magdalena2101
magdalena2101
  26 stycznia 2013 (pierwszy post)
d83dde03HEJKAd83dde03 POTRZEBUJĘ RADY PODOBAJĄ MI SIĘ LEGINSY W PANTERKĘ I ZAMIERZAM KUPIĆ 27552755
CO O NICH SĄDZICIE 27542754

I JAKĄ GÓRĘ DO NICH ZAŁOŻYĆ 2754
Paulinessa
Paulinessa
  28 stycznia 2013
massacre
massacre: Co sadze o getrach z panterki?Hmm, kojarzą mi sie z kiczem, tandetą i ukraińskimi prostytutkami.Totalny fashion fail. Dodatki owszem, główne części garderoby? Nigdy. Moda na Peggie Bundy niech pozostanie tam, gdzie sie narodziła.


Podbijam!
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  28 stycznia 2013
Zadziora
Zadziora: Ostatnio na koncert Akcenta (disko polo ;p) założyłam panterkowe leginsy i byłam jedyna


no to sobie odpowiedz jak wygladalas :D

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Babsy
Babsy
  28 stycznia 2013

mailam(bo juz sie zdarly;), nosilam do tunik, dlugich swetrow, zazwyczaj zima z kozakami:)

Paulinessa
Paulinessa
  28 stycznia 2013
Prinz
Prinz: Zadziora: Ostatnio na koncert Akcenta (disko polo ;p) założyłam panterkowe leginsy i byłam jedyna no to sobie odpowiedz jak wygladalas :D


na koncert czegoś takiego to chyba rzeczywiście idealny strój.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  28 stycznia 2013

Jesteście podlejsi ode mnie :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

TeQuilaax3
TeQuilaax3
  28 stycznia 2013

Getry w panterkę? Odpada! d83ddebe

Zadziora
Zadziora
  29 stycznia 2013
Prinz
Prinz: no to sobie odpowiedz jak wygladalas :D


ładnemu we wszystkim ładnie ;p

Konto usunięte
Konto usunięte: na koncert czegoś takiego to chyba rzeczywiście idealny strój.

są gusta i guściki, mój chłop słucha disko polo :D
kedi
kedi
  29 stycznia 2013
Zadziora
Zadziora: są gusta i guściki


wytłumaczy mi ktoś w końcu to powiedzenie? bo ja go nie rozumiem.

ja też mam getry w panterkę- sprzątam w nich mieszkanie, są idealne do tego , takie wygodne
pijana
pijana
  29 stycznia 2013

A ja tam lubię motyw panterki, jeśli jest zastosowany fajnie i z umiarem. Sama posiadam dwie bluzki i rajstopy w panterkę, a nie uważam się za tandeciarę z dyskoteki. Legginsy też bym założyła, do sportowych butów i wielkiego swetra ;-)
Moje "panterki":







I przykłady rzeczy, wg mnie, bardzo fajnych




mmaryja
mmaryja
  29 stycznia 2013

vansy w panterę zajebiszacze!
muszę sobie jakieś sprawić bo od paru lat nie mam ani jednej pary, tłumaczyłam sobie tym, że jestem już za stara, conversy to shit i wracam do vansów:zakochany:

kedi
kedi
  29 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: A ja tam lubię motyw panterki, jeśli jest zastosowany fajnie i z umiarem. Sama posiadam dwie bluzki i rajstopy w panterkę, a nie uważam się za tandeciarę z dyskoteki. Legginsy też bym założyła, do sportowych butów i wielkiego swetra ;-)


podbijam mocno. ja ogolnie lubie motywy zwierzęce. ale jeśli ktoś zakłada np. legginsy panterowe z panterkową bluzą to jest dla mnie przegięcie. widziałam ostatnio torebkę w tk maxxie z dodatkiem panterki i była prześliczna, szkoda, że mnie na nią nie stać.
mirra20
mirra20
  29 stycznia 2013

a ja mam marynarkę na profilowym w panterkę:P

pijana
pijana
  29 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: vansy w panterę zajebiszacze!muszę sobie jakieś sprawić bo od paru lat nie mam ani jednej pary, tłumaczyłam sobie tym, że jestem już za stara, conversy to shit i wracam do vansów

Gdyby były trochę tańsze tobym je wzięła, ale ten model 280, trochę drogo. Ogólnie moje stopy bardzo lubią Vansy, choć najbardziej model KVD