ZlMNA
ZlMNA
  23 maja 2013 (pierwszy post)

mój ulubiony dział!
Wśród blogów zauważyłam nowy szał na lakiery piaskowe , nie wiem czy tylko ja jestem przyzwyczajona do zwykłych gładkich czy co.
Nie podoba mi się ten efekt od razu kojarzy mi się to z tym gdy zaraz po pomalowaniu paznokci wieczorem idę spać i odbija mi się na nich pościel.
Masz już w swojej kolekcji lakier piaskowy?







Oraz kolejną z nowości są lakiery My Secret (ogólnie lubię za jakośc lakieru ) , które pachną podczas wysychania
które dostępne są w 4 kolorach
167 Kiwi
168 Fruit Cocktail
169 Candy 1
70 Raspberry

Jak często malujesz paznokcie?
Na jakie kolory ?
ulubiona firma lakierów?
ile liczysz lakierów do paznokci w swoich "zbiorach" ?

Oraz przypominam,że w rossmanie od najbliższego czwartku 23 maja do 26 lub 29 maja (nie wiem która z informacji jest prawdziwa, żadna nie została potwierdzona:P) będzie trwała promocja -40% na całą kolorówkę oraz produkty do pielęgnacji twarzy.

OnaJestJakNarkotyk
OnaJestJakNarkotyk
  23 maja 2013

nie podobają mi się te piaskowe, kojarzą mi się z jakimiś odciskami na paznokciach zaraz po pomalowaniu ;p a tego nienawidzę.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak często malujesz paznokcie?

zawsze mam pomalowane, w przeciwnym razie zaraz by mi się pozadzierały, chociaż czasem daje odpocząć paznokciom i daje im spokój jak wiem, że nie muszę nic robić ;)
Konto usunięte
Konto usunięte: Na jakie kolory ?

przeważnie noszę french, takie mi się najbardziej podobają takie naturalnie, chociaż czasem decyduję się na ombre albo jakiś kolorek
Konto usunięte
Konto usunięte: ulubiona firma lakierów?

zdecydowanie essie, opi, barry m i china glaze. do polskich nie mam dostępu więc nie mam raczej faworytów, chociaż mam jeden z golden rose i jestem zadowolona bo kolor mi trzyma świetnie
Konto usunięte
Konto usunięte: ile liczysz lakierów do paznokci w swoich "zbiorach" ?

oo jezu, ostatnio robiłam konkretne porządki w kolorówce i zostało mi z około 20 lakierów, drugie tyle oddałam koleżanką albo powywalałam.
mmaryja
mmaryja
  24 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak często malujesz paznokcie?

raz w tygodniu
Konto usunięte
Konto usunięte: Na jakie kolory ?

zależy na co mam ochotę, ostatnio skrajnie bo albo beże albo coś ciemnego.
Konto usunięte
Konto usunięte: ulubiona firma lakierów?

essie zdecydowanie, później OPI, ale mam problem z ich zakręcaniem bo mi zasychają zakrętki i później ciężko jest je otworzyć.
Konto usunięte
Konto usunięte: ile liczysz lakierów do paznokci w swoich "zbiorach" ?

8 essie, 2 opi i jakieś inne typu sephora, sally hansen etc których nie używam. ostatnio wyrzuciłam ze 20 lakierów bo były stare, teraz chyba będę kupowała tylko essie. nie są tak drogie jak opi, a równie dobre.
ZlMNA
ZlMNA
  24 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: zdecydowanie essie,

Konto usunięte
Konto usunięte: chyba będę kupowała tylko essie.

co do essie , do 26 maja w Hebe lakiery : kup jeden, a drugi masz za 1zł ;)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 maja 2013

Nie mam, bo preferuje klasyczne lakiery. Nie lubie tych z efektami specjalnymi sand, leather look itd.
Moja kolezanka probowala wymieszac zwykly lakier z cukrem, zeby uzyskac ten piaskowy efekt, troche jej to nie wyszlo :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak często malujesz paznokcie

roznie, czasem nawet codziennie...
Konto usunięte
Konto usunięte: Na jakie kolory

rozne, zalezy od mojego widzimisie :)
Konto usunięte
Konto usunięte: ulubiona firma lakierów

Opi
Lubie tez Essie i Models Own, choc sa bardzo geste. Mam tez Ciate i Nails Inc.
Konto usunięte
Konto usunięte: ile liczysz lakierów do paznokci w swoich "zbiorach"

