ZlMNA
ZlMNA
  23 maja 2013 (pierwszy post)

mój ulubiony dział!
Wśród blogów zauważyłam nowy szał na lakiery piaskowe , nie wiem czy tylko ja jestem przyzwyczajona do zwykłych gładkich czy co.
Nie podoba mi się ten efekt od razu kojarzy mi się to z tym gdy zaraz po pomalowaniu paznokci wieczorem idę spać i odbija mi się na nich pościel.
Masz już w swojej kolekcji lakier piaskowy?







Oraz kolejną z nowości są lakiery My Secret (ogólnie lubię za jakośc lakieru ) , które pachną podczas wysychania
które dostępne są w 4 kolorach
167 Kiwi
168 Fruit Cocktail
169 Candy 1
70 Raspberry

Jak często malujesz paznokcie?
Na jakie kolory ?
ulubiona firma lakierów?
ile liczysz lakierów do paznokci w swoich "zbiorach" ?

Oraz przypominam,że w rossmanie od najbliższego czwartku 23 maja do 26 lub 29 maja (nie wiem która z informacji jest prawdziwa, żadna nie została potwierdzona:P) będzie trwała promocja -40% na całą kolorówkę oraz produkty do pielęgnacji twarzy.

Paulinessa
Paulinessa
  24 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: mój ulubiony dział!


dobry gust! ;)
____
Piaskowe mi się nie podobają :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak często malujesz paznokcie?


Cały czas mam pomalowane, maluje jakoś 2 razy tygodniu, dobrze mi się trzyma praktycznie każdy lakier na paznokciach.

Konto usunięte
Konto usunięte: Na jakie kolory ?


Ostatnio nudziaki najcześciej. Ale też wszelkie róże, mięta, błękit, granat, biel, czerwień, bordo...

Konto usunięte
Konto usunięte: ile liczysz lakierów do paznokci w swoich "zbiorach" ?


Teraz tylko 14, pare dni temu wywaliłam sporo starych.

Konto usunięte
Konto usunięte: ulubiona firma lakierów?


Nie wiem, nie wychodzę na droższą półkę niż Wibo, Lovely, Essence itp



ZlMNA
ZlMNA
  24 maja 2013
Piixiie
Piixiie: Próbowała któraś takiego czegoś?

no tak,lakiery trzymac w lodowce albo w chlodnej piwnicy,zwlaszcza w wakacje ;> ale ja i tak trzymam w pokoju:ziober2:
ZlMNA
ZlMNA
  24 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: ie wychodzę na droższą półkę niż Wibo, Lovely, Essence itp

ja również!
tanie nie koniecznie złe!
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  25 maja 2013
W sumie trochę ich się nazbierało po wiosennych porządkach ;-)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  25 maja 2013

@Maryjka, w Anglii Essie, Opi, Nails Inc i Models Own są w tej samej cenie, z tą różnicą, że na Opi i Nails Inc najczęściej są promocje. Na Essie nie widziałam nigdy, poza dupnymi kolorami :and:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  25 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak często malujesz paznokcie?

Gdzieś tak 2 razy w tyg.. Jak widzę, że zaczyna mi odpryskiwać to maluje na nowo.
Konto usunięte
Konto usunięte: Na jakie kolory ?

Najczęściej chyba na czerwony.. Fiolet, mięta, jakiś ładny róż albo beż.
Konto usunięte
Konto usunięte: ulubiona firma lakierów?

Nie mam ulubionej.. Miałam kiedyś lakiery z Vipery Jumpy, nie do zdarcia, ale teraz nie mogę ich dostać..
Konto usunięte
Konto usunięte: ile liczysz lakierów do paznokci w swoich "zbiorach" ?

Niedużo.. Kilkanaście gdzieś tak.
Konto usunięte
Konto usunięte: Masz już w swojej kolekcji lakier piaskowy?

