Patriotaa
Patriotaa
  11 lutego 2013 (pierwszy post)

Witam nie umiem jeździć na rowerze,mam 25 lat.Uczyłem się kilka razy w życiu ale nic.Lekarz laryngolok kiedyś mi powiedział że mój brak błony bębenkowej uniemożliwia mi nauke ponieważ mam brak błony bębenkowej.Ale gdy nie dawno byłem nic już tak nie mówił a pytałem się oto.Czy dam radę się nauczyć czy nie?

SzaryChlopaczek
SzaryChlopaczek
  11 lutego 2013

czoooooooo?jak mozna nie umiec jezdzic na rowerze
mam nadzieje,ze nie trolujesz

adi783
Posty: 987 (po ~124 znaków)
Reputacja: -30 | BluzgometrTM: 144
adi783
  12 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: laryngolok

Nie ma takiego lekarza.
Jeśli masz jakiś problem z narządem, który jest odpowiedzialny za równowagę to nie sądzę byś mógł się nauczyć.

Konto usunięte
Konto usunięte: jak mozna nie umiec jezdzic na rowerze

Uwierz mi, że są tacy ludzie.
:mrgreen:
Abaddon
Abaddon
  12 lutego 2013

Porada: Kupuj, wsiadaj, zasuwaj. Upadek Ci nie grozi ( o ile z prędkością nie przesadzisz na zakręcie xD )

Alensztajn
Alensztajn
  12 lutego 2013
Abaddon
Abaddon: Porada: Kupuj, wsiadaj, zasuwaj. Upadek Ci nie grozi ( o ile z prędkością nie przesadzisz na zakręcie xD )
Uwielbiam te Twoje porady! :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Lekarz laryngolok kiedyś mi powiedział że mój brak błony bębenkowej uniemożliwia mi nauke
Z tego co wiem to błędnik jest odpowiedzialny za równowagę, która jest potrzebna do jazdy na rowerze. Nie jestem laryngologiem, ale według mnie błona bębenkowa nie ma nic do jazdy na rowerze. :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale gdy nie dawno byłem nic już tak nie mówił a pytałem się oto.
Może lepiej zmień lekarza :)
marta0859
marta0859
  12 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: mam nadzieje,ze nie trolujesz


złudne nadzieje :rotfl:
Abaddon
Abaddon
  12 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Uwielbiam te Twoje porady!

Życiowa d83dde0c
Mam znajomego który ma/miał podobny rower, dla seniorów. Lekko go przerobił, bardzo wygodny w jeździe choć trzeba się do pozycji pedałowania przyzwyczaić. Na prostej serio można dosyć szybka rozwinąć prędkość.
Co miałem doradzić? Kijek z tyłu roweru jak dla dzieciołków? :P
Alensztajn
Alensztajn
  12 lutego 2013
Abaddon
Abaddon: Co miałem doradzić?
Hmm.. Rower na 4 kółkach, może i mniej wygodniejszy niż ten co Ty zaproponowałeś wyżej, ale zawsze coś :D
Arwena27
Arwena27
  13 lutego 2013

Błona bębenkowa to narząd równowagi więc Twój lekarz słusznie stwierdził, natomiast myślę że, są jakieś rozwiązania by nauczyć się jeździć na rowerze. Jak to mówią dla chcącego nic trudnego :D

M0niolek
M0niolek
  13 lutego 2013

Arwena dobrze mówi.

Alensztajn
Alensztajn
  13 lutego 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Błona bębenkowa to narząd równowagi


Konto usunięte
Konto usunięte: uszkodzony narząd równowagi moze
Pęknięta błona bębenkowa, lub jej brak doprowadza do zawrotów głowy.
Błędnik (łac. labyrinthus) to część ucha odpowiedzialna za zmysł słuchu i równowagi 270c
M0niolek
M0niolek
  13 lutego 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

ehhhhh :D
napisałam "może"... więc się nie czepiaj;)

Arwena27
Arwena27
  13 lutego 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Zaburzenia równowagi mogą być spowodowane przez następujące schorzenia: choroba Ménière'a – zaburzenia w regulacji poziomu śródchłonki w błędniku mogą być przyczyną tzw. zespołu Meniera, który oprócz zaburzeń równowagi objawia się nudnościami, dzwonieniem w uszach, a czasem nawet utratą słuchu; zapalenie błędnika; wędrujące otolity – powodują łagodne położeniowe zawroty głowy; zawroty pojawiają się, gdy pacjent zwiesza głowę w dół, szybko wstaje z łóżka, przekręca się z boku na bok; dolegliwości trwają krótko, ale są intensywne; tego typu zawroty głowy u ludzi starszych zwykle wywołane są pokruszeniem się otolitów; luźne ich kawałki poruszają się w czasie ruchów głową i drażnią błędnik; uszkodzenie błony bębenkowej; nerwiak nerwu słuchowego.
No cóż niepodważalne dowody koleżanko są w google :P

Alensztajn
Alensztajn
  13 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: koleżanko
Nie przypominam sobie, żebym była twoją koleżanką więc z bastuj. ;]
Konto usunięte
Konto usunięte: No cóż niepodważalne dowody są w google
Nie bądź taką pewną siebie osobą, gdyż twoje zdanie a raczej jakieś informacje wyszukane w google idzie podważyć. ;]
Arwena27
Arwena27
  14 lutego 2013

Dziwi mnie trochę że, posiadając tak ubogą wiedzę na temat anatomii człowieka wdajesz się ze mną w dyskusje Alensztajn. To że, mam słuszność potwierdza przypadek Patriotaa. A pewność siebie daje mi wiedza którą posiadam. Podałam Ci pierwszy wyszukany przykład i nie będę Ci wyjaśniać zależności jaka istnieje między błędnikiem a błoną bębenkową bo to nie lekcja biologii.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.