marta0859
marta0859
  22 marca 2013 (pierwszy post)

Elsa Hosk i Sara Sampaio dołączyły do grona modelek Victoria's Secret. Nowe aniołki mają po dwadzieścia kilka lat i teraz staną jak równy z równym z takimi boginiami jak Andriana Lima i Alessandra Ambrosio.

Elsa Hosk
Data urodzenia 7 listopada 1988 rok
Kraj: Szwecja
Wzrost: 177 cm
Wymiary: 86-58-90

Sara Sampaio
Data urodzenia: 21 lipca 1991 rok
Miejsce urodzenia: porto. Portugalia
Wzrost: 172 cm
Wymiary 81-60-87

elsa:



sara:




- Jak wam się podobają i jak oceniacie ich urodę?
Czy waszym zdaniem umywają się do byłych modelek Victoria Secret?
https://www.youtube.com/watch?v=OY-w5i980_4
https://www.youtube.com/watch?v=OooVPoo26Xc

ploteczka z faktu zainspirowała mnie do tematu :D

SzaryChlopaczek
SzaryChlopaczek
  22 marca 2013

ciała maja fajne
chociaz z mordy jedynka mi sie nie podoba
w ogole brunetki > blondynki

styka51
styka51
  22 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: - Jak wam się podobają i jak oceniacie ich urodę?

Druga ładniejsza. Pierwsza ma ładne rysy, ale jakaś taka...
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  22 marca 2013

Sary usta mi sie bardzo podobaja :)

Konto usunięte
Konto usunięte: ogole brunetki > blondynk


podbijam

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

marta0859
marta0859
  22 marca 2013

Podbijam x2, też zawsze mi się bardziej podobały brunetki i zawsze tak zostanie mimo że sama jestem blondynką i to z natury.
Większość blondynek jest dla mnie mało wyrazista ale są też odstępstwa od tej reguły, np:


doutzen kroes


scarlett

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  22 marca 2013

Scarlet - dobry przyklad Golden Ratio. Idealna symetria twarzy ^^

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

marta0859
marta0859
  22 marca 2013

nie wiedziałam co to golden ratio, sprawdziłam.. czy ja wiem? nie wydaje się być idealnie symetryczna
podobno ona ma idealną twarz pod względem symetrii:

kiedyś zakładałam nawet o niej temat tutaj d83dde0a dla mnie w sumie ładna, ale przeciętna, i właśnie takie dziewczyny jak ona miałam na myśli pisząc o braku wyrazistości. raczej nie zwróciłabym na nią uwagi na ulicy
Scarlett i tak nie dorównuje doutzen kross

marta0859
marta0859
  22 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy waszym zdaniem umywają się do byłych modelek Victoria Secret?


a tak w ogóle pomyliłam się, bo nie chciałam napisać BYŁYCH tylko starych.. :rotfl:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  22 marca 2013

Symetria nie określa sie tylko w jednej postaci :-) Ważne są wymiary i odległość xD

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

marta0859
marta0859
  22 marca 2013
massacre
massacre: Symetria nie określa sie tylko w jednej postaci :-) Ważne są wymiary i odległość xD


matematyka i liczby jakoś do mnie nie przemawiają... :) albo coś mi się podoba, albo nie. tak na pierwszy rzut oka to twarz Scarlett nie wygląda mi na twarz idealną pod względem symetrii, ale może i taka jest, nie znam się na tym... ale gdybym miała w ciemno obstawiać, to powiedziałabym, że kroes ma bardziej symetryczną twarz :D
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  22 marca 2013

Ty jestes dobra z literatury, matematykę pozostaw mi :rotfl: Dużo ludzi ma ładnie zachowaną symetrie twarzy. Raczej tych niesymetrycznych jest mniej... Nazywamy ich potocznie brzydalami (Woody Allen, Wojewódzki itp).

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

luk7
luk7
  23 marca 2013

Sarę bym 3 razy dziennie wielbił d83dde18

agoosiaaa
agoosiaaa
  23 marca 2013

Pierwsza mi sie nie podoba a druga przypomina mi Lime.

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  24 marca 2013

jedynka przeciętna, na pierwszym zdjęciu wygląda bardzo nieatrakcyjnie
dwójka - bardzo ładna dziewczyna, ale też bardzo podobna do Adrianny Limy

Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
pijana
pijana
  24 marca 2013

Druga jest cudowna, bo

Gejszalicious
Gejszalicious: bardzo podobna do Adrianny Limy

:yes:
A pierwsza w zależności od zdjęcia, widzę w google, że na wielu piegi ukryte, ale na niektórych eksponowane, w sumie dobrze, że takie urodowe "dziwactwa" są pokazywane, jest ciekawiej :-)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.