Wrzuce zdjecie pozniej, gdzies je mam bo juz wrzucalam gdzie indziej. Generalnie w tej chwili mam malo, bo robilam ostatnio porzadki i mase powyrzucalam.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

ZlMNA
ZlMNA
  24 maja 2013
massacre
massacre: Moja kolezanka probowala wymieszac zwykly lakier z cukrem, zeby uzyskac ten piaskowy efekt, troche jej to nie wyszlo

widziałam wlasnie w necie,że też tak próbują http://moj-life-style.blogspot.com/2013/04/diy-piasek-na-paznokciach.html mo naprawde , trudno bylo sie domyslec ze sie rozpusci:ninja:

Ubolewam nad faktem limitowanych edycji lakierów których już później nie da rady dokupić ;/
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: trudno bylo sie domyslec ze sie rozpusci


nie rozpuscil sie jej, po prostu wygladal nieestetycznie
Konto usunięte
Konto usunięte: Ubolewam nad faktem limitowanych edycji lakierów których już później nie da rady dokupić


jezeli sprzedaz jest duza, to pozniej wprowadzaja taki lakier do normalnej sprzedazy

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

ZlMNA
ZlMNA
  24 maja 2013
massacre
massacre: jezeli sprzedaz jest duza, to pozniej wprowadzaja taki lakier do normalnej sprzedazy

ja swojego nigdzie nie widzę..
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: ja swojego nigdzie nie widzę


widocznie sprzedaz byla mala. Sama jedna nie tworzysz trendow w sprzedazy. Ja sie wczoraj dowiedzialam, ze wycofali moj ulubiony concealer z Origins, Quick. Hide! Tez jestem zalamana, ale badzmy szczerzy, ile musialabym tirow tego korektora zamowic, zeby wrocil do sprzedazy?

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

marta0859
marta0859
  24 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak często malujesz paznokcie?


Bardzo rzadko. Nie lubię malować paznokci, szczególnie u rąk. Jak już maluję, to tylko latem i tylko na czerwono. Latem w nogach obowiązkowo, bo jak się nosi japonki czy inne buty z odkrytymi palcami u nóg, lepiej to wygląda.
Konto usunięte
Konto usunięte: Na jakie kolory ?


czerwony
Konto usunięte
Konto usunięte: ulubiona firma lakierów?


nie mam.
używałam różnych, i niczym szczególnym się nie różniły.
Konto usunięte
Konto usunięte: ile liczysz lakierów do paznokci w swoich "zbiorach" ?


lakierów mam bardzo mało. 3 albo 4, i wszystkie czerwone, tylko inny odcień.
ZlMNA
ZlMNA
  24 maja 2013

ja aktualnie próbuję zrobic paznokcie galaxy :rotfl:

Piixiie
Posty: 3283 (po ~73 znaków)
Reputacja: -78 | BluzgometrTM: 56
Piixiie
  24 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak często malujesz paznokcie? Na jakie kolory ? ulubiona firma lakierów? ile liczysz lakierów do paznokci w swoich "zbiorach"

-A to zależy od chęci,nastroju i tego czy jest jakaś okazja.Chociaż nawet bez okazji,na co dzień lubię sobie pomalować ot dla poprawy humoru :)
-Lubię kolorowo:) i dziwne połączenia barw,nie koniecznie muszą do siebie pasować :)
-Różne - wibo,miss sporty,essence,max factor :)
-oooo tyle(chociaż kilku musiałam się pozbyć)
Yes,we can!
w00tjump
w00tjump
  24 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Masz już w swojej kolekcji lakier piaskowy?


nie, ale planuje zakupic jakis z golden rose.
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak często malujesz paznokcie? Na jakie kolory ? ulubiona firma lakierów? ile liczysz lakierów do paznokci w swoich "zbiorach" ?


co 2 dni spednio, slabo mi sie trzymaja na paznokciach
czerwone, niebieskie glownie.
kupuje tanie lakiery, wszelkie typu wibo, lovely.
z 10.
ZlMNA
ZlMNA
  24 maja 2013
Piixiie
Piixiie: chociaż kilku musiałam się pozbyć

zazwyczaj najladniejsze gestnieja ;(
Piixiie
Posty: 3283 (po ~73 znaków)
Reputacja: -78 | BluzgometrTM: 56
Piixiie
  24 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: zazwyczaj najladniejsze gestnieja

No niestety d83dde1e ale czytałam gdzieś ,ze można przedłużać ich trwałość trzymając je w lodówce...Próbowała któraś takiego czegoś?
Yes,we can!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.