SzaryChlopaczek
SzaryChlopaczek
  7 maja 2013 (pierwszy post)
http://www.hm.com/pl/product/10039?article=10039-A

podoba się wam taki ubiór?
SzaryChlopaczek
SzaryChlopaczek
  9 maja 2013

a na dodatek to wszystko promuje h&m xD

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: a na dodatek to wszystko promuje h&m


Porzadny facet nie ubiera sie w h&m :ninja:
tam sa dobre szmaty dla lasek, dzieci i homo

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

SzaryChlopaczek
SzaryChlopaczek
  9 maja 2013
massacre
massacre: Porzadny facet nie ubiera sie w h&m tam sa dobre szmaty dla lasek, dzieci i homo


kolo mnie nie ma nic innego oprocz gimbo-croppa h&m, reserved:(
SzaryChlopaczek
SzaryChlopaczek
  9 maja 2013
http://nowamoda.avx.pl/viewforum.php?f=3&sid=d306012d9bc49649d59c505972b957da

co wy wiecie o modzie
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: reserved


a Reserved nie robi fajnych ciuchow? W liceum chodzilam w ciuchach z Reserved, wtedy jeszcze nawet nie bylo H&M w Trojmiescie :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

SzaryChlopaczek
SzaryChlopaczek
  9 maja 2013
massacre
massacre: a Reserved nie robi fajnych ciuchow? W liceum chodzilam w ciuchach z Reserved, wtedy jeszcze nawet nie bylo H&M w Trojmiescie

no robi,ale są duże droższe niż w h&m
nie wiem jak z jakościa jest
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem jak z jakościa jest


Reserved? Kiedys bylo srednio

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

gruppenpepper
gruppenpepper
  9 maja 2013
massacre
massacre: Porzadny facet nie ubiera sie w h&m

a gdzie, w croppie albo w diverse?
gruppenpepper
gruppenpepper
  9 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: no robi,ale są duże droższe niż w h&m
(śmiech) ceny są porównywalne, różnica jest taka, że w hm połowa ubrań jest gówniacka, druga połowa całkiem ok, jakość marna. natomiast w reserved 95% krojów jest z dupy (choć teraz się trochę poprawiło, niech będzie, że 90%) i dla polskich mirków i sebków wannabe hehe modni, jakość też marna. w hm na zachodzie mają całkiem dobre rzeczy, niezłej jakości, czego nie można powiedzieć o polskim hm xD reserved to marka polska no i niestety pełno tu ubrań typu połoweczki w paski, przydługie spodnie, pstrokate sweterki, koszule w grubą kratę z krótkim rękawem etc. etc. generalnie festiwal cebulactwa
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: dla polskich mirków i sebków wannabe

czym sie rozni mirek od sebka?
Konto usunięte
Konto usunięte: a gdzie, w croppie albo w diverse


cofam pytanie. nie mam zielonego pojecia, jakie sa w Polsce sklepy z tania odzieza.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

gruppenpepper
gruppenpepper
  9 maja 2013
massacre
massacre: czym sie rozni mirek od sebka?

mirek to starszy seba, ale jeszcze nie janusz, janusz to najstarsze stadium (śmiech)
massacre
massacre: nie mam zielonego pojecia, jakie sa w Polsce sklepy z tania odzieza.

hm to właśnie sklep, w którym można jako tako tanio się ubrać
pijana
pijana
  9 maja 2013

Tanio to się można ubrać w C&A (ale nie wiem jak tam z męskimi ciuchami, pewnie też szału nie ma, ale tanio na pewno). H&M i Reserved mają ceny z dupy wzięte, a jakość zazwyczaj śmieszną. Przez 3 miesiące pracy sobie tam kupiłam jedne legginsy i dwa naszyjniki (jeden się rozpieprzył), sprzedawałam bony pracownicze, bo mi się nie chciało patrzeć na te szmaty nawet. Zara zresztą też szmaty, a ceny H&M razy dwa albo trzy. Ciężko się w Polsce dobrze i tanio ubrać moim zdaniem.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 maja 2013

Lubię bardzo ciuchy z H&M serię Organic. W Anglii to faktycznie jest sklep z tanią odzieżą i jakość jest adekwatna do ceny. Z Zarą już różnie, jest to jedna z najdroższych firm highstreet-owych, ale i jakość też jest zdecydowanie wyższa. Mają szmaty owszem, ale są odpowiednio tańsze, stad zarowe topy mają zróżnicowanie cenowe. Ba! Nawet szale. Kupisz w Zarze szal i za £10, i za £50 :-) Wszystko zależy od składu materiału. To nie Primark, gdzie wszystko walą z polyestru.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 maja 2013

P.S. A Wiesio? Kim jest Wiesio w sebkowej hierarchii? I dlaczego sebek? Czyżby Sebastian to było takie popularne imię wsród klasy robotniczej?

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

SzaryChlopaczek
SzaryChlopaczek
  9 maja 2013

mirek to takie wyzsze stadium sebastiana,twoj men pewnie sie w niego powoli przeistacza xD

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.