hammock
hammock
  6 kwietnia 2014 (pierwszy post)

Witam was wszystkich co wolicie u kobiet szpilki czy baleriny? Ja osobiście jestem za balerinami :) Z tego względu, że wg mnie kobieta wygląda w nich bardziej naturalnie a i też komfort w takich butach pewnie o wiele lepszy :)

PoetkaHyde
PoetkaHyde
  10 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: koszula wpuszczona w jeansy u faceta jest ok xD

owszem jest d83dde0d zależy jaka koszula i w jakie dżinsy

Konto usunięte
Konto usunięte: >przegadywanki nie, ty po prostu nie masz argumentów xD

nie, po prostu nie mam zamiaru po raz kolejny się przegadywać z jakimiś mentalnymi przedszkolakami
PROVIRON318
PROVIRON318
  10 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: owszem jest zależy jaka koszula i w jakie dżinsy


ja je/be, gdzie ty się chowałaś

Konto usunięte
Konto usunięte: nie, po prostu nie mam zamiaru po raz kolejny się przegadywać z jakimiś mentalnymi przedszkolakami

mentalność przedszkolaka>mentalność prostytutki, zapamiętaj xD
Inny20
Posty: 17 (po ~130 znaków)
Reputacja: -19 | BluzgometrTM: 0
Inny20
  16 kwietnia 2014

Zdecydowanie szpilki, bo nogi ładniej w nich wyglądają.

miamitorino
miamitorino
  17 kwietnia 2014
hammock
hammock: Witam was wszystkich co wolicie u kobiet szpilki czy baleriny? Ja osobiście jestem za balerinami :) Z tego względu, że wg mnie kobieta wygląda w nich bardziej naturalnie a i też komfort w takich butach pewnie o wiele lepszy :)

wszystko tylko nie baleriny, baleriny są dla podkobiet
a tym jak sie ubieraja typiarki to sie nie interesuje, bo sie na tym nie znam. wazne, zeby byla oryginalnie i drogo ubrana, a nie kolejna kopia z h&m/zary. musi mi sie to podobac i tyle. niestety wiekszosc polek nie ma gustu i kolezanki ktorych ubior mi sie podoba, moglbym policzyc na palcach jednego palca. d83dde12
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.