ALFAPARF
ALFAPARF
  30 listopada 2013 (pierwszy post)

Mam wlosy po 3 kapielach rozjasniajacych i farbowanych matrix 8N - jasny blond, aby zakryc rudosc... lecz dalej rudośc, jest, co z nia zrobic?.. co nalozyc? i w jaki sposob najlepiej zregenerować wlosy? co poleciacie?

ALFAPARF
ALFAPARF
  6 grudnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: ALFAPARF: Szampon filoletowy nie działa. Jakie masz rude te wlosy? Bo jak sa mocno-rude to jedyne co to dalsze rozjasnianie pomoze. A jeszcze co do szamponu to czasem trzeba pare razy umyc zeby pozbyc sie refleksu.ALFAPARF: A te produkty do pielęgnacji są drogie nie mam takiego budżetu. Coś tańszego? W temacie o wlosach dziewczyny podaja sporo dobrych produktow przy niskim budzecie, musisz tam pogrzebac.


Są rudo brązowe.... ten matrix nadal im odcien brązu, ale rudośc wybija.
pijana
pijana
  6 grudnia 2013

Chyba sobie kupię taki szampon, zawsze chciałam mieć "zimny" odcień włosów, może coś zmieni ^^

kasjerkaZbiedronki
kasjerkaZbiedronki
  10 grudnia 2013

szampon fioletowy dziala moim zdaniem tylko na wlosach rozjasnianych ale za to jak cudownie. Zadnych zolto pomaranczowych odcieni. Trzeba jednak uwazac aby nie przedobrzyc sprawy(fioletowe wlosy). A co do temau to polecam isc do fryzjera a nie niszczyc sobie wlosy. Taki kolor jak blond robi sie tylko w salonie :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.