magdalena2101
magdalena2101
  26 stycznia 2013 (pierwszy post)
d83dde03HEJKAd83dde03 POTRZEBUJĘ RADY PODOBAJĄ MI SIĘ LEGINSY W PANTERKĘ I ZAMIERZAM KUPIĆ 27552755
CO O NICH SĄDZICIE 27542754

I JAKĄ GÓRĘ DO NICH ZAŁOŻYĆ 2754
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 stycznia 2013

To obejrzyjcie koniecznie, rzadko kiedy śmieje sie głośno na filmach ;D
Nic wiecej nie zdradzę!

Z lekka glupkowata komedia i w sumie za takimi nie przepadam... ale ta akurat trafiła w moje poczucie humoru ;)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

mirra20
mirra20
  30 stycznia 2013
massacre
massacre: To obejrzyjcie koniecznie, rzadko kiedy śmieje sie głośno na filmach ;D Nic wiecej nie zdradzę! Z lekka glupkowata komedia i w sumie za takimi nie przepadam... ale ta akurat trafiła w moje poczucie humoru ;)

w takim razie wpisuje na listę filmów do obejrzejnia
Zadziora
Zadziora
  30 stycznia 2013
massacre
massacre: Smak sie ma lub sie go nie ma.

I wszystko w temacie :)

Ja oglądam często na VIVIE operacja: stylówa - jestem w szoku :D
kedi
kedi
  30 stycznia 2013
Zadziora
Zadziora: A to nie jest jasne? Że są ludzie ktorzy mają jakieś pojęcie o tym co się nosi i co do czego pasuję i są ludzie ktorym wydaje się, ze się na tym znają. Ja to tak rozumiem :)


no nie jest jasne, ja osobiście go nie rozumiem (szczególnie gdy pada tutaj często na tym forum). czyli mam rozumieć, że osoba go używająca uważa, że jest kimś , kto "ma jakieś pojęcie o tym co się nosi i co do czego pasuje", tak?

massacre
massacre: Nie wiem, czy jest tu ktos na tyle stary, by pamietal Swiat wg Bundych


ja nie jestem stara a pamiętam, obejżałam chyba wszystkie odcinki jak leciało wieki temu na polsacie :rotfl:
kedi
kedi
  30 stycznia 2013
Zadziora
Zadziora: Ja oglądam często na VIVIE operacja: stylówa - jestem w szoku :D


też ostatnio chwilkę zostawiłam, jak zmieniałam kanały, aczkolwiek długo nie wytrzymałam, bo strasznie irytuje mnie prowadząca (zapomniałam nazwisko, na pewno na imię ma Aleksandra.)
mirra20
mirra20
  30 stycznia 2013
kedi
kedi: Aleksandra.

Szwed
Zadziora
Zadziora
  31 stycznia 2013
kedi
kedi: no nie jest jasne, ja osobiście go nie rozumiem (szczególnie gdy pada tutaj często na tym forum). czyli mam rozumieć, że osoba go używająca uważa, że jest kimś , kto "ma jakieś pojęcie o tym co się nosi i co do czego pasuje", tak?


Czasami tak :)

kedi
kedi: też ostatnio chwilkę zostawiłam, jak zmieniałam kanały, aczkolwiek długo nie wytrzymałam, bo strasznie irytuje mnie prowadząca (zapomniałam nazwisko, na pewno na imię ma Aleksandra.)

Tak Polska wersja jest tragiczna ;]
styka51
styka51
  31 stycznia 2013

Jak ja nienawidzę panterki, zeber i innych zwierzęcych motywów na ciuchach, serio. Może ikoną stylu i dobrego smaku nie jestem, no ale heloooł?
Nigdy w życiu takich ciuchów nie miałam i mieć nie będę.

mirra20
mirra20
  1 lutego 2013

nawet projektanci mają legginsy w pantere
mmaryja
mmaryja
  1 lutego 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

a co to za projektant?
edit:
faktycznie h&m wraca do pantery, łałałiła

SzaryChlopaczek
SzaryChlopaczek
  1 lutego 2013

więc pantera modna czy nie modna?

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  1 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: nawet projektanci mają legginsy w pantere


pisalam juz o tym wczesniej, Roberto Cavalli i Prada sa znanymi designerami, ktorzy lubia motywy zwierzece (panterke, zeberke), ale w ich wykonaniu wyglada to zupelnie inaczej, delikatniej, z klasa, a nie tak jak druk sprzedawany na straganie (przyklady swoich zakupow wstawila kolezanka strone wczesniej).

Ale nasze ulice to nie catwalk ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: więc pantera modna czy nie modna?


zalezy jak sie ja nosi.
Masz przyklad J Lo
Dobrze:

w sukience Cavalliego
i ZLE:

mimo, ze drogie to wyglada w tym tanio.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

mirra20
mirra20
  1 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: a co to za projektant?

to akurat chloe
i to też
mmaryja
mmaryja
  1 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: to akurat chloe i to też

to i tamto wyżej to są zdjęcia magdy frąckowiak dla h&m, a z tego co wiem, nie jest to kolekcja sygnowana?
mirra20
mirra20
  1 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: to i tamto wyżej to są zdjęcia magdy frąckowiak dla h&m, a z tego co wiem, nie jest to kolekcja sygnowana?


być może, mogę się mylić, internet nie jest wiarygodnym źródłem
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.