SzaryChlopaczek
SzaryChlopaczek
  7 maja 2013 (pierwszy post)
http://www.hm.com/pl/product/10039?article=10039-A

podoba się wam taki ubiór?
TylkoUmysl
Posty: 962 (po ~347 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 1
TylkoUmysl
  9 maja 2013
Piixiie
Piixiie: widzisz i nie grzmisz....

Grzmię. Nie widzę jednego kolana u tego podczłowieka!

Tylko na nas spójrzcie. Wszystko jest na wspak, wszystko jest do góry nogami!
Lekarze niszczą zdrowie, prawnicy niszczą sprawiedliwość, uniwersytety niszczą wiedzę, rządy niszczą wolność, główne media niszczą informacje, religie niszczą duchowość.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 maja 2013

@szary, ale mój "sebek" nigdy na czarno nie pracował :rotfl: jesteśmy podludźmi, którzy płacą podatki :and:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

gruppenpepper
gruppenpepper
  9 maja 2013
massacre
massacre: W Anglii to faktycznie jest sklep z tanią odzieżą

w polsce też
massacre
massacre: jakość jest adekwatna do ceny

w polsce zależy, czasami tak, czasami nie.
np. chino za 79zł to bardzo tanio, tym bardziej, że gdzie indziej trzeba zapłacić minimum 120, w zarze 150 (ŚMIECH), a jakość taka sama.
z koszulami różnie bywa, za 60-70zł 100% bawełna są ok, ale już 130 za koszule z hm to jak dla mnie przesada, choć jedną kupiłem, ale rewelacji nie ma, mimo że napisane premium cotton (śmiech). w każdym razie moim zdaniem lepiej trochę dołożyć i kupić choćby w vistuli.
Konto usunięte
Konto usunięte: Tanio to się można ubrać w C&A

w c&a większość to mirek tier, podobnie jak reserved, choć fakt, że ceny bardzo niskie, ale rzeczy warte uwagi można na palcach jednej ręki zliczyć, przynajmniej jeśli chodzi o rzeczy męskie
Bestia
Bestia
  10 maja 2013

Masakiera jakaś ;-)

PiotrLuszcz
PiotrLuszcz
  10 maja 2013

potocznie zwany tez Wąsacz

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.