kasey00
kasey00
  11 sierpnia 2013 (pierwszy post)

Hej! d83dde09

Muszę kupić nowe okulary przeciwsłoneczne i ciekawi mnie wasze zdanie na ten temat d83dde04 należycie do ludzi którzy:
d83ddc49 uważają, że w dobre okulary przeciwsłoneczne powinno się zainwestować (raj bany mejbi? :) )
d83ddc49 kupują je obojętnie gdzie (bazarek,haem itp itd) bo fajnie wyglądają
d83ddc49 mają w d... okulary, wolą mrużyć oczy :mrgreen:
d83ddc49 inna odp?
Wszystkie uwagi na ten temat mile widziane :D
Miłego wieczoru d83dde0c

MiloscDoMarty
Paulinessa
Paulinessa
  11 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: uważają, że w dobre okulary przeciwsłoneczne powinno się zainwestować (raj bany mejbi? :) )


No pewnie, zawsze to jakość prawdziwa. Lans też :ssh:

Ale nie mogę sobie na to pozwolić póki co, więc:

Konto usunięte
Konto usunięte: kupują je obojętnie gdzie (bazarek,haem itp itd) bo fajnie wyglądają


Kupuję w sieciówkach, jakoś na bazarze się nie pokuszę, bo tak stoją cały czas na zewnątrz :nie:
ZlMNA
ZlMNA
  11 sierpnia 2013

mam okulary za 5.90

MalaMi81
MalaMi81
  12 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: uważają, że w dobre okulary przeciwsłoneczne powinno się zainwestować (raj bany mejbi? :) )

Na pewno zainwestować w dobre okulary - zwłaszcza jeśli ma się wadę wzroku i nosi soczewki :mrgreen:

Nie muszą to być od razu Ray-Ban, w optyku znajdziesz wiele innych tańszych okularów z dobrymi filtrami.
NickiMinaj
NickiMinaj
  12 sierpnia 2013

Kupuję okulary w sklepie SIX tam mają filtr UV
ceny tam od 40 do 60 zł. warto na przecenie tam kupić ;)

KrolowaHyde
KrolowaHyde
  12 sierpnia 2013

Nie cierpię okularów słonecznych, więc należę do tych:

Konto usunięte
Konto usunięte: mają w d... okulary, wolą mrużyć oczy

;)
sleepinthegardn
sleepinthegardn
  12 sierpnia 2013

ja zawsze kupuje u optyka, mam też ray bany ale właściwie nie różnią sie komfortem od tych tańszych - optycznych przeciwsłonecznych ;)

Earth
Earth
  12 sierpnia 2013

Kurna, ludzie. Okulary PRZECIWsłoneczne.
Tak jak maska PRZECIWgazowa.

kasey00
kasey00
  13 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: polecam

dziękuję dobry człowieku d83dde09
NickiMinaj
NickiMinaj: Kupuję okulary w sklepie SIX tam mają filtr UV ceny tam od 40 do 60 zł. warto na przecenie tam kupić ;)

te na bazarku niby też mają jakiś filtr 400 czy coś takiego...nie wiem czy to coś daje czy to taka ściema d83ddc7d
KrolowaHyde
KrolowaHyde
  13 sierpnia 2013
Earth
Earth: Kurna, ludzie. Okulary PRZECIWsłoneczne. Tak jak maska PRZECIWgazowa.

fakt, to mój błąd, teraz zauważyłam. d83dde09 sama nie wiem dlaczego napisałam słonecznych.
NickiMinaj
NickiMinaj
  13 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: te na bazarku niby też mają jakiś filtr 400 czy coś takiego...nie wiem czy to coś daje czy to taka ściema

na bazarku to modele jedne wiszą po 10 lat te same ....
kasey00
kasey00
  13 sierpnia 2013
NickiMinaj
NickiMinaj: na bazarku to modele jedne wiszą po 10 lat te same ....

bardzo możliwe :mrgreen:
harisa
harisa
  14 sierpnia 2013

Ja mam fioła na punkcie okularów i mam ich sporo w swojej kolekcji :D Okulary muszą być bajeranckie i mieć to coś w sobie :) Najlepiej jakby były orginalne i nie powtarzalne... Niestety aby znaleźć taki, które spełniają te wszystkie warunki to mega trudne:) Najlepsze okulary kupuję się na wyprzedażach :) Moja ostatnia zdobycz to kozackie zielone okularki z housa za jedyne 10 zł polecam:)

pijana
pijana
  14 sierpnia 2013

Noszę korekcyjne, bez których wiele nie widzę, więc niestety - przeciwsłoneczne nie dla mnie x(

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.