magdalena2101
magdalena2101
  26 stycznia 2013 (pierwszy post)
d83dde03HEJKAd83dde03 POTRZEBUJĘ RADY PODOBAJĄ MI SIĘ LEGINSY W PANTERKĘ I ZAMIERZAM KUPIĆ 27552755
CO O NICH SĄDZICIE 27542754

I JAKĄ GÓRĘ DO NICH ZAŁOŻYĆ 2754
mmaryja
mmaryja
  29 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: model KVD

ostatnio widziałam je w jakimś sklepie i były mooocno przecenione i właśnie od tamtego czasu się przymierzam. będę się rozglądała za jakimiś i sobie sprawię:zakochany:
Konto usunięte
Konto usunięte: Bez żartów

żarty żartami, do 30 dolecę, a później już się zacznę odmładzać:mrgreen:
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  30 stycznia 2013
Ostatnio edytowany: za 16 kwietnia 8539

Co do motywu panterki waśnie mam mieszane uczucia, ale pewne rzeczy są fajne.Ze stonowanymi dodatkami wcae nie wygląda się tandetnie.
Kurde, ostatnio sama się zastanawiałam nad spodniami, szarymi rurkami z jeansu w delikatną ciemno szarą panterkę, były świetne no ale właśnie nie kupiłam bo panterka i nie wiem jak bym się czuła, koleżanka mnie bluzgała że głupia jestem :lol:

magdalena2101
magdalena2101
  30 stycznia 2013
Psyche30
Psyche30: Co do motywu panterki waśnie mam mieszane uczucia, ale pewne rzeczy są fajne.Ze stonowanymi dodatkami wcae nie wygląda się tandetnie. Kurde, ostatnio sama się zastanawiałam nad spodniami, szarymi rurkami z jeansu w delikatną ciemno szarą panterkę, były świetne no ale właśnie nie kupiłam bo panterka i nie wiem jak bym się czuła, koleżanka mnie bluzgała że głupia jestem

ja już kupiłam leginsy w panterkę i z białą tuniką wyglądają świetnie i noszę bo mi się podobają ;p
magdalena2101
magdalena2101
  30 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: A ja tam lubię motyw panterki, jeśli jest zastosowany fajnie i z umiarem. Sama posiadam dwie bluzki i rajstopy w panterkę, a nie uważam się za tandeciarę z dyskoteki. Legginsy też bym założyła, do sportowych butów i wielkiego swetra ;-) Moje "panterki": I przykłady rzeczy, wg mnie, bardzo fajnych

świetne są te rajstopy ;p
Zadziora
Zadziora
  30 stycznia 2013
kedi
kedi: wytłumaczy mi ktoś w końcu to powiedzenie? bo ja go nie rozumiem.


A to nie jest jasne? Że są ludzie ktorzy mają jakieś pojęcie o tym co się nosi i co do czego pasuję i są ludzie ktorym wydaje się, ze się na tym znają. Ja to tak rozumiem :)
magdalena2101
magdalena2101
  30 stycznia 2013
Zadziora
Zadziora: kedi: wytłumaczy mi ktoś w końcu to powiedzenie? bo ja go nie rozumiem. A to nie jest jasne? Że są ludzie ktorzy mają jakieś pojęcie o tym co się nosi i co do czego pasuję i są ludzie ktorym wydaje się, ze się na tym znają. Ja to tak rozumiem :)

podpinam się ;p i zgadzam z wypowiedzią
magdalena2101
magdalena2101
  30 stycznia 2013

moja kolekcja panterki bolerko,torebka i najnowsze leginsy . Uważam że jak odpowiednio dobrana z innymi ciuchami wygląda jako dodatek świetnie



l
e

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 stycznia 2013
Zadziora
Zadziora: to nie jest jasne? Że są ludzie ktorzy mają jakieś pojęcie o tym co się nosi i co do czego pasuję i są ludzie ktorym wydaje się, ze się na tym znają. Ja to tak rozumiem :)


