GlamRockPrincess
GlamRockPrincess
  21 marca 2013 (pierwszy post)

Kobiety często porównują się (pod względem urody, figury, ubioru)z innymi kobietami-szczególnie z ,,eks'' swoich partnerów. Czy uważacie że to niesie pozytywne skutki, czy wręcz przeciwnie? Co nam kobietą to daje-próbę doskonalenia samej siebie , czy wpędzanie w kompleksy nie do przeskoczenia?

SzaryChlopaczek
SzaryChlopaczek
  21 marca 2013

wydaje mi sie,że to negatywne
po co to robic?

styka51
styka51
  21 marca 2013

Zależy jak eks wyglądała, jak dobra laska, to nie ma sensu rozkminiać, jak brzydsza od nas, to można poprawić sobie samopoczucie ;)

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  21 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Kobiety często porównują się (pod względem urody, figury, ubioru)z innymi kobietami-szczególnie z ,,eks'' swoich partnerów. Czy uważacie że to niesie pozytywne skutki, czy wręcz przeciwnie? Co nam kobietą to daje-próbę doskonalenia samej siebie , czy wpędzanie w kompleksy nie do przeskoczenia?


Zalezy od samooceny osoby porownujacej sie do eks. Ja sie okazalam atrakcyjniejsza i inteligentniejsza od moich poprzedniczek i mysle, ze wiekszosc kobiet powinno dojsc do takiego samego wniosku. Zwlaszcza jesli sposrod tych wszystkich kobiet, to one zostaly wybrane na partnerke.
Problem pojawia sie wtedy, gdy kobieta nie jest pewna uczuc partnera, bo pojawia sie podejrzenie, ze jest z nia tylko dlatego, ze z innymi nie wyszlo lub zostal do tego zwiazku w jakis sposob zmuszony (np. przez nieplanowana i nie do konca chciana przez mezczyzne ciaze i jej konsekwencje wynikajace z nacisku osob trzecich do wziecia konsekwencji na swoje barki - czytaj rodzice zmusili do slubu).

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

GlamRockPrincess
GlamRockPrincess
  21 marca 2013
massacre
massacre: Zalezy od samooceny osoby porownujacej sie do eks. Ja sie okazalam atrakcyjniejsza i inteligentniejsza od moich poprzedniczek i mysle, ze wiekszosc kobiet powinno dojsc do takiego samego wniosku. Zwlaszcza jesli sposrod tych wszystkich kobiet, to one zostaly wybrane na partnerke.


fakt..ale jednak mimo wszystko istnieje takie porównanie..i zawsze jest ta ciekawość- kurde ciekawe jak wyglądała jego eks..a wejdę na jej profil :)
GlamRockPrincess
GlamRockPrincess
  21 marca 2013
styka51
styka51: o można poprawić sobie samopoczucie


hah. i wiadomość do przyjaciółki:,,ejj ładniejsza ode mnie?" . przyjaciółka:,,no co Ty nie umywa sie'':) i samoocena 100 pkt w góre:) na kilka dni :D
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  21 marca 2013

@GlamRock, Sprawdzanie profili to chyba już nie moje pokolenie :) Dwie eks mojego partnera poznałam osobiście. Jedna z nich jest moją koleżanką do dzisiaj. Chyba mam inne podejście do tych spraw... Mój ex z moim partnerem z kolei pili razem, byliśmy nawet wspólnie na wakacjach (nie, żaden trójkąt, z grupą znajomych).

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

GlamRockPrincess
GlamRockPrincess
  21 marca 2013
massacre
massacre: @GlamRock, Sprawdzanie profili to chyba już nie moje pokolenie :) Dwie eks mojego partnera poznałam osobiście. Jedna z nich jest moją koleżanką do dzisiaj. Chyba mam inne podejście do tych spraw... Mój ex z moim partnerem z kolei pili razem, byliśmy nawet wspólnie na wakacjach (nie, żaden trójkąt, z grupą znajomych).

ale mega... to jest akcja... teraz mamy erę zazdrości..fajnie się przyjaźnić ze wszystkimi eks, obecnymi :)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  21 marca 2013

Pod różnice czasowe podciągnęłam jedynie sprawdzanie profili, wiec to nie tak, że 5,10,15 lat temu wszyscy ze wszystkimi się przyjaźnili. Zwolenniczką hippisowskiej wolnej miłości też nie jestem :rotfl: To moje podejście, mój obecny partner to typ zazdrośnika, musiał się przyzwyczaić :-)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  21 marca 2013

P.S. Dla chcacego nic trudnego. Jeśli ma sie do tego dojrzałe podejście, to bycie eks nie powinno być przeszkodą do zawarcia miłej znajomosci - zwłaszcza jeśli ludzie sie dogadują :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

mirra20
mirra20
  21 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Kobiety często porównują się (pod względem urody, figury, ubioru)z innymi kobietami-szczególnie z ,,eks'' swoich partnerów. Czy uważacie że to niesie pozytywne skutki, czy wręcz przeciwnie? Co nam kobietą to daje-próbę doskonalenia samej siebie , czy wpędzanie w kompleksy nie do przeskoczenia?

mój facet pokazywał mi swoje eks (nawet widziałam ich nie do końca ubrane zdjęcia) i byłam w stanie powiedzieć czy były ładne czy nie wg mojego gustu, ale żeby się porównywać?! to nie w moim stylu, mam na tyle wysokie poczucie własnej wartości, że przeszłość mojego faceta nim nie zachwieję
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  21 marca 2013

@mirra20, no właśnie!

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

mirra20
mirra20
  22 marca 2013
massacre
massacre: @mirra20, no właśnie!

zdrowe podejście rządzi:rock:
Bayje
Bayje
  22 marca 2013

patrze na nick autorki tematu i mi się przypomniało - http://www.youtube.com/watch?v=QvFL4DcCbJU :crylol:

massacre
massacre: Ja sie okazalam atrakcyjniejsza i inteligentniejsza od moich poprzedniczek i mysle, ze wiekszosc kobiet powinno dojsc do takiego samego wniosku


i takiego jestem też zdania co do mojej osoby.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  22 marca 2013

"jesli nie mamy brwi, a wiem, ze niektorym sie to zdarza"
zasciankowa wsiura przynosi wstyd polskiej emigracji w Anglii :rotfl:
Ciekawe gdzie mieszka, chyba na jakims zadupiu
"nic dodac, nic ujac" - skad Ty takie rzeczy bierzesz???? :Rotfl:
na mnie by naslala egzorcyzmy gdyby mnie w pidzamie na ulicy zobaczyla :crylol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.