GlamRockPrincess
GlamRockPrincess
  21 marca 2013 (pierwszy post)

Kobiety często porównują się (pod względem urody, figury, ubioru)z innymi kobietami-szczególnie z ,,eks'' swoich partnerów. Czy uważacie że to niesie pozytywne skutki, czy wręcz przeciwnie? Co nam kobietą to daje-próbę doskonalenia samej siebie , czy wpędzanie w kompleksy nie do przeskoczenia?

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  22 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: 0:55 puściła bąka w sofe :P


juz ogladam, moment xD

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  22 marca 2013

to chyba nie byl pierd :Rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Bayje
Bayje
  22 marca 2013

no ja wiem, że to było takie od 'skórzanej sofy' ale ja sobie to tłumacze, że puściła bąka na antenie.

mirra20
mirra20
  22 marca 2013
massacre
massacre: laska ladna w sumie, ale pusta strasznie

brzydka nie jest, widać że zadbana, ale jej gadka mnie rozwala:P
Konto usunięte
Konto usunięte: 0:55 puściła bąka w sofe :P

:crylol:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  22 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: ale jej gadka mnie rozwala


ryje beret

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  22 marca 2013
http://www.youtube.com/watch?v=mBXbfYDC6Rg&list=UUVuA1JTmutefytvjTkGH_kw
dobra, juz nie moge tego ogladac :Rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Bayje
Bayje
  22 marca 2013

mam ją w sub. dlatego, że ona ogólnie jest pozytywna ale no głupia, materialistka.
ona jest po prostu chamska wobec ludzi.
ostatnio jak pokazywała na facebooku, że kupiła sobie torbę z Michaela Korsa za 1500 zł i tam ludzie się 'obudzili', że torebka nie jest zbyt specjalna bo wg mnie też nie była i, że są podobne w innych sklepach za 'mniejszy koszt' to zaczęła się rzucać', że to Micheal Kors jak jesteś biedna i Cie nie stać to nie pierdziel, że to brzydka torebka

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  22 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: mam ją w sub. dlatego, że ona ogólnie jest pozytywna ale no głupia, materialistka. ona jest po prostu chamska wobec ludzi. ostatnio jak pokazywała na facebooku, że kupiła sobie torbę z Michaela Korsa za 1500 zł i tam ludzie się 'obudzili', że torebka nie jest zbyt specjalna bo wg mnie też nie była i, że są podobne w innych sklepach za 'mniejszy koszt' to zaczęła się rzucać', że to Micheal Kors jak jesteś biedna i Cie nie stać to nie pierdziel, że to brzydka torebka


nie przeszkodzilo jej to w noszeniu podrobki LV :ninja:
Michael Kors ma bardzo przecietne torby, nie sralabym sie z zachwytu nad nimi. Ale to dlatego pewnie, ze jestem biedna i mnie na nie niestac :and:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Bayje
Bayje
  22 marca 2013

RGP grala też udział w diecie 3DCHILI po której w ogóle nie schudła ... :crylol:

Bayje
Bayje
  22 marca 2013

obok też w 'propozycjach' widze, że jest dziewczyna o nicku aniolnaresorach - osoba niepełnosprawna a w sumie ja zawsze myślałam, że jak ktoś jest poważnie chory to zazwyczaj jest miły dla otoczenia i jest bardziej współczujący. Napisała niby jakąś książke ale w internecie mozna też znaleźć, że nie jeździ na 'rehabilitacje', że wykorzystuje swoją 'niepełnosprawność' do prawie wszystkich celów...

mirra20
mirra20
  22 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: ostatnio jak pokazywała na facebooku, że kupiła sobie torbę z Michaela Korsa za 1500 zł i tam ludzie się 'obudzili', że torebka nie jest zbyt specjalna bo wg mnie też nie była i, że są podobne w innych sklepach za 'mniejszy koszt' to zaczęła się rzucać', że to Micheal Kors jak jesteś biedna i Cie nie stać to nie pierdziel, że to brzydka torebka

za tą cenę wolałabym sobie kupić torebkę Lilou, która za mną chodzi
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  22 marca 2013

po krotkim stalkingu widze, ze ma tez mniejsza wersje Modalu na ramie, jest (byla) z kolesiem po podstawowce, ktory ma dwojke nastoletnich dzieci. Nie widze sensu by ogladac seriale, skoro ludzie zapewniaja w sieci takie reality show :lol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  22 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: za tą cenę wolałabym sobie kupić torebkę Lilou, która za mną chodzi


a ja Radleya
jesli chodzi o klasyczne modele to wolalabym od MK, Mulberry Bayswater.
Zauwazylam na stronie MK na fejsie, ze najwiecej za tymi torebkami to sie Polki spuszczaja :ninja:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Bayje
Bayje
  22 marca 2013

ogólnie jakby tak przesiać ten cały internet i te YouTubowe gwiazdy to ... no ciężkie osoby...

mirra20
mirra20
  22 marca 2013
massacre
massacre: po krotkim stalkingu widze, ze ma tez mniejsza wersje Modalu na ramie, jest (byla) z kolesiem po podstawowce, ktory ma dwojke nastoletnich dzieci. Nie widze sensu by ogladac seriale, skoro ludzie zapewniaja w sieci takie reality show

gdzieś Ty to znalazła:woot:
massacre
massacre: a ja Radleya jesli chodzi o klasyczne modele to wolalabym od MK, Mulberry Bayswater. Zauwazylam na stronie MK na fejsie, ze najwiecej za tymi torebkami to sie Polki spuszczaja

radley widze ma taką klasykę, którą lubię
Kors jest dla mnie przereklamowany
a jeśli chodzi o Mulberry to aktualnie mam torbę podobną do tej, ale z sieciówki
http://www.mulberry.com/#/storefront/c6668/874/moreviews/
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.