vJustysv
vJustysv
  28 marca 2013 (pierwszy post)

Mam takie pytanie, czy któraś z pań stosowała już preparat Bio-Oil?
Interesuje mnie najbardziej czy faktycznie działa na blizny i rozstępy.

Paulinessa
Paulinessa
  28 marca 2013

u nas na forum panie go stosują, a jedna z pań rzekomo smaży na nim nawet frytki!

:rotfl:

pewnie zaraz odpowiedzą, ale nie mogłam się powstrzymać :rotfl:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  28 marca 2013
vJustysv
vJustysv: czy któraś z pań stosowała już preparat Bio-Oil? Interesuje mnie najbardziej czy faktycznie działa na blizny i rozstępy


Tak. Jezeli uzywany systematycznie, dziala. Rozjasnia blizny, dzieki czemu staja sie o wiele mniej widoczne.
Jedna lekka od prostownicy doslownie zniknela mi po 3 miesiacach, druga od zelazka nie zniknela, ale ladnie sie rozjasnila po 6 miesiacach codziennego stosowania ranem i wieczorem.

To nie jest cud specyfik, ktory wymaze wszystko jak korektor w photoshopie, ale dziala tak jak producent obiecuje.
Konto usunięte
Konto usunięte: a jedna z pań rzekomo smaży na nim nawet frytki


:rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

vJustysv
vJustysv
  28 marca 2013

Mi zależy aby rozjaśnić blizny po trądziku.

vJustysv
vJustysv
  28 marca 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

]Paulinessa: a jedna z pań rzekomo smaży na nim nawet frytki

Można i tak :D

vJustysv
vJustysv
  28 marca 2013

No z tymi frytkami to ciekawe d83dde04

vJustysv
vJustysv
  28 marca 2013

massacre dzięki ;)

vJustysv
vJustysv
  28 marca 2013

Paulinessa: a jedna z pań rzekomo smaży na nim nawet frytki Można i tak :D

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  28 marca 2013
vJustysv
vJustysv: massacre dzięki ;)


nie ma za co :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  28 marca 2013
vJustysv
vJustysv: No z tymi frytkami to ciekawe


to taki nasz forumowy zarcik :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  28 marca 2013

ej, ale ja na nim frytek nie smaze na serio, po prostu mi idzie na miesiąc 200ml butelka xD a tak poza tym to zgadzam się z massacre - wybiela całkiem dobrze, ale cudów nie działa, ja używam z przerwami od ponad 4 lat i moje rozstępy są naprawdę dużo jaśniejsze, więc od siebie polecam :)

Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  29 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: ej, ale ja na nim frytek nie smaze na serio, po prostu mi idzie na miesiąc 200ml butelka xD a tak poza tym to zgadzam się z massacre - wybiela całkiem dobrze, ale cudów nie działa, ja używam z przerwami od ponad 4 lat i moje rozstępy są naprawdę dużo jaśniejsze, więc od siebie polecam :)

Innych produktów nie stosowałaś?
Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
vJustysv
vJustysv
  29 marca 2013

No dzisiaj kupię i sprawdzę jak to u mnie podziała, mi najbardziej chodzi o blizny ale na rozstępy też zastosuję tak z ciekawości ;)

agoosiaaa
agoosiaaa
  29 marca 2013

@Ela miałam kiedyś chyba z 3 miesiące Palmers masło do ciała, ale strasznie ciężko się wchlanialo i miałam też dwa inne olejki (jednego moja mama używała jak się chyba zelazkiem poparzyla i usunął jej całkowicie Blizne) - to było w jakoś rocznym okresie jak nie kupowałam bio oilu, no ale on mi najbardziej pasuje pod względem tego jak pachnie /wchłania się i działa, wiec wróciłam do niego. aha miałam jeszcze tubie czegoś co smierdzialo cebula, ale na mnie nie działało.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  29 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Palmers masło do ciała, ale strasznie ciężko się wchlanialo

Potwierdzam. Palmers Cocoa uzywalam bedac w ciazy, ciezko trzeba sie napracowac, zeby sie dobrze wsmarowal.

Choc Palmers jest bardziej zapobiegawczy, Bio Oil mozna skutecznie stosowac po pojawieniu sie zmian na skorze.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.