane złym odżywianiem, brakiem wody, tlenu, i ruchu, w organizmie, na wpół martwe komórki twojego ciała nie stworzą pieknych mocnych i jędrnych piersi, naturalnie piersi nie są duże, bo to naturalne ze by się to kłóciło z naturą, myślisz ze bóg o tym nie pomyślał i by wam Boginie nie pozwalał biegać, ciało jest obrazem duszy a dusza jest obrazem ciała ... nic mi do waszych piersi nie zyje juz na poziomie najniższych zwierzęcych czakr i na poziomie zniewolenia seksualnego (ignorancji) kocham was Boginie miłoscią Bezwarunkową i to z niej przemawiam, bo bardzo chce bysmy wszyscy jak najszybciej przywrócili ponownie raj na ziemi, i szczęśliwe kochające sie rodziny d83ddc9cd83dde0ad83ddc9a tule mocno do serduszka d83ddc9cd83ddc9ad83dde0a
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.