Paulinessa
Paulinessa
  18 kwietnia 2013 (pierwszy post)

Hej! Postanowiłam zrobić serię tematów, szczegółowo opisujących (przez Was :mrgreen:) dany aspekt Waszej pielęgnacji.

Zaczynamy od...



KĄPIEL / PRYSZNIC

1. Co preferujecie?

2. Jak dużo czasu na to poświęcacie?

3. Czego używacie do mycia ciała, peelingu, higieny intymnej podczas mycia itp? (mile widziane konkretne nazwy kosmetyków, zdjęcia - owych kosmetyków, zdjęć z wanny nie wymagam, na razie :mrgreen:)

4. Używacie jakichś "umilaczy" podczas kąpieli (płyny zapachowe, sole, olejki, kule itp)?

Pozdrawiam!

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  19 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: A przy okazji mam pytanie dotyczące tego słynnego peelingu z kawy - jeśli moja mama robi kawę w czymś tego typu: to z tych resztek, które zostają jest ten peeling ? Nie robiłam w tym nigdy kawy więc się nie znam kompletnie xd

tak, właśnie z tego, możesz sobie nazbierać fusy z kilku dni i je potem zużyć, chociaż ja preferuję suchą zmieloną kawę z oliwą z oliwek
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  19 kwietnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Postanowiłam zrobić serię tematów

No, w koncu na MiU, a nie na hajdzie :D
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Co preferujecie?

Rano biore szybki prysznic, wieczorem kapiel w wannie. Co preferuje? Nie wiem, chyba zalezy od mojego widzimisie. Latem uwielbiam wchodzic pod prysznic, dla odswiezenia sie. W chlodne dni z kolei lubie sie wygrzac w wannie.
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Jak dużo czasu na to poświęcacie

Prysznic 10 min, kapiel 20-40 minut, zalezy co robie w wannie. Jesli tylko mam sie pomoczyc to 20 minut to max, jesli czytam magazyn/ ksiazke to dluzej. Tak samo, jesli mam dzien peelingu tak samo mocze sie nieco dluzej.
Konto usunięte
Konto usunięte: Czego używacie do mycia ciała, peelingu, higieny intymnej podczas mycia itp


Moja lazienka to mini spa, mam tyle produktow, ze wybieram je w zaleznosci od nastroju :D
Do peelingu uzywam rekawiczki z Body Shop


Lubie Ziaja Spa, Korres, Body Shop serie Earth Lovers i duzo innych. Do twarzy obecnie uzywam Elemis, Estee Lauder i Yes To Cucumber, plus plyn do Mikrodermabrazji z Body Shop (z witamina C).
Konto usunięte
Konto usunięte: zdjęć z wanny nie wymagam, na razie

na razie ;)
Konto usunięte
Konto usunięte: Używacie jakichś "umilaczy" podczas kąpieli (płyny zapachowe, sole, olejki, kule itp


Ostatnio kupilam sobie olejki Alverde, przyszly do mnie z Niemiec, bo Alterra jest u mnie niedostepna. Wyczytalam gdzies, ze sa od Alterry o wiele lepsze, nie mam jednak zadnego porownania. Sa okej i bardzo wydajne :)


Prinz
Prinz: kapiel z godzine

Tak, moja kapiel trwa godzine, a nawet dluzej jak sms-uje w wannie z Prinzem :ninja:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  19 kwietnia 2013
massacre
massacre: Ostatnio kupilam sobie olejki Alverde, przyszly do mnie z Niemiec, bo Alterra jest u mnie niedostepna. Wyczytalam gdzies, ze sa od Alterry o wiele lepsze, nie mam jednak zadnego porownania. Sa okej i bardzo wydajne :)
zajebisty jest ten ze zdjecia, mam ze dwa zawsze w zapasie. smieszna cena, 2,5€ chyba.
massacre
massacre: Tak, moja kapiel trwa godzine, a nawet dluzej jak sms-uje w wannie z Prinzem
jak ja smialem o tym nie wspomniec xD aah zapomnialem dodac, ze moim marzeniem jest umilacz w postaci massacre w kąpieli :D

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  19 kwietnia 2013
Prinz
Prinz: zajebisty jest ten ze zdjecia


akurat wrzucilam pierwsze lepsze, ja mam Vanille Chai.

Prinz
Prinz: smieszna cena, 2,5€ chyba


W Anglii nie sa dostepne, zamawiam wiec z Amazona z Niemiec, przesylka sporo kosztuje i za mala buteleczke wychodzi mnie ok £7, wiec sporo jak za maly olejek.
Prinz
Prinz: jak ja smialem o tym nie wspomniec xD


bo to wstyd wspominac o tym, ze sie o malo nie utopilo iPhone :rotfl:
Prinz
Prinz: moim marzeniem jest umilacz w postaci massacre w kąpieli


Ty chyba znowu chcesz, zebym przestala sie do Ciebie odzywac d83ddc40

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  19 kwietnia 2013

A! Do higieny intymnej raz mialam Ziaja, brzoskwiniowa chyba - nienawidze tego zapachu, kojarzy mi sie z chlopem wyperfumowanym tania kolonska...
Najczesciej wiec uzywam zwyklego u nas drogeryjnego Femfresh - rozowego. Jego zapach tak bardzo mi sie podoba, ze czasem cala sie nim myje :ninja:

i SebaMed - jest przezajebisty (ten z PH 3.8, bo jest jeszcze z PH wyzszym niz 6 dla kobiet z menopauza :rotfl:)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  19 kwietnia 2013
massacre
massacre: bo to wstyd wspominac o tym, ze sie o malo nie utopilo iPhone


zapomnialem Ci powiedziec, aparat mi dziala! jak yeblem sie na lodzie to stluklem tyl, ale dziala aparat xD

massacre
massacre: Prinz: zajebisty jest ten ze zdjeciaakurat wrzucilam pierwsze lepsze, ja mam Vanille Chai. Prinz: smieszna cena, 2,5€ chyba W Anglii nie sa dostepne, zamawiam wiec z Amazona z Niemiec, przesylka sporo kosztuje i za mala buteleczke wychodzi mnie ok £7, wiec sporo jak za maly olejek. Prinz: jak ja smialem o tym nie wspomniec xD bo to wstyd wspominac o tym, ze sie o malo nie utopilo iPhone Prinz: moim marzeniem jest umilacz w postaci massacre w kąpieli Ty chyba znowu chcesz, zebym przestala sie do Ciebie odzywac


no co, wykapac sie razem, za marzenia nie karaja, nie? :D

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  19 kwietnia 2013
Prinz
Prinz: za marzenia nie karaja, nie


Jarek bije nawet za marzenia :rotfl:
Prinz
Prinz: aparat mi dziala! jak yeblem sie na lodzie to stluklem tyl, ale dziala aparat


Ej, jeszcze raz... Nie dzialal Ci aparat, stlukles telefon i zaczal Ci dzialac?

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  19 kwietnia 2013
massacre
massacre: Jarek bije nawet za marzenia


brutal :zakochany:
massacre
massacre: Ej, jeszcze raz... Nie dzialal Ci aparat, stlukles telefon i zaczal Ci dzialac?


no bo utopilem, pamietasz? chyba w czasie rozmowy z Toba nawet. Wywinalem orla na lodzie pozniej, troche obita ta szybka z tylu, ale aparat i lampa dzialaja xD

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  19 kwietnia 2013
Prinz
Prinz: no bo utopilem, pamietasz? chyba w czasie rozmowy z Toba nawet


pamietam, bo to wlasnie bylo w trakcie rozmowy ze mna.
Prinz
Prinz: ale aparat i lampa dzialaja


Fenomen iPhone - jak przestaje dzialac, trzasnij nim porzadnie, naprawi sie sam :Rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  19 kwietnia 2013
massacre
massacre: pamietam, bo to wlasnie bylo w trakcie rozmowy ze mna.


wyobrazalas sobie mnie w pianie? :minetka:
massacre
massacre: Fenomen iPhone - jak przestaje dzialac, trzasnij nim porzadnie, naprawi sie sam


uwielbiam ten telefon :lol:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  19 kwietnia 2013
Prinz
Prinz: wyobrazalas sobie mnie w pianie?

Y. Nie. Nie chcialam stracic apetytu :ninja:
Prinz
Prinz: uwielbiam ten telefon


w Polsce i tak pewnie jak uzyjesz z 20% jego mozliwosci, to bedzie dobrze :jezyk:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  19 kwietnia 2013
massacre
massacre: Y. Nie. Nie chcialam stracic apetytu


ranisz me serduszko:(
massacre
massacre: w Polsce i tak pewnie jak uzyjesz z 20% jego mozliwosci, to bedzie dobrze


ja uzywam przegladarki, aparatu, imessage (do Ciebie xD) konwertera walut, maila, gaydar, grindr, gayromeo, fellow i oczywko gps.
moge juz chowac glowe w piasek? xd

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  19 kwietnia 2013

Ty przecież nie masz serca. P.S. Korzystasz wiec z basic.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  19 kwietnia 2013
massacre
massacre: Ty przecież nie masz serca.


dla Ciebie mam!
massacre
massacre: P.S. Korzystasz wiec z basic.


wyszkol mnie zatem

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 kwietnia 2013
Prinz
Prinz: wyszkol mnie zatem


nie chodzi o wyszkolenie, a raczej mozliwosci jakie daje w danym kraju Internet i appy przeznaczone do uzytkowania.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.