Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  19 marca 2013 (pierwszy post)

Kiedyś miałam hopla na punkcie portfeli i zmieniałam co pół roku , obecnie od 4 lat mam ten sam, wygląda już z lekka "nieświeżo" :lol: ale nie mam serca go wymienić, dlatego szukam jakiegoś który bardzo mi się spodoba i go zastąpi :)
Zachęcam do wstawiania zdjęć portfeli jakie Wam się podobają , jak i zdjęć Waszych portfeli (też już mocno zużyte?:D)
Ps. A moze wiecie jak wyczyścić portfel który był śnieżno biały z ala skórki, a teraz zżółkł i zrobił się takiś jakiś ni żółty ni szarawy po latach użytkowania?

RudaCholera
Posty: 124 (po ~82 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 19
RudaCholera
  19 marca 2013
Psyche30
Psyche30: Ps. A moze wiecie jak wyczyścić portfel który był śnieżno biały z ala skórki, a teraz zżółkł i zrobił się takiś jakiś ni żółty ni szarawy po latach użytkowania?


Do sklepu obuwniczego zasuwaj po tzw. Bianco do wybielania skór :)
http://www.hdihsklep.strefa.pl/images/produkty/Coccine/SkoraLicowa/Bianco.jpg

Nie jestem tu nowa :nie:

marta0859
marta0859
  19 marca 2013
Psyche30
Psyche30: Zachęcam do wstawiania zdjęć portfeli jakie Wam się podobają


dla mnie to bez znaczenia, zawsze było mi wszystko jedno jaki mam portfel.
w wyborze też nie pomogę bo nie mam gustu do takich rzeczy :)
Psyche30
Psyche30: , jak i zdjęć Waszych portfeli (też już mocno zużyte?:D)


swoje mogę zapostować, od kilku lat używam tych samych portfeli (w jednym trzymam jakieś "grubsze" pieniądze w domu, a dwa zawsze mam przy sobie, tak jakoś mi weszło w nawyk), są stare/brzydkie, ale wychodzę z założenia, że portfel to tylko portfel :D


i trzeci, mocno u***any atramentem :rotfl:

mirra20
mirra20
  19 marca 2013
Psyche30
Psyche30: A moze wiecie jak wyczyścić portfel który był śnieżno biały z ala skórki, a teraz zżółkł i zrobił się takiś jakiś ni żółty ni szarawy po latach użytkowania?

też się chętnie dowiem, bo mój pierwszej młodości niestety już nie jest
Psyche30
Psyche30: Zachęcam do wstawiania zdjęć portfeli jakie Wam się podobają

ja lubię duże portfele, dlatego mam słabość do tych np. z River Island
wstawiać wszystkich, które mi się podobają nie będę, bo za dużo tego
Psyche30
Psyche30: jak i zdjęć Waszych portfeli (też już mocno zużyte?:D)

mój wygląda tak

mam też drugi w formie małej portmonetki, który używam gdy wychodzę z małą torebką i duży portfel się w niej nie mieści
styka51
styka51
  19 marca 2013

Ja od jakichś 4 lat mam taki:

i tez przymierzam się do kupna nowego...

Podobają mi się takie:
http://moda.allegro.pl/portfel-kopertowka-podwojny-mix-kolorow-i3080029461.html

Wiadomo, do skóry, to on ma daleko...ale skoro ten wyżej, za 15 zł przetrwał 4 lata, to ten nie powinien być gorszy;p

pijana
pijana
  19 marca 2013

Mam Ochnika, myślę, że od około dwóch lat mi towarzyszy. Skóra również nie jest na nim tak piękna, jak na początku i bodajże przedwczoraj urwał mi się fjutek od zamka, ale mam doczepione breloczki i daje radę. Kryteria jakimi się kierowałam przy jego wyborze to: 1) skóra, 2) ogólny rozkład kieszeni i zakładek 3) "kolorowość" 4) duża ilość miejsca na karty, i tak trzymam po 2-3 w jednej przegródce :ninja: Ten pierwszy:

Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  19 marca 2013

Ja mam taki (zdjęcia z tele) i na zdjęciu aż tak nie widać różnicy w kolorze bo od środka jest nadal biały jak był przy kupnie, a z wierzchnich stron jest do niczego już :D



RudaCholera
RudaCholera: Do sklepu obuwniczego zasuwaj po tzw. Bianco do wybielania skór :)

No ciekawe czy tym bym go wyczyściła :)
Konto usunięte
Konto usunięte: i trzeci, mocno u***any atramentem

taki model porfela akurat kiedyś najbardziej lubiłam, tyle że miałąm z jasnej skórki w kolorze camel, ale potem strasznie sciemniał ;D
Konto usunięte
Konto usunięte: ja lubię duże portfele, dlatego mam słabość do tych np. z River Island wstawiać wszystkich, które mi się podobają nie będę, bo za dużo tego