Nie mam, nie podoba mi się to.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

mmaryja
mmaryja
  25 maja 2013
massacre
massacre: w Anglii Essie, Opi, Nails Inc i Models Own są w tej samej cenie

u mnie essie ok 31zł, a OPI ok 50zł, więc jest różnica. ja niestety ostatnio wyrzuciłam 4 przepiękne kolory OPI bo nie dało się ich otworzyć, a jak już je otworzyłam(wymoczywszy we wrzątku) to niestety lakier się ciągnął. nie wiem czy jeszcze kupię jakieś, na pewno bo niektóre kolory są obłędne, ale na razie mam lekki uraz i szaleję z essie
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  25 maja 2013

Mi sie podobają kolory z Essie, mam ich teraz wiecej niż Opi, bo kolekcja wiosenna bardziej do mnie trafiła. Jednak Essie są dla mnie dość gęste i zawsze dużo marnuje przy moim braku talentu do malowania, bo zostawia mi smugi :/ U nas te wszystkie co wymieniłam chodzą po £11-12 za sztukę.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

mmaryja
mmaryja
  25 maja 2013

chryste, ja w ogóle nie umiem malować paznokci. teraz mój mąż mi maluje u stóp i idzie mu 100 razy lepiej niż mi po latach malowania:wtf:
no coś ty? to ja pamiętam, jak za lakier essie, swój pierwszy w życiu z 10 lat temu w londynie zapłaciłam 7 funtów!
ja w poniedziałek kupię 2 nowe, albo i 4 jeśli jest jeszcze ta promocja, że drugi za 1zł bo aż żal nie skorzystać

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  25 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Masz już w swojej kolekcji lakier piaskowy?

mam :) paese 324
tak wygląda :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Oraz kolejną z nowości są lakiery My Secret (ogólnie lubię za jakośc lakieru ) , które pachną podczas wysychania które dostępne są w 4 kolorach

lakiery zapachowe to żadna nowość :) kiedyś były lakiery mini colorama z maybelline, które pachniały podczas wysychania i po wyschnięciu :) ja miałam kilka kolorów już jakieś 6-7lat temu :) ale to nie koniec fajerwerków :D te lakiery oprócz zapachu miały też smak :D pamiętam, że jeden różowy odcień miał zapach i smak malinowy :D, bordowo-czerwony zaś czereśniowy :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak często malujesz paznokcie?

1-2 razy w tygodniu
Konto usunięte
Konto usunięte: Na jakie kolory ?

na jaki mam aktualnie ochotę, mam wiele różnych kolorów
Konto usunięte
Konto usunięte: ulubiona firma lakierów?

golden rose i rimmel
Konto usunięte
Konto usunięte: ile liczysz lakierów do paznokci w swoich "zbiorach" ?

ponad 80szt
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  25 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: ostatnio wyrzuciłam 4 przepiękne kolory OPI bo nie dało się ich otworzyć

pewnie miałaś gwint buteleczki oblepiony zaschniętym lakierem :) ja zawsze po pomalowaniu paznokci przecieram gwint wacikiem zwilżonym zmywaczem, dzięki temu nie mam potem problemu z odkręcaniem nakrętek, a i lakier dzięki temu nie gęstnieje w butelce tak szybko, bo jest szczelnie domknięty i nie dochodzi doń powietrze :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
JuIia
JuIia
  5 czerwca 2013

Jeżeli wiem że nigdzie nie będę musiała iść w rajstopach to ok.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  6 czerwca 2013
Gejszalicious
Gejszalicious: pewnie miałaś gwint buteleczki oblepiony zaschniętym lakierem :)

Nie. Wszystkie Opi tak maja. To wada budowy ich butelek, tak mysle. U mnie nie pozasychaly az tak strasznie, zebym nie mogla ich otworzyc, ale faktycznie zadne inne tego nie maja.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Pantereczkax3
wpis jest ukryty
RexMundl
wpis jest ukryty
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.