hammock
hammock
  6 kwietnia 2014 (pierwszy post)

Witam was wszystkich co wolicie u kobiet szpilki czy baleriny? Ja osobiście jestem za balerinami :) Z tego względu, że wg mnie kobieta wygląda w nich bardziej naturalnie a i też komfort w takich butach pewnie o wiele lepszy :)

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  6 kwietnia 2014

Warto mieć i jedno i drugie, po prostu.
Wszystko zależy od okoliczności.

Babsy
Babsy
  6 kwietnia 2014

baleriny, ale tylko z racji tego iz nie moge chodzic w szpilkach.

PoetkaHyde
PoetkaHyde
  6 kwietnia 2014

szpilki

WiecznyPrawiczek
WiecznyPrawiczek
  6 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: zpilki


plusik
PoetkaHyde
PoetkaHyde
  6 kwietnia 2014

szpilki+legginsy= najlepsze połączenie xD

daj drugiego plusika, błagam!

agoosiaaa
agoosiaaa
  7 kwietnia 2014
hammock
hammock: a i też komfort w takich butach pewnie o wiele lepszy :)


nie powiedzialabym - ani w tym nie pobiegasz, ani nie maja odpowiednio grubej podeszwy w wiekszosci przypadkow zeby nie odczuwac podloza. a to czy komus sie wygodniej chodzi w szpilkach czy balerinach zalezy tylko od tego, w czym chodzi na codzien - jak nosisz glownie szpilki to pozniej zakladajac baleriny jest niewygodnie i odwrotnie.

a co do tego, co wole to wole trampki, mozna chodzic po wszystkim i nie spadaja z nog, a to czy zakladam szpilki czy baleriny jest uzaleznione zupelnie od mojego humoru.
Rosiczka
Rosiczka
  8 kwietnia 2014

Zależnie od okazji;)

razotka
razotka
  10 kwietnia 2014
hammock
hammock: Witam was wszystkich co wolicie u kobiet szpilki czy baleriny? Ja osobiście jestem za balerinami :) Z tego względu, że wg mnie kobieta wygląda w nich bardziej naturalnie a i też komfort w takich butach pewnie o wiele lepszy :)

Szpilki zdecydowanie mają przewagę nad balerinkami. Jednak po kilku godzinach w pracy nie jestem w stanie wytrzymać w szpilkach całą noc, dlatego balerinki zawsze mam ze sobą.
Pure4
Pure4
  10 kwietnia 2014

Zależy od okazji. W pracy staram się chodzić w wygodnych butach, są to właśnie baleriny. Ale na drogę najczęściej zakładam szpilki. :-)

PROVIRON318
PROVIRON318
  10 kwietnia 2014

szpilki to raczej obuwie formalne, na specjalne okazje i do konkretnego stroju (nie, nie do leginsów xDD), to tak jakby facet na co dzień chodził w czarnych wiedenkach- po prostu nie wypada

PoetkaHyde
PoetkaHyde
  10 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: szpilki to raczej obuwie formalne, na specjalne okazje

Konto usunięte
Konto usunięte: po prostu nie wypada

ja je/be, gdzie ty się chowałeś
PROVIRON318
PROVIRON318
  10 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: ja je/be, gdzie ty się chowałeś

karynka w leginsach galaxy i szpilkach to mniej więcej ten sam poziom, co seba w tenisówkach i koszuli- niby powszechny i akceptowalny widok, ale niskich lotów, po prostu. choć ty możesz twierdzić, że walisz konwenanse, dress code i ogólnie jesteś super, ok, ja tylko mówię jak jest d83dde0a
PoetkaHyde
PoetkaHyde
  10 kwietnia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: karynka w leginsach galaxy i szpilkach

Mam jedne takie legginsy i może z 4 razy w życiu je miałam ubrane, a ty za każdym razem do tego nawiązujesz :rotfl:

eot, w sumie niepotrzebnie się odzywałam bo wcale nie mam ochoty na przegadywanki z gimbusami, wracaj do swojej piaskownicy
PROVIRON318
PROVIRON318
  10 kwietnia 2014

>przegadywanki
nie, ty po prostu nie masz argumentów xD
chociaż w sumie oczywistych faktów nie przetłumaczy się komuś, kto twierdzi że koszula wpuszczona w jeansy u faceta jest ok xD

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.