Mi też się podobają niektóre z River Island, ale zazwyczaj jak widzę gdzieś model który mi się podoba to na jakiejś stronce nie do kupienia ;)
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  19 marca 2013
styka51
styka51: Podobają mi się takie: http://moda.allegro.pl/portfel-kopertowka-podwojny-mix-kolorow-i3080029461.html

a mi się nawet ten podoba ale chyba nie na tyle aby go brać, normalnie nie wiem, serio ciężko mi znależć jakiś który bym od razu kupiła.

http://img17.allegroimg.pl/photos/oryginal/30/86/54/27/3086542709

Wiele moich koleżanek kupuje tylko portfele czerwone twierdząc ze pieniadze się w nich lepiej trzymają i serio wierzą w taki zabobon, spotkałą się któraś z tym osobiście ? :rotfl:
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  19 marca 2013

Obił mi się tez o uszy przesąd że do porfela powinno się włożyć kawałek łuski z karpia wigilijnego , chyba łuski jak dobrze pamiętam i wtedy kasa będzie się trzymac w porfelu cały rok, moja koleżanka zawsze tak robi i gadała mi kiedyś ze jak jednego roku tego nie zrobiła to potem miała suche miesiące czy tam dni,i święcie w to wierzy ;D

agoosiaaa
agoosiaaa
  19 marca 2013
Psyche30
Psyche30: zdjęć Waszych portfeli (też już mocno zużyte?:D)


teraz mam taki:


Psyche30
Psyche30: jakie Wam się podobają

oj przerozne :)
poszukalabym zdjec, ale nie wiem od ktorej strony sie za to wziac :rotfl:
styka51
styka51
  20 marca 2013
Psyche30
Psyche30: Wiele moich koleżanek kupuje tylko portfele czerwone twierdząc ze pieniadze się w nich lepiej trzymają i serio wierzą w taki zabobon, spotkałą się któraś z tym osobiście ?


Nie słyszałam o tym :lol:
Psyche30
Psyche30: Obił mi się tez o uszy przesąd że do porfela powinno się włożyć kawałek łuski z karpia wigilijnego , chyba łuski jak dobrze pamiętam i wtedy kasa będzie się trzymac w porfelu cały rok, moja koleżanka zawsze tak robi i gadała mi kiedyś ze jak jednego roku tego nie zrobiła to potem miała suche miesiące czy tam dni,i święcie w to wierzy ;D

Ja mam łuskę od karpia i grosika jednego i podkładkę pod śrubkę (pierwszy prezent od Mańka :lol:) w tajnej kieszeni. A pieniędzy i tak rejczel nie mam;p
kasey00
kasey00
  20 marca 2013
Psyche30
Psyche30: Wiele moich koleżanek kupuje tylko portfele czerwone twierdząc ze pieniadze się w nich lepiej trzymają i serio wierzą w taki zabobon, spotkałą się któraś z tym osobiście ?

aa to temu są takie popularne czerwone
Psyche30
Psyche30: Obił mi się tez o uszy przesąd że do porfela powinno się włożyć kawałek łuski z karpia wigilijnego

moja mama nosi, ja mam 1 $ na szczęście :D
mój portfel który ma chyba ze 2 lata (uświadomiłam sobie że muszę go zmienić :P):


Podobają mi się duże portfele, w których papierowe banknoty są wyprostowane :)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 marca 2013
Psyche30
Psyche30: Zachęcam do wstawiania zdjęć portfeli jakie Wam się podobają , jak i zdjęć Waszych portfeli (też już mocno zużyte?


Podoba mi sie, wiec mam portfel Modalu Pippa

tak wyglada nowy :D

tak wyglada w srodku, jest bardzo pojemny co uwazam za ogromna zalete.

a tu juz zdjecie mojego portfela :) :zakochany:

Najlepszy jaki kiedykolwiek mialam :tak:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  20 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: poszukalabym zdjec, ale nie wiem od ktorej strony sie za to wziac

Mogłabyś wstawić chociaż kilka takich które najbardziej Ci się podobają :D
styka51
styka51: Ja mam łuskę od karpia i grosika jednego i podkładkę pod śrubkę (pierwszy prezent od Mańka ) w tajnej kieszeni. A pieniędzy i tak rejczel nie mam;p

Czyli co? Pić na wodę :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Podobają mi się duże portfele, w których papierowe banknoty są wyprostowane :)

Mi także właśnie, dlatego tylko takiego szukam :)
massacre
massacre: Najlepszy jaki kiedykolwiek mialam

Podoba mi się, pewno drogi był? :D
agoosiaaa
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.