Piixiie
Posty: 3283 (po ~73 znaków)
Reputacja: -78 | BluzgometrTM: 56
Piixiie
  13 maja 2013 (pierwszy post)

Jak na kobietki przystało,na pewno każda z nas ma multum,a przynajmniej tyle ile potrzeba świecidełek :) Co za tym idzie,pewnie macie jakieś miejsce gdzie przechowujecie swoje pierścionki,łańcuszki itp..
Kiedyś przeszukując strony z hand made wynalazłam stojaczek głównie na kolczyki,a że wyglądał na bardzo prosty spróbowałam sama taki zrobić.Efekt nie powala na kolana ale byłam dumna z siebie:

No ale wczoraj trafiłam przypadkiem na lepszy model już sklepowy ,no i tak nabyłam drzewko o niebo lepszed83dde03

Moja stara dobra szkatułeczka na pierścionki :

No i miejsce na bransoletki i inne takie

1 Q. Jaką biżuterię lubicie nosić ? Którą nakładacie najczęściej?
2 Q. Jeżeli nie macie takowych skrzyneczek lub szkatułek, jak wygląda miejsce na Waszą cenną biżuterie ?
3 Q.Co myślicie o takich drzewkach na różne drobiazgi ?
4 Q.Czy macie w swoim "zbiorze"coś cennego? Nie chodzi mi o cenę ale wartość sentymentalną ?
Ps. Jestem ciekawa jak wyglądają miejsca gdzie chowacie swoją biżuterię mile widziane fotki d83dde0a
Pozdrawiam d83dde09

Yes,we can!
Piixiie
Posty: 3283 (po ~73 znaków)
Reputacja: -78 | BluzgometrTM: 56
Piixiie
  15 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: zawsze mam na sobie kolczyki w uszach (min 4) + kolczyk w pepku, prawie zawsze pozostale 2 kolczyki do uszu + kolczyk w nosie

Przed 18 -stką miałąm straszną ochotę na kolczyk w nosie,śnił mi się dniami i nocami ale moja mama wybiła mi ten (jak i inne) pomysły z głowy.
Konto usunięte
Konto usunięte: mam szafeczke
no pewnie taka miniaturowa? bo ładnie wygląda :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Mniej więcej tak wygląda wnętrze każdej szufladki:
mnie sie podoba:)
MaqdaIena
MaqdaIena: (wiekszośc sprezentowałam znajomym)

Też wolę oddać przyjaciółką takie bibeloty które mi już się nie podobają a one się tym zachwycaja :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Moją dostałam w prezencie i jest idealna

Bo może ja w jakiś tanich sklepach patrzałam XD
Yes,we can!
Paulinessa
Paulinessa
  15 maja 2013
Piixiie
Piixiie: 1 Q. Jaką biżuterię lubicie nosić ? Którą nakładacie najczęściej?


Ostatnio nie noszę w ogóle kolczyków (a mam ich mnóstwo), zawsze mam pierścionek, jakiś duży i bransoletki. Często też coś na szyi.

Piixiie
Piixiie: 2 Q. Jeżeli nie macie takowych skrzyneczek lub szkatułek, jak wygląda miejsce na Waszą cenną biżuterie ?


Mam kilka takich szkatułek i skrzyneczek, ale też 2 małe kolorowe doniczki :D

Piixiie
Piixiie: 3 Q.Co myślicie o takich drzewkach na różne drobiazgi ?


Nie podobają mi się, ale te laleczki wyżej są ładne :)
Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  15 maja 2013
Piixiie
Piixiie: 1 Q. Jaką biżuterię lubicie nosić ? Którą nakładacie najczęściej? 2 Q. Jeżeli nie macie takowych skrzyneczek lub szkatułek, jak wygląda miejsce na Waszą cenną biżuterie ? 3 Q.Co myślicie o takich drzewkach na różne drobiazgi ? 4 Q.Czy macie w swoim "zbiorze"coś cennego? Nie chodzi mi o cenę ale wartość sentymentalną ? Ps. Jestem ciekawa jak wyglądają miejsca gdzie chowacie swoją biżuterię mile widziane fotki

1. ładne kolczyki
2. mam jedną drewnianą szkatułkę, srebrne opakowanie po jakimś pasku [ładne] a reszta biżuterii ze względu na to że ją robię ;) to leży różnie, ale gotowe aktualnie mam w przezroczystym opakowaniu po papilotach [taka kosmetyczka]. Za jakiś czas przerobię duże pudełko i będą tam leżeć :)

3. są okej jak masz własną garderobę, czy w pokoju za czasów bycia nastolatki, czy osoby mieszkającej z rodzicami, oczywiście kwestia gustu. Ja nie lubię mieć za dużo rzeczy na widoku "publicznym" [np. salon]. Drzewko może być w sypialni o ile mamy w niej sporo miejsca na swoją toaletkę z lusterkiem, wtedy fajnie to pasuje. Jeszcze takie drzewko pasowałoby do sporej łazienki.
Oczywiście cennych rzeczy nie polecam trzymać na widoku :) Nie mówię, że znajomi, czy rodzina nas okradną, ale zdarza sie, że wpuszczamy kogoś obcego [ktoś przyjdzie coś sprawdzić, np. liczniki, czy listonosz, albo znajomy przyjdzie z Kimś nam nieznanym].

4. pierścionek zaręczynowy i obrączkę - na palcach :)
jakiś drobny wisiorek w serduszka za zdanie matury od bratowej

miałam więcej różności, ale ostatnio szkatułka zubożała, to co nie nosiłam mąż przerobił srebro :)
Bawił sie z odzyskiwaniem srebra na większą próbę.
Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  15 maja 2013
Piixiie
Piixiie: Też wolę oddać przyjaciółką takie bibeloty które mi już się nie podobają a one się tym zachwycaja :


No pewnie ;D.
Chociaż moje wydane kolczyki były fajne, jednak nie ma sensu bym je trzymała, skoro i tak ich nigdy nie założę, bo nie sądzę by moje uczulenie ' uszne' na metale mi się cofnęło :).
:ziober2:
ZlMNA
Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  16 maja 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: bo nie sądzę by moje uczulenie ' uszne' na metale mi się cofnęło :).

też mam takie uczulenie... zwykle na te niby niealergiczne..
Jedynie ze srebrem nie mam problemów. Złoto też, ale nie lubię nosić.
Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
agoosiaaa
agoosiaaa
  16 maja 2013
Piixiie
Piixiie: Przed 18 -stką miałąm straszną ochotę na kolczyk w nosie,śnił mi się dniami i nocami ale moja mama wybiła mi ten (jak i inne) pomysły z głowy.


ja sobie go zrobilam jakos z 2 miesiace przed 16stymi urodzinami, rodzicom nawet nie wspomnialam, zreszta to na tyle mala dziurka, ze zawsze jak sie nie chce pokazywac to mozna nosic sylikonowy kolczyk i normalnie na to nalozyc podklad i jest niewidoczny xD

co mi przypomina, ze musze sobie i sylikonowy kolczyk kupic i normlane tez, bo jak mi juz z miesiac temu wszytkie oczka z nich powypadaly to jeszcze sie nie zebralam do kupna nowych xD
Piixiie
Piixiie: no pewnie taka miniaturowa? bo ładnie wygląda :D


tak, ona taka calkiem malutka jest, dostalam od brata na osiemnastke xD nawet ma baletnice co tanczy do muzyczki :rotfl:

w ogole to jeszcze do tematu to zapomnialam ze zawsze mam na sobie lancuszek (Albo zloty z serduszkiem albo srebrny z literka A), calkiem zapominam ze to nosze :rotfl:
agoosiaaa
agoosiaaa
  16 maja 2013
Ela
Ela: też mam takie uczulenie... zwykle na te niby niealergiczne.. Jedynie ze srebrem nie mam problemów. Złoto też, ale nie lubię nosić.


tez mam to samo, chociaz te ''zwykle'' w sensie tych kupnych w sklepach bo np. ze stali chirurgicznej sa ok (ale na to chyba ogolnie malo kto ma uczulenie).
Piixiie
Posty: 3283 (po ~73 znaków)
Reputacja: -78 | BluzgometrTM: 56
Piixiie
  16 maja 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Chociaż moje wydane kolczyki były fajne, jednak nie ma sensu bym je trzymała, skoro i tak ich nigdy nie założę

też mam tak :) jak nie noszę czegoś to po co ma to leżeć miejsce zajmować jak się komuś przyda?
Konto usunięte
Konto usunięte: ja sobie go zrobilam jakos z 2 miesiace przed 16stymi urodzinam

:) no ja już za stara na takie szaleństwa jestem :P
Yes,we can!
agoosiaaa
agoosiaaa
  17 maja 2013
Piixiie
Piixiie: :) no ja już za stara na takie szaleństwa jestem :P


no w sumie w obecnym wieku tez bym pewnie sobie go nie zrobila xD
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.