Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  19 marca 2013 (pierwszy post)

Kiedyś miałam hopla na punkcie portfeli i zmieniałam co pół roku , obecnie od 4 lat mam ten sam, wygląda już z lekka "nieświeżo" :lol: ale nie mam serca go wymienić, dlatego szukam jakiegoś który bardzo mi się spodoba i go zastąpi :)
Zachęcam do wstawiania zdjęć portfeli jakie Wam się podobają , jak i zdjęć Waszych portfeli (też już mocno zużyte?:D)
Ps. A moze wiecie jak wyczyścić portfel który był śnieżno biały z ala skórki, a teraz zżółkł i zrobił się takiś jakiś ni żółty ni szarawy po latach użytkowania?

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  21 marca 2013
Psyche30
Psyche30: Podoba mi się, pewno drogi był? :D


wiesz co... chyba tak, wiem ze sie wkurzylam, bo teraz sa tansze. Mojego koloru sa po £69, ale sa tez inne kolory po £48.30
http://www.modalu.com/shop/purses.html
Generalnie zmienialam portfele dosc czesto, a Modalu jest typem portfela na lata, wiec mi sie wydaje, ze z perspektywy czasu wychodzi tanio :D Poza tym zapach skory - bezcenny :ziober2:
Jeszcze ten mi sie podoba, Modalu Hampton Purse - zolty hit na wiosne lato 2013

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  21 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: np: http://www.debenhams.com/webapp/wcs/stores/servlet/prod_10701_10001_093010815160_-1 http://www.debenhams.com/webapp/wcs/stores/servlet/prod_10701_10001_093010810686_-1

O! To sa wg mnie drogie portfele, jesliby patrzec na stosunek ceny do jakosci.
Konto usunięte
Konto usunięte: mój wygląda tak


przed Modalu mialam mega podobny z River Island... znowu nasze gusta sie spotykaja :Ziober2:
dla dowodu wrzuce fote!

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  21 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: mój wygląda tak

i co? nie mow, ze nie podobny :D



River Island robi pojemne portfely :tak:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

mirra20
mirra20
  21 marca 2013
massacre
massacre: przed Modalu mialam mega podobny z River Island... znowu nasze gusta sie spotykaja dla dowodu wrzuce fote!

massacre
massacre: i co? nie mow, ze nie podobny :D

nie mogę zaprzeczyć:D bardzo podobny
ja swój mam już około 4 lat i dalej jest ok ( oprócz tego, że się trochę przybrudził) pewnie dlatego, że jest ze skóry :)
massacre
massacre: River Island robi pojemne portfely

to jest ich bardzo duży plus, nie lubię małych portfeli
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  24 marca 2013

Łał, skąd tak nagła produkcja tematów? :D
Jestem pod wrażeniem, Aniu :-D
I tak bez żadnych delikatnych sugestii z góry? :D:ninja:

Psyche30
Psyche30: Kiedyś miałam hopla na punkcie portfeli i zmieniałam co pół roku


:rotfl:
Jak można tak często zmieniać portfele?

Psyche30
Psyche30: jak i zdjęć Waszych portfeli (też już mocno zużyte?:D)


Nie, nie mocno, ma zaledwie kilka miesięcy.

Aktualnie ulubiony z ćwiekami, z kolekcji Liebeskinda. Do kompletu mam jeszcze torebkę :)

Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  24 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: ał, skąd tak nagła produkcja tematów? :D Jestem pod wrażeniem, Aniu :-D I tak bez żadnych delikatnych sugestii z góry? :D


Szkoda gadać :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak można tak często zmieniać portfele?


Normalnie ! Porfel to coś co nosisz kurde prawie codziennie ze sobą więc ma prawo szybko się nudzić, no mi się szybko zawsze nudził i od małego w sumie często porfele zmieniałam :rotfl:
Dlatego to ze nie zmieniałam od 4 lat chyba jest oznaką jakiegoś starzenia :/ :D
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  24 marca 2013
Psyche30
Psyche30: Szkoda gadać


Delikatne naciski? :D

Psyche30
Psyche30: Normalnie ! Porfel to coś co nosisz kurde prawie codziennie ze sobą więc ma prawo szybko się nudzić, no mi się szybko zawsze nudził i od małego w sumie często porfele zmieniałam


:-D

No, ale jak portfel jest wygodny, to się człowiek przywiązuje odrobinę :rotfl:
Psyche30
Psyche30: Dlatego to ze nie zmieniałam od 4 lat chyba jest oznaką jakiegoś starzenia :/ :D


:D
Próbowałaś już wyczyścić ten co masz? To jest w ogóle możliwe?
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  24 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Delikatne naciski? :D


Powiedzmy...sugestie ;D
Konto usunięte
Konto usunięte: No, ale jak portfel jest wygodny, to się człowiek przywiązuje odrobinę


Zupełnie jak z facetem :rotfl:
I dlatego się dziwię że mój już wadliwy a ja nadal nie wymieniam :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: :D Próbowałaś już wyczyścić ten co masz? To jest w ogóle możliwe?


Próbowałam ale nie mam żadnej pianki do czegoś białego, tylko szorowałam go domowymi środkami i nic, na zdjęciu aż tak nie widać jaki jest uwalony ale jest ogromnie, środek bialutki jak nówka a z wierzchu wszędzie szary, przywiązałam się jakoś do niego kurde i mi szkoda go wywalić faktycznie :D
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  24 marca 2013
Psyche30
Psyche30: Powiedzmy...sugestie ;D


Same obowiązki, przywileje prawie żadne, jak Ty to biedna wytrzymasz? :rotfl:

Psyche30
Psyche30: Zupełnie jak z facetem


:rotfl:
Hahahahaha!
Psyche30
Psyche30: I dlatego się dziwię że mój już wadliwy a ja nadal nie wymieniam


Boisz się rezygnować z dobrego na rzecz lepszego? :-D
Fakt, trzeba być ostrożną, cholera wie co tam ma pod skórą ten nowy :-D
Psyche30
Psyche30: Próbowałam ale nie mam żadnej pianki do czegoś białego, tylko szorowałam go domowymi środkami i nic, na zdjęciu aż tak nie widać jaki jest uwalony ale jest ogromnie, środek bialutki jak nówka a z wierzchu wszędzie szary, przywiązałam się jakoś do niego kurde i mi szkoda go wywalić faktycznie :D


Tak to jest z portfelami, ciężkawo jest się rozstawać ze starymi :D
Zwłaszcza, kiedy służyły latami :D

No nie widać. Wątpię, aby tak jasna skórka dała się w zadowalającym stopniu wyczyścić.
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  24 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Same obowiązki, przywileje prawie żadne, jak Ty to biedna wytrzymasz?


Jakoś zbytnio nie zaprzątam sobie tym głowy prawdę mówiąc, przez tyle lat nie byłam modem więc ze spokojem mogę znów nim nie być :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Boisz się rezygnować z dobrego na rzecz lepszego? :-D Fakt, trzeba być ostrożną, cholera wie co tam ma pod skórą ten nowy :-D


Widzisz jaki to irracjonalny strach? :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak to jest z portfelami, ciężkawo jest się rozstawać ze starymi :D Zwłaszcza, kiedy służyły latami :D No nie widać. Wątpię, aby tak jasna skórka dała się w zadowalającym stopniu wyczyścić.


Akurat ten porfel kupiłam gdy moja córka szła do komunii i kupowałyśmy jej ubrania na tą okazję , buty itd no i ja sobie strzeliłam portfel, moze mam sentyment do czasów jak moje dziecko było jeszcze potulne jak baranek , tak to tłumaczę i stąd przywiązanie :rotfl:
Gdzieś czytałam zeby Cifem spróbować , ale nie wiem czy to dobry pomysł ;D
Musze uciekać obiad zrobić :D
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  24 marca 2013
Psyche30
Psyche30: Jakoś zbytnio nie zaprzątam sobie tym głowy prawdę mówiąc, przez tyle lat nie byłam modem więc ze spokojem mogę znów nim nie być


Ponegocjuj chociaż trochę :rotfl:

Psyche30
Psyche30: Widzisz jaki to irracjonalny strach?


Życie przynosi nam pełno takich irracjonalnych wyborów :rotfl:

Psyche30
Psyche30: Akurat ten porfel kupiłam gdy moja córka szła do komunii i kupowałyśmy jej ubrania na tą okazję , buty itd no i ja sobie strzeliłam portfel, moze mam sentyment do czasów jak moje dziecko było jeszcze potulne jak baranek , tak to tłumaczę i stąd przywiązanie Gdzieś czytałam zeby Cifem spróbować , ale nie wiem czy to dobry pomysł ;D Musze uciekać obiad zrobić :D


Zazwyczaj z portfelami wiążą się jakieś wspomnienia, jednak sporo czasu z nami spędzają, jak i telefony komórkowe (niestety :D)
Jeśli chodzi o Cif, to nie wiem, ale najpierw kup nowy i spróbuj nim się zauroczyć, żebyś łagodnie zniosła ten ból związany z utratą starego :D

Ja też uciekam. Mam zamiar obejrzeć Operację Argo (podobał Ci się ten film?). Strzała :D
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  24 marca 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Ponegocjuj chociaż trochę


Żeby jeszcze było o co :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Życie przynosi nam pełno takich irracjonalnych wyborów


Racja ;D
Konto usunięte
Konto usunięte: Zazwyczaj z portfelami wiążą się jakieś wspomnienia, jednak sporo czasu z nami spędzają, jak i telefony komórkowe (niestety :D) Jeśli chodzi o Cif, to nie wiem, ale najpierw kup nowy i spróbuj nim się zauroczyć, żebyś łagodnie zniosła ten ból związany z utratą starego :D Ja też uciekam. Mam zamiar obejrzeć Operację Argo (podobał Ci się ten film?). Strzała :D


No kupię w końcu tylko dalej nie wiem jaki a ten temat wcale mi nie pomógł :rotfl:
Ot, kolejne amerykańskie kino, bez szału ale tragedii nie ma , Polecam Ci to jak nie oglądałaś http://zalukaj.tv/zalukaj-film/8424/wybawca_savior_1998_.html mniej koloryzowania a więcej autentyczności , jak dla mnie najlepszy w tym gatunku:)
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  24 marca 2013
Psyche30
Psyche30: Żeby jeszcze było o co


Kiepsko, do dupy z takim interesem :rotfl:
Psyche30
Psyche30: No kupię w końcu tylko dalej nie wiem jaki a ten temat wcale mi nie pomógł


Jak to nie pomógł? Żaden Ci się nie podoba? :-D
Szczerze polecam swój :D
Jak wolisz tańsze, polskie, to ostatnio oglądałam Ochnika, co prawda interesowały mnie głównie męskie, ale z damskich też można coś dla siebie wybrać, no i jeszcze zerknij na galanterię Wittchen.
Nie oglądałam, dzięki za polecenie. Podrzuć jeszcze jakiś :ninja:
mmaryja
mmaryja
  24 marca 2013

ja mam od dwóch lat portfel wittchen. chciałam taki aby nie był ekstra pojemny żeby nie nosić masy śmieci i niepotrzebnych plastików. mam go już 2 lata i poza standardowymi zarysowaniami na skórze jest praktycznie jak nowy. dodam, że nie dbam o niego w żaden szczególny sposób.
dokładnie ten model, z tym, że czarny
http://www.sklep.wittchen.com/product/4958/portmonetka.html

ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  24 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: ja mam od dwóch lat portfel wittchen. chciałam taki aby nie był ekstra pojemny żeby nie nosić masy śmieci i niepotrzebnych plastików. mam go już 2 lata i poza standardowymi zarysowaniami na skórze jest praktycznie jak nowy. dodam, że nie dbam o niego w żaden szczególny sposób. dokładnie ten model, z tym, że czarny


Miałam (i nadal mam jeszcze portfel) z tej firmy i potwierdzam, są świetnej jakości i bardzo dobrze wyglądają nawet po latach :)
Portfele są klasyczne i zawsze na czasie.
Etui na klucze też, tak więc można sobie dopasować.
Łap Aniu, popatrz sobie--> KLIK
U góry są zakładki 'promocje' i 'outlet', można coś wyłapać taniej, jeśli zależy Ci na okazyjnej cenie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.