vJustysv
vJustysv
  28 marca 2013 (pierwszy post)

Mam takie pytanie, czy któraś z pań stosowała już preparat Bio-Oil?
Interesuje mnie najbardziej czy faktycznie działa na blizny i rozstępy.

Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  29 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: aha miałam jeszcze tubie czegoś co smierdzialo cebula, ale na mnie nie działało.

hymm

O to Ci chodzi?
Bo właśnie sobie kupiłam i sprawdzam. W sumie zapachu cebuli tak nie czuć, bo dodana została wanilia, więc taki wymieszany jest.
Ale fakt troche długo pachnie..
Zapach dla mnie mało ważny o ile cos podziała. No cóż przekonam się jak porównam rezultaty.
Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
styka51
styka51
  29 marca 2013
Ela
Ela: Innych produktów nie stosowałaś?


Moj facet poleca Cepan i Contratubex na blizny ;)
vJustysv
vJustysv
  29 marca 2013

styka51 dzięki, też się porozglądam za tym w razie w. Chodzi mi o dość szybkie działanie więc tak sprawdzam co tu będzie najlepsze :)

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  29 marca 2013

Nic nie działa szybko na blizny. A jeśli producent obiecuje szybkie działanie, to znaczy że nieskuteczne.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Paulinessa
Paulinessa
  30 marca 2013
:crylol:

ja nie sądziłam, że ktoś naprawdę uwierzy w te frytki :crylol: :D
styka51
styka51
  30 marca 2013
vJustysv
vJustysv: Chodzi mi o dość szybkie działanie więc tak sprawdzam co tu będzie najlepsze :)


Cepan śmierdzi cebulą. Podobno contratubex lepszy, ale droższy.
agoosiaaa
agoosiaaa
  30 marca 2013
Ela
Ela: O to Ci chodzi? Bo właśnie sobie kupiłam i sprawdzam. W sumie zapachu cebuli tak nie czuć, bo dodana została wanilia, więc taki wymieszany jest. Ale fakt troche długo pachnie.. Zapach dla mnie mało ważny o ile cos podziała. No cóż przekonam się jak porównam rezultaty.


Nie ten, ale juz wiem ktory - ten o ktorym Styka napisala - Cepan xD
No ale w sumie racja, jak Ci zadziala to stosuj, bo w koncu o efekty tu chodzi :tak:
Konto usunięte
Konto usunięte: ja nie sądziłam, że ktoś naprawdę uwierzy w te frytki :D


:rotfl:
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  30 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: ja używam z przerwami od ponad 4 lat i moje rozstępy są naprawdę dużo jaśniejsze, więc od siebie polecam :)

a czy na takie białe rozstępy też pomoże? tzn. czy spłyci i wygładzi je chocby trochę?
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
vJustysv
vJustysv
  30 marca 2013

Co do tych frytek, to to co napisałam to to był żart :D

mmaryja
mmaryja
  30 marca 2013

ja używam obecnie zapobiegawczo i na razie nie mam żadnych rozstępów, choć na razie jeszcze brzuch mam dość mały.
na rozstępy i blizny które są jeszcze CZERWONE najlepiej stosować maści właśnie z wyciągiem z cebuli, na białe już nie działa tak intensywnie

vJustysv
vJustysv
  31 marca 2013

Na białe rozstępy już mało co działa niestety ;/ Trzeba z nimi walczyć jak są jeszcze czerwone. Wiem to po sobie bo w czasie dojrzewania miałam z nimi ogromny problem i dużo mi do dzisiaj pozostało :/

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  1 kwietnia 2013

z tego co słyszałam to na białe czyli dojrzałe roztępy działa juz tylko porządne złuszczanie naskórka :) sama zastanawiam się czy nie zafundować sobie na pociążowe rozstępy serii kwasów :) możliwe, że się jeszcze trochę wygładzą :)

Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
vJustysv
vJustysv
  1 kwietnia 2013

Hmm nie słyszałam nawet o tym. Też muszę w końcu coś z tym zrobić bo nie zbyt fajnie one wyglądają, tym bardziej na opalonym ciele :/

Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  2 kwietnia 2013
Gejszalicious
Gejszalicious: z tego co słyszałam to na białe czyli dojrzałe roztępy działa juz tylko porządne złuszczanie naskórka :) sama zastanawiam się czy nie zafundować sobie na pociążowe rozstępy serii kwasów :) możliwe, że się jeszcze trochę wygładzą :)

U mnie niestety są to wgłębienia, więc nich ich nie usunie, tylko laser.
Jedynie z kolorem mogę powalczyć.
Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  2 kwietnia 2013
Ela
Ela: U mnie niestety są to wgłębienia, więc nich ich nie usunie, tylko laser.


miałam kiedyś robiony na rozstępy peeling ziołowy z jadwigi i on bardzo mi pomógł, bo rozstępy widocznie sie spłyciły i rozjaśniły :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.