Niestety malo jest tych, ktorzy maja pojecie o tym co jak sie nosi. Moda to wbrew pozorom trudna sztuka, nie zawsze wychodzi kopiowanie stylow, ktore sie widzi na innych (zazwyczaj gwiazdach opublikowanych w magazynach). Smak sie ma lub sie go nie ma. Jak sie go nie ma, to panterke zostawia sie na polce w sklepie. Niestety czesto jest tak, ze kobiety mysla, ze maja styl a na ulicy sa odbieranie z gola inaczej. Zadna tandeciara nie chce byc odbierana jak tandeciara, nie wydaje mi sie, by jednak miala swiadomosc tego, ze wyglada zle. A jesli jej sie powie, to stwierdzi, ze wyglada dobrze a inni jej zazdroszcza :rotfl: Zycie.
DONT

DONT

DONT

DONT

DONT DONT DONT!!!

DONT

___________________
DO

DO

Roberto Cavalli i Prada, ktorzy wielbia zwierzecy motyw, za glowe sie lapia, gdy widza jak kobiety z pierwotnie ekskluzywnego motywu potrafia go zamienic w totalny modowy syf. .

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Paulinessa
Paulinessa
  30 stycznia 2013
massacre
massacre:


Masz moje absolutne poparcie. Sama może i nie przepadam ogólnie za motywem panterki, mam tylko apaszkę i bransoletę - uważam że to wystarczająco dużo. Ale co do leginsów w panterkę, nigdy nie zmienię zdania żeby to mogło gustownie wyglądać. Więc tekst o gustach i guścikach skierowany do mnie jest po prostu, w moim odczuciu, ŚMIESZNY.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Więc tekst o gustach i guścikach skierowany do mnie jest po prostu, w moim odczuciu, ŚMIESZNY.


A to byl tekst do Ciebie? Wlasnie sie zastanawialam, czy ma konkretnego odbiorce. Popieram. Nie przez przypadek ikone nizszej warstwy spolecznej, tandety i kiczu - Peggy Bundy ubierali w panterke. Zamysl byl identyczny z tym, o czym pisalam wczesniej:



Nie wiem, czy jest tu ktos na tyle stary, by pamietal Swiat wg Bundych, ale Peggy tak samo jak niektore panie wypowiadajace sie tu, uwazala sie za kobiete z klasa, modna i z gustem :Crylol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

SzaryChlopaczek
SzaryChlopaczek
  30 stycznia 2013
massacre
massacre: Nie wiem, czy jest tu ktos na tyle stary, by pamietal Swiat wg Bundych, ale Peggy tak samo jak niektore panie wypowiadajace sie tu, uwazala sie za kobiete z klasa, modna i z gustem


ja pamietam doskonale:D
Paulinessa
Paulinessa
  30 stycznia 2013
massacre
massacre: A to byl tekst do Ciebie? Wlasnie sie zastanawialam, czy ma konkretnego odbiorce. Popieram. Nie przez przypadek ikone nizszej warstwy spolecznej, tandety i kiczu - Peggy Bundy ubierali w panterke. Zamysl byl identyczny z tym, o czym pisalam wczesniej: Nie wiem, czy jest tu ktos na tyle stary, by pamietal Swiat wg Bundych, ale Peggy tak samo jak niektore panie wypowiadajace sie tu, uwazala sie za kobiete z klasa, modna i z gustem


No tak, pojawił się pod moją wypowiedzią krytykującą zarówno te leginsy jak i zespól Akcent ;)

Oglądałam Świat wg Bundych, jak jeszcze byłam maaała, ale i potem powtórki leciały :D
mirra20
mirra20
  30 stycznia 2013
massacre
massacre: Swiat wg Bundych

Kelly była też dobra:lol:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  30 stycznia 2013

Kelly dobra suka była i dalej jest ;)

Ostatnio widziałam z nią całkiem spoko komedie, "Bez smyczy" na polski :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

mirra20
mirra20
  30 stycznia 2013
massacre
massacre: Kelly dobra suka była i dalej jest ;) Ostatnio widziałam z nią całkiem spoko komedie, "Bez smyczy" na polski :D


nie słyszałam, a o czym to tak mniej więcej? Bo może powiem swojemu, żeby mi ściągnął.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.