kasey00
kasey00
  11 sierpnia 2013 (pierwszy post)

Hej! d83dde09

Muszę kupić nowe okulary przeciwsłoneczne i ciekawi mnie wasze zdanie na ten temat d83dde04 należycie do ludzi którzy:
d83ddc49 uważają, że w dobre okulary przeciwsłoneczne powinno się zainwestować (raj bany mejbi? :) )
d83ddc49 kupują je obojętnie gdzie (bazarek,haem itp itd) bo fajnie wyglądają
d83ddc49 mają w d... okulary, wolą mrużyć oczy :mrgreen:
d83ddc49 inna odp?
Wszystkie uwagi na ten temat mile widziane :D
Miłego wieczoru d83dde0c

kasey00
kasey00
  15 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Noszę korekcyjne, bez których wiele nie widzę, więc niestety - przeciwsłoneczne nie dla mnie x(

kiepsko ;/ niektórzy mają takie korekcyjne w których szkła się przyciemniają po wyjściu na słońce...niestety jak dla mnie wyglądają okropnie ;/ ale o oczy trzeba dbać d83dde09
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  16 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: kupują je obojętnie gdzie (bazarek,haem itp itd) bo fajnie wyglądają


zdecydowanie :ziober2:.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 331
Kiniowska
  18 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: uważają, że w dobre okulary przeciwsłoneczne powinno się zainwestować (raj bany mejbi? :) )


Gdybym miała dość kasy, żeby sobie takie zafundować, to czemu nie. :)

Konto usunięte
Konto usunięte: kupują je obojętnie gdzie (bazarek,haem itp itd) bo fajnie wyglądają


O to to! :) Mam kilka par okularów, które z perspektywy czasu wydają mi się szkaradne, nie chodzę w nich i nie wywaliłam chyba tylko z sentymentu (kupione na jakiejś wycieczce, za pierwsze zarobione pieniądze, itd). Obecnie śmigam w jakichś z Diverse, podobne do "wajfajrerów".

Konto usunięte
Konto usunięte: mają w d... okulary, wolą mrużyć oczy

Kiedyś tak było. :D Najpierw zaczęłam używać okularów tylko do jazdy samochodem, teraz już ciągle. Nie mam przy sobie to jestem ślepa jak kret. :and:
MalaMi81
MalaMi81
  19 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Noszę korekcyjne, bez których wiele nie widzę, więc niestety - przeciwsłoneczne nie dla mnie x(

W tej chwili można zrobić korekcyjne o czarnych szkiełkach z filtrami. Albo ewentualnie nosić soczewki :)

Konto usunięte
Konto usunięte: kiepsko ;/ niektórzy mają takie korekcyjne w których szkła się przyciemniają po wyjściu na słońce...niestety jak dla mnie wyglądają okropnie ;/ ale o oczy trzeba dbać

tzw. fotochromy - faktycznie wyglądają niezbyt ciekawie (zwłaszcza te brązowe)
MalaMi81
MalaMi81
  19 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Noszę korekcyjne, bez których wiele nie widzę, więc niestety - przeciwsłoneczne nie dla mnie x(
W tej chwili można zrobić korekcyjne o czarnych szkiełkach z filtrami. Albo ewentualnie nosić soczewki :)
Konto usunięte
Konto usunięte: kiepsko ;/ niektórzy mają takie korekcyjne w których szkła się przyciemniają po wyjściu na słońce...niestety jak dla mnie wyglądają okropnie ;/ ale o oczy trzeba dbać
tzw. fotochromy - faktycznie wyglądają niezbyt ciekawie (zwłaszcza te brązowe)
pijana
pijana
  19 sierpnia 2013
MalaMi81
MalaMi81: W tej chwili można zrobić korekcyjne o czarnych szkiełkach z filtrami. Albo ewentualnie nosić soczewki :)

Nie lubię soczewek, a szkoda mi wydawać 600-1000 zł na korekcyjne okulary przeciwsłoneczne (koszt szkieł 500-600+jakieś oprawki) zwłaszcza, że nie znoszę słońca i staram się go unikać ;)
kuba92762
kuba92762
  20 sierpnia 2013

Dużo prowadzę samochód więc zainwestowałem w porządne okulary przeciwsłoneczne u optyka. Ray bany akurat najbardziej mi się podobały, chociaż fakt, cena trochę przesadzona, ale co tam...pracowałem, żeby na nie mieć. Byłem świadomy ile to kosztuje, nie zwracam uwagi na to, że podobno są lanserskie.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.