MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  25 kwietnia 2013 (pierwszy post)
!!! Witam !!!
:mrgreen:.

Sprawdźmy Drogie Panie czy wolicie Gladiatorów, Vikingów, a może mężczyzn z rodów królewskich :ziober2:.

Wybrałam kilku panów z seriali.

1. Spartacus

SPARTACUS




CRIXUS



2. Vikings

RAGNAR



ROLLO



3. Gra o Tron

JAIME LANISTER



JON SNOW



Q: Który najbardziej Wam się podoba ? A może żaden ?
Q: Ekipa z którego serialu wygrywa według Was ?
Q: Oglądacie w ogóle te seriale ?
Q: Własne propozycje prawdziwych, serialowych mężczyzn ?

Ciężko mi było wybrać przystojniaków z Gry o Tron, bo jednak żaden mi się nie podoba, ale serial pasuje do koncepcji tematu, więc są chyba Ci najbardziej przyjemni dla oka.

Natomiast ze Spartacusa bym mogła wrzucić pewnie z 10 postaci, no ale równowaga by została zaburzona, więc wybrałam dwóch głownych bohaterów ;D.

Temat z dedykacją dla Anny :ziober2:.

!!! Pozdrawiam !!!
:mrgreen:.
:ziober2:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  25 kwietnia 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Ja tych z Gry o Tron bym nie brała, nie tych których wrzuciłam foty ;D.


Ja tam biorę wszystkich- do zabawy :ziober2:

Ragnar jest moim numerem jeden d83dde1c i pewnie nie jest to dla Ciebie żadnym zaskoczeniem :ziober2:
Jego zapraszam na priv :rotfl:
MaqdaIena
MaqdaIena: Redka, kiedy o wygląd chodzi, przecież to dział Moda i URODA :D. Soł możesz się określić ;D.


No okej, określiłam się bez wahania :D
Chodziło mi o to, że nie oglądam, więc nie wiem co oni tam w tych serialach wyrabiają :-D

MaqdaIena
MaqdaIena: Ano ;D. No weź, już zostałam złapana na tym, ze o nim zapomniałam, wstyd mi do teraz;D. Gdybym mogła edytować temat to na pewno bym go wrzuciła zamiast Lanistera ;D.


Przypominam sobie, że już kiedyś był temat o bohaterach z tego serialu. Oczywiście wskazałam Khala :ziober2:
Dlatego pamiętam :-)
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  25 kwietnia 2013

Aż sobie go pooglądałam :w00t:
Nie mam żadnych wątpliwości :D




MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  25 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Ragnar jest moim numerem jeden i pewnie nie jest to dla Ciebie żadnym zaskoczeniem


W sumie nie jest ;D.

Tak sądziłam, że jesteś kolejną babą, która lubi prawdziwych Vikingów :ziober2:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Chodziło mi o to, że nie oglądam, więc nie wiem co oni tam w tych serialach wyrabiają :-

To ja Ci w skrócie opowiem.

Spartacus - walczą i sie ruchają na potęgę.
Gra o Tron - kombinują mocno, walczą trochę, bzykają się rodzinnie i z dziwkami :rotfl:.
Vikings - podbijają, trochę się bzykają, są zabawni.

:rotfl:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Oczywiście wskazałam Khala


Bardzo rozumiem wybór ;D.

Konto usunięte
Konto usunięte: Aż sobie go pooglądałam Nie mam żadnych wątpliwości :


Koniecznie obejrzyj chociaż jeden odcinek Vikingów, to będzie jeszcze bardziej :w00t:. Zaufaj mi ;D.
:ziober2:
razotka
razotka
  25 kwietnia 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: A może żaden ?

Niestety żaden :and:
ja może Chucka postować nie będę
:lol:
marta0859
marta0859
  25 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: a może Chucka postować nie będę


chucka tego z forum? :woot:

http://www.fotka.pl/profil/ChuckNorris1991
razotka
razotka
  25 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: chucka tego z forum?

Oj Marto 'Plotkary' nie oglądałaś? :D


A tak na serio to podoba mi się postać jaką stworzył, nonszalancja z jaką wypowiada niektóre kwestie jest dla mnie zniewalająca :)
marta0859
marta0859
  25 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Oj Marto 'Plotkary' nie oglądałaś? :D


właśnie oglądałam nie aż tak dawno.. ale chuck kojarzy mi się jednoznacznie :rotfl:
btw, podobny nawet.
razotka
razotka
  25 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: właśnie oglądałam nie aż tak dawno.. ale chuck kojarzy mi się jednoznacznie btw, podobny nawet.


Przepraszam :and:
nie wiedziałam :and:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  25 kwietnia 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: W sumie nie jest ;D.

;-D
MaqdaIena
MaqdaIena: Tak sądziłam, że jesteś kolejną babą, która lubi prawdziwych Vikingów .


Co tu dużo gadać. Lubię czuć obok (i niekoniecznie ;-D) siebie kawał porządnego chłopa, a nie jakiegoś wypacykowanego piździgrymka :ziober2:

MaqdaIena
MaqdaIena: To ja Ci w skrócie opowiem. Spartacus - walczą i sie ruchają na potęgę. Gra o Tron - kombinują mocno, walczą trochę, bzykają się rodzinnie i z dziwkami . Vikings - podbijają, trochę się bzykają, są zabawni. .


Jeśli wyłączyć "trochę" z bzykania i dodać do "piją", to mocno podbijam ostatnie :rotfl:

MaqdaIena
MaqdaIena: Koniecznie obejrzyj chociaż jeden odcinek Vikingów, to będzie jeszcze bardziej . Zaufaj mi ;D.

Wierzę, że jest zayebiście seksowny ;-D
Już przy pierwszym zdjęciu zatrzymał wzrok i na długo przykuł moją uwagę :D A potem.... ykhm. Mój typ :pavarotti:
Spróbuję, może kiedyś obejrzę :D
styka51
styka51
  26 kwietnia 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Q: Który najbardziej Wam się podoba ? A może żaden ? Q: Ekipa z którego serialu wygrywa według Was ? Q: Oglądacie w ogóle te seriale ? Q: Własne propozycje prawdziwych, serialowych mężczyzn ?


1. Z tych zdjęć Spartacus najlepszy :w00t:
2. Nie wiem, serio nie oglądam żadnego, ale chyba Spartacus :D
3. Właśnie nie... -,-
Sawyer z Lostów


Eric z Czystej krwi:


Despero z Pitt Bulla:


Janosik :zabawa:


Troy z Bez skazy:
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  26 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Co tu dużo gadać. Lubię czuć obok (i niekoniecznie ;-D) siebie kawał porządnego chłopa, a nie jakiegoś wypacykowanego piździgrymka


Zdecydowanie nawias mi się podoba :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli wyłączyć "trochę" z bzykania i dodać do "piją", to mocno podbijam ostatnie

Cholera jak mogłam zapomnieć o piją ;D. Piją tam bardzo dużo, niestety ich alkohol wygląda jak ścieki :ziober2:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wierzę, że jest zayebiście seksowny ;-D Już przy pierwszym zdjęciu zatrzymał wzrok i na długo przykuł moją uwagę :D A potem.... ykhm. Mój typ Spróbuję, może kiedyś obejrzę :


Dla niego warto przełamać opory przed oglądaniem seriali, rili ;D.
:ziober2:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  26 kwietnia 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Zdecydowanie nawias mi się podoba


Mnie też się podoba :ziober2:

MaqdaIena
MaqdaIena: Cholera jak mogłam zapomnieć o piją ;D. Piją tam bardzo dużo, niestety ich alkohol wygląda jak ścieki .


Przy takim mężczyźnie na pewno smakują wybornie :rotfl:

MaqdaIena
MaqdaIena: Dla niego warto przełamać opory przed oglądaniem seriali, rili ;D.


Nie mam oporów :D Z reguły nie mam na to czasu, a kiedy już go mam, to albo robię co innego, albo zmęczona zasypiam :rotfl:
Jasne, a potem będę musiała się leczyć z zauroczenia :x
Być może już muszę :-D
Czyżby Ragnar był również i Twoim faworytem? :w00t:
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  26 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Przy takim mężczyźnie na pewno smakują wybornie


No w sumie ;D.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie mam oporów :D Z reguły nie mam na to czasu, a kiedy już go mam, to albo robię co innego, albo zmęczona zasypiam Jasne, a potem będę musiała się leczyć z zauroczenia :x Być może już muszę :-D Czyżby Ragnar był również i Twoim faworytem?


Ja zawsze znajdowałam czas na moich ulubionych bohaterów ;D.
W ogóle Ragnar jest podobny do Twojego faceta, przemalować mu tylko ten blond na ciemniejszy no i jak bracia :mrgreen:.
Z tych których wrzuciłam owszem ;D. Gdybym dodała do tematu Khala to by on był namber łan ;D, ale wraz z oglądaniem Vikingów Ragnar goni go mocno :ziober2:.
:ziober2:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  26 kwietnia 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: W ogóle Ragnar jest podobny do Twojego faceta, przemalować mu tylko ten blond na ciemniejszy no i jak bracia . Z tych których wrzuciłam owszem ;D. Gdybym dodała do tematu Khala to by on był namber łan ;D, ale wraz z oglądaniem Vikingów Ragnar goni go mocno .


:and:

Przekonałaś mnie.
Jeśli tylko znajdę go na 'Zalukaj', to obejrzę przynajmniej jeden odcinek. :rotfl:
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  27 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Przekonałaś mnie. Jeśli tylko znajdę go na 'Zalukaj', to obejrzę przynajmniej jeden odcinek


Jest na zalukaj ;D.
Też tam oglądałam kilka odcinków ;D.

No kurdę są mega podobni, spójrz na swojego ava i mojego gifa, jak bracia z innym kolorem owłosienia :ziober2:.
:ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.