Paulinessa
Paulinessa
  6 lipca 2013 (pierwszy post)

Musi być hot, bo dział nam usycha. I jest to też moja wina, bo rzuciłam się na ten hajd, który jak dotąd nie wniósł żadnej wartości do mojego życia :rotfl:

MiU :zakochany:

Sprawa jest prosta: każdy zadaje jakieś pytanie dotyczące kosmetyków, składów, makijażu, zabiegów kosmetycznych, ubrań, dodatków, biżuterii itp, np. Podoba Wam się ta sukienka?; Używałyście tego szamponu?; Lepszy tusz X czy Y? itp.
Zresztą, nie trzeba Wam tłumaczyć :mrgreen:

Ja zaczynam, następna osoba mi odpowiada i zadaje pytanie. Nie oznacza to jednak, że inne osoby nie mogą odpowiadać na wcześniejsze pytania :)

Q: Jaki kolor bluzki dobrałybyście do miętowej spódnicy?

Pozdrawiam, Paula

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: moze pracuja w jakims biurze z dobra klima i tylko w upale sa podczas przebiegniecia z domu do pracy

tez mam klime w biurze, ale przy 35 stopniach wystarczy 15 minut na zewnatrz :)

Konto usunięte
Konto usunięte: telefon mi mowi, ze 24 stopnie :D

no to tez ladnie, do tego masz morskie powietrze a nie miejski zaduch. My w weekendy tylko nad wode uciekamy.
Konto usunięte
Konto usunięte: w koncu jest pogoda by wbic na plaze itp, oby sie utrzymala do konca sierpnia xD

do konca pazdziernika :ziober2:
Zazwyczaj wrzesien jest cieplejszy niz sierpien :pavarotti:
Konto usunięte
Konto usunięte: bardzo fajny, jak z trwaloscia i ile warstw do uzyskania takiego koloru?? :)

jak nie zmywasz naczyn to trzyma nawet tydzien :D (w upale nie gotuje, wiec i nie zmywam lol)
dwie warstwy :) choc neony trzeba dosyc ostroznie nakladac, bo latwo uzyskac brzydkie smugi (podobne do tych z zoltych lakierow)
Konto usunięte
Konto usunięte: jak czesto chodzicie do kosmetyczki?

co 4 tygodnie na facial i co 4 tygodnie na wosk

ile torebek macie w swojej kolekcji?

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  9 lipca 2013
massacre
massacre: tez mam klime w biurze, ale przy 35 stopniach wystarczy 15 minut na zewnatrz :)


to nie wiem jak one to robia :nie:
massacre
massacre: no to tez ladnie, do tego masz morskie powietrze a nie miejski zaduch. My w weekendy tylko nad wode uciekamy.


heh, morskie powietrze to czesto zapach smierdzacych glonow xD no ale ogolnie wiem o czym mowisz, w wiekszym miescie jednak jest inaczej :)
massacre
massacre: do konca pazdziernika Zazwyczaj wrzesien jest cieplejszy niz sierpien


jak dla mnie to moze caly rok taka pogoda trwac, nie lubie zimna xD
massacre
massacre: jak nie zmywasz naczyn to trzyma nawet tydzien :D (w upale nie gotuje, wiec i nie zmywam lol) dwie warstwy :) choc neony trzeba dosyc ostroznie nakladac, bo latwo uzyskac brzydkie smugi (podobne do tych z zoltych lakierow)


gotuje, wiec nie zmywam (no myje moj kubek po kazdej wypitej kawie i to by bylo na tyle xD). ale kurcze kazdy jeden lakier wytrzymuje mi max 2 dni bez odpryskiwania, jeszcze chyba nie spotkalam sie z takim, ktory by wytrwal tydzien xD
massacre
massacre: ile torebek macie w swojej kolekcji?


z 10 :woot: ciezko dokladnie mi stwierdzic, bo jak mi sie nudza to oddaje, a uzywam teraz tylko 4rech.

najgorsza fryzura, jaka mieliscie na glowie?
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 327
Kiniowska
  9 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: zimą - wolisz płaszczyk czy kurtkę?


Kurtkę - koniecznie za tyłek i puchową.
Konto usunięte
Konto usunięte: szpilki czy koturny? :)


Koturny. :)

Balsam do ciała nawilżający czy ujędrniający?
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: jak dla mnie to moze caly rok taka pogoda trwac, nie lubie zimna xD

same here :)
Konto usunięte
Konto usunięte: ale kurcze kazdy jeden lakier wytrzymuje mi max 2 dni bez odpryskiwania, jeszcze chyba nie spotkalam sie z takim, ktory by wytrwal tydzien xD

no co Ty o.O
mi lakier sie niszczy i odpryskuje tylko, gdy zmywam naczynia. Essie, Opi, Butter London (te drozsze) i Models Own (£5 wiec tansze) sa trwale na moich paznokciach. Czesto zmieniam kolor, ale jak mam lenia to spokojnie ten tydzien wytrzymuje. Plus uzywam top coat z Essie, to pewnie tez sporo daje :)
Konto usunięte
Konto usunięte: najgorsza fryzura, jaka mieliscie na glowie?

w obecnej pogodzie, moje dlugie i grube wlosy, strasznie mi sie skalp poci :rotfl: codziennie myje i sypie pudrem got2b bo pomaga na ta goraczke.
a tak poza tym chyba mam taki ksztalt glowy i na tyle symetryczne rysy twarzy, ze chyba wszystkie fryzury mi pasowaly, nawet krotkie.
Kiniowska
Kiniowska: Balsam do ciała nawilżający czy ujędrniający?

Nawilzajacy

Najwiekszy Wasz slodki grzech zwiazany z moda i uroda, ktory popelniacie mimo iz wiecie, ze jest dla Was niekorzystny?

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  9 lipca 2013
massacre
massacre: Najwiekszy Wasz slodki grzech zwiazany z moda i uroda, ktory popelniacie mimo iz wiecie, ze jest dla Was niekorzystny?

czarne włosy :) Moja cera nie pasuje do tego koloru. Długo nawet miałam ten kolor. Przez niego zniszczyłam włosy do pasa, chciałam się go pozbyć...

A ufff już odrastają xD za rok znowu będą w tych okolicach, już są długie.

Najgorsza marka kosmetyków?
Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
mirra20
mirra20
  9 lipca 2013
massacre
massacre: Models Own - Bubblegum - wyglada mega na opalonych brazowych palcach :D

zajebisty
Konto usunięte
Konto usunięte: jak czesto chodzicie do kosmetyczki?

ogólnie nie chodzę jakoś regularnie, czyli raz na ruski rok może:D
najbardziej charakterystyczny strój z dzieciństwa?
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  9 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: jak czesto chodzicie do kosmetyczki?

sama jestem kosmetyczką i wszystko sama koło siebie robię :)

ile macie sztuk lakierów do paznokci?
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Paulinessa
Paulinessa
  9 lipca 2013
Gejszalicious
Gejszalicious: le macie sztuk lakierów do paznokci?


mniej więcej 15

lubicie piwo?
GRADEK83
GRADEK83
  9 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: miętowej spódnicy?


Miętowa spódnica to zielona spódnica ? :ziober2: :P
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: lubicie piwo?

na ugaszenie pragnienia w upaly, moje guilty pleasure :and:
ale tylko te:








Justin Bieber czy Nicki Minaj? :mrgreen:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Paulinessa
Paulinessa
  9 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Miętowa spódnica to zielona spódnica ? :P


dokładnie to jest taki jasny odcień zieleni :)

massacre
massacre: Justin Bieber czy Nicki Minaj?


:rotfl:

Jeśli już naprawdę MUSZĘ to Minaj :rotfl:

Używacie prostownicy do włosów? jakiej?
OnaJestJakNarkotyk
OnaJestJakNarkotyk
  9 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Używacie prostownicy do włosów? jakiej?

GHD styler IV

włosy rozpuszczone czy związane?
Paulinessa
Paulinessa
  9 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: włosy rozpuszczone czy związane?


Rozpuszczone! Związane w koczek tylko w domu dla wygody lub jak ich nie umyję, a muszę gdzieś wyjśc nagle :)

wizytowa sukienka - czarna czy granatowa?
OnaJestJakNarkotyk
OnaJestJakNarkotyk
  9 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: wizytowa sukienka - czarna czy granatowa?

czarna. ;d

latem - baleriny, sandałki czy japonki?
Paulinessa
Paulinessa
  9 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: latem - baleriny, sandałki czy japonki?


Baleriny lub sandałki, japonki nie :nie:

Zimą - czapka czy nie?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.