Patriotaa
Patriotaa
  11 lutego 2013 (pierwszy post)

Witam nie umiem jeździć na rowerze,mam 25 lat.Uczyłem się kilka razy w życiu ale nic.Lekarz laryngolok kiedyś mi powiedział że mój brak błony bębenkowej uniemożliwia mi nauke ponieważ mam brak błony bębenkowej.Ale gdy nie dawno byłem nic już tak nie mówił a pytałem się oto.Czy dam radę się nauczyć czy nie?

JuniorMandarino
JuniorMandarino
  14 lutego 2013

Alensztajn niestety ale muszę zgodzić się z Arweną, podważasz jej informacje, informacjami z wikipedii, tylko wiesz.. Nie wszystko co tam jest, jest prawidłowe, ponieważ wikipedie może edytować każda osoba i wpisać co się jej żywnie podoba, więc wątpię iż Ty masz racje panienko :) Ucho jest narządem słuchu i równowagi, tak samo jest z oczyma, zamknij oczy i postój na jednej nodze, to zaraz upadniesz a otwórz i już jest inaczej, więc odpowiadają one za pole widzenia i równowagę również (:

JuniorMandarino
JuniorMandarino
  14 lutego 2013

Z tym błędnikiem masz racje, ale wiesz, to nie znaczy że Arwena jej nie ma, bo ma :) To są podstawowe informacje z gimnazuj, więc nie wiem po co Ci nawet google do tego :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.