MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  25 kwietnia 2013 (pierwszy post)
!!! Witam !!!
:mrgreen:.

Sprawdźmy Drogie Panie czy wolicie Gladiatorów, Vikingów, a może mężczyzn z rodów królewskich :ziober2:.

Wybrałam kilku panów z seriali.

1. Spartacus

SPARTACUS




CRIXUS



2. Vikings

RAGNAR



ROLLO



3. Gra o Tron

JAIME LANISTER



JON SNOW



Q: Który najbardziej Wam się podoba ? A może żaden ?
Q: Ekipa z którego serialu wygrywa według Was ?
Q: Oglądacie w ogóle te seriale ?
Q: Własne propozycje prawdziwych, serialowych mężczyzn ?

Ciężko mi było wybrać przystojniaków z Gry o Tron, bo jednak żaden mi się nie podoba, ale serial pasuje do koncepcji tematu, więc są chyba Ci najbardziej przyjemni dla oka.

Natomiast ze Spartacusa bym mogła wrzucić pewnie z 10 postaci, no ale równowaga by została zaburzona, więc wybrałam dwóch głownych bohaterów ;D.

Temat z dedykacją dla Anny :ziober2:.

!!! Pozdrawiam !!!
:mrgreen:.
:ziober2:
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  27 kwietnia 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Temat z dedykacją dla Anny .


skarbuś :zakochany:
Chcesz chyba zeby mi serce padło od nadmiaru tego testosteronu w fociszach :w00t: :D
Nie oglądam Vikings, ale ten gościu pierwszy ...no no :ninja:
A gdybym miałą wybierać pomiędzy Spartakusem a grą to wygrywa spartakus jeśli chodzi o chłopów, w grze najbardziej mrrr był Khal :zakochany: Nikt oprócz niego mi w tym serialu nie podnosił libido :lol:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  28 kwietnia 2013

Magd, chciałam Ciebie poinformować, że obejrzałam :D
Ragnar jest zayebiście przystojny... ten niesamowity wzrok, uśmiech. No, jestem pod wrażeniem. Nie myliłam się :D
Sprawdziłam aktora i okazało się, że to przecież jest ulubiony model Calvina Kleina- ten od dżinsów i gaci :-D
Facet jest jak wino :D

A poza tym- fajny serial, dobry klimat...
Ujmująca jest ta barbarzyńska prostota i bezkompromisowość :D
Do tego wiecznie naćpany Floki ...:D
Aż chce się umrzeć i pić z nimi w tej ich Walhalli :w00t:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  29 kwietnia 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: A może żaden

zaden
MaqdaIena
MaqdaIena: Ekipa z którego serialu wygrywa według Was

nie znam i nie ogladam tych seriali
MaqdaIena
MaqdaIena: Oglądacie w ogóle te seriale

nie
MaqdaIena
MaqdaIena: Własne propozycje prawdziwych, serialowych mężczyzn


McSteamy


"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  30 kwietnia 2013
Psyche30
Psyche30: Chcesz chyba zeby mi serce padło od nadmiaru tego testosteronu w fociszach :D Nie oglądam Vikings, ale ten gościu pierwszy ...no no


:DDD.
Zatem oglądaj, Redce się nawet podoba ;D.

Konto usunięte
Konto usunięte: Magd, chciałam Ciebie poinformować, że obejrzałam :D Ragnar jest zayebiście przystojny... ten niesamowity wzrok, uśmiech. No, jestem pod wrażeniem. Nie myliłam się :D Sprawdziłam aktora i okazało się, że to przecież jest ulubiony model Calvina Kleina- ten od dżinsów i gaci :-D Facet jest jak wino :D A poza tym- fajny serial, dobry klimat... Ujmująca jest ta barbarzyńska prostota i bezkompromisowość :D Do tego wiecznie naćpany Floki ...:D Aż chce się umrzeć i pić z nimi w tej ich Walhall


No widzisz, wiedziałam, że czas poświęcony na ten serial nie będzie czasem straconym ;D. Fajnie, że Ci się spodobał ;D.
Floki jest zabawny ;D.
A że Ragnar reklamuje jakieś gacie to nie wiedziałam ;D.
:ziober2:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  1 maja 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: No widzisz, wiedziałam, że czas poświęcony na ten serial nie będzie czasem straconym ;D. Fajnie, że Ci się spodobał ;D. Floki jest zabawny ;D. A że Ragnar reklamuje jakieś gacie to nie wiedziałam ;D.


Tak, podoba mi się :D
Pewnie dlatego, że to historyczny film z elementami mitologii nordyckiej ;-D
Zainteresował mnie na tyle, żeby jeszcze bardziej zagłębić się w ich wierzenia i zwyczaje :D
Na wszelki wypadek, gdybyś miała ochotę poczytać ---> http://karolginter.pl/chwyt.htm :D

Reklamował, teraz chyba bardziej skupił się na aktorstwie.
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  1 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Zainteresował mnie na tyle, żeby jeszcze bardziej zagłębić się w ich wierzenia i zwyczaje :D Na wszelki wypadek, gdybyś miała ochotę poczytać ---> http://karolginter.pl/chwyt.htm :


To samo napisałam na Kulturze, jak zaczęłam Vikingów oglądać ;D.
:ziober2:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  2 maja 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: To samo napisałam na Kulturze, jak zaczęłam Vikingów oglądać ;D.


Zatem mamy podobne upodobania :D
Przeczytałaś o 'chwycie darmowym'? :rotfl:

"Za gwałt groziła kara śmierci. Nawet samo dotknięcie kobiety bez zezwolenia było karane grzywną. Jednak w Gotlandii prawo w tym względzie było dość szczególne. Za dotknięcie przegubu dłoni lub kostki płaciło się cztery uncje srebra, za dotknięcie łokcia lub nogi między łydką a kolanem dwie i dwie trzecie uncji srebra, za dotknięcie ramienia lub kolana jedną i dwie trzecie uncji srebra, za dotknięcie piersi uncję srebra. Czy już dostrzegacie pewną prawidłowość? Tak, śmiałość się opłaciła. Za dotknięcie wyżej ud, w najbardziej intymnych regionach kobiecego ciała, nie płaciło się żadnej kary. Prawo stanowiło: "wówczas jest to dotknięcie haniebne i zwie się chwytem darmowym; za to nie płaci się nic - większość kobiet znosi to cierpliwie, kiedy dochodzi już do tego". Trzeba przyznać, iż było to bardzo oryginalne podejście do problemu ochrony czci kobiecej. Może tu należy szukać wytłumaczenia, dlaczego apetyty seksualne wikingów i nie skrywany sposób ich zaspokajania, robiły takie wrażenie na wszystkich pisarzach. Zarówno arabskich, jak i chrześcijańskich."
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  2 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeczytałaś o 'chwycie darmowym'?


Czytałam :rotfl:.
Ciekawe podejście ;D.
:ziober2:
Bestia
Bestia
  10 maja 2013

A gdzie Janosik ??

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.