marta0859
marta0859
  22 marca 2013 (pierwszy post)

Elsa Hosk i Sara Sampaio dołączyły do grona modelek Victoria's Secret. Nowe aniołki mają po dwadzieścia kilka lat i teraz staną jak równy z równym z takimi boginiami jak Andriana Lima i Alessandra Ambrosio.

Elsa Hosk
Data urodzenia 7 listopada 1988 rok
Kraj: Szwecja
Wzrost: 177 cm
Wymiary: 86-58-90

Sara Sampaio
Data urodzenia: 21 lipca 1991 rok
Miejsce urodzenia: porto. Portugalia
Wzrost: 172 cm
Wymiary 81-60-87

elsa:



sara:




- Jak wam się podobają i jak oceniacie ich urodę?
Czy waszym zdaniem umywają się do byłych modelek Victoria Secret?
https://www.youtube.com/watch?v=OY-w5i980_4
https://www.youtube.com/watch?v=OooVPoo26Xc

ploteczka z faktu zainspirowała mnie do tematu :D

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: e na wielu piegi ukryte


nie wiem czy ze mna jest cos nie tak, ale strasznie mi sie podobaja piegi na buzi i totalnie nie rozumiem lasek, ktore je kryja

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

marta0859
marta0859
  24 marca 2013
massacre
massacre: y jestes dobra z literatury, matematykę pozostaw mi


ok :D
z miłą chęcią
massacre
massacre: Dużo ludzi ma ładnie zachowaną symetrie twarzy. Raczej tych niesymetrycznych jest mniej... Nazywamy ich potocznie brzydalami (Woody Allen, Wojewódzki itp).


no w sumie tak... pisałam już, że się na tym nie znam, ale właśnie dziwił mnie zachwyt nad tą dziewczyną, którą wkleiłam, o rzekomo idealnych rysach, skoro sporo jest takich ludzi, no ale w oku nie mam miarki, żeby wiedzieć, czy aby na pewno wszystko jest równo rozstawione co do milimetra :D najważniejsze, żeby były dobre wrażenia wizualne, symetria matematyczna to już na drugim planie ;)
Konto usunięte
Konto usunięte: Pierwsza mi sie nie podoba a druga przypomina mi Lime.


Gejszalicious
Gejszalicious: dwójka - bardzo ładna dziewczyna, ale też bardzo podobna do Adrianny Limy


Na pierwszy rzut oka to samo pomyślałam, ale moim zdaniem nie dorasta Limie do pięt. Dałam zdjęcia, na których wygląda korzystnie, ale widziałam też takie, na których wygląda jak zwykła przeciętna dziewczyna jakich mnóstwo na ulicach:




jak jest zrobiona wygląda rzeczywiście zjawiskowo. ale nie dorównuje Limie która nawet bez makijażu wygląda dużo lepiej niż ona kied jest zrobiona, zdjęcie dla przykładu:


żeby obiektywnie to ocenić trzeba by je oczywiście zobaczyć na żywo.... :) niemniej właśnie zdziwiło mnie, że wybrali takie modelki, bo co jak co ale modelki victoria's secret zawsze można było podziwiać jeżeli chodzi o urodę a tu takie "barachło" w sumie :p

swoją drogą- nie powiedziałabym, że a. ambrosio jest taka brzydka bez makijażu d83dde31



ach jak ja uwielbiam plotkować na takie tematy 2764 :rotfl:
marta0859
marta0859
  24 marca 2013
massacre
massacre: nie wiem czy ze mna jest cos nie tak, ale strasznie mi sie podobaja piegi na buzi i totalnie nie rozumiem lasek, ktore je kryja


w małych ilościach jeszcze "oblecą", ale to co ma na nosie i czole ta Elsa to już przesada, mnie się to z kolei zupełnie nie podoba. :)
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  24 marca 2013

Pierwsza taka sobie, a druga nieładna moim zdaniem :)

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  26 marca 2013

Sara ładna :)

Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  26 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: żeby obiektywnie to ocenić trzeba by je oczywiście zobaczyć na żywo.... :) niemniej właśnie zdziwiło mnie, że wybrali takie modelki, bo co jak co ale modelki victoria's secret zawsze można było podziwiać jeżeli chodzi o urodę a tu takie "barachło" w sumie :p

taaa... ale pamiętaj, że dodadzą 'szczyptę' fotoszopa i z poloneza zrobią mercedesa :D
Konto usunięte
Konto usunięte: swoją drogą- nie powiedziałabym, że a. ambrosio jest taka brzydka bez makijażu

moim zdaniem to ona nawet 'zrobiona' wygląda jak kobyła :D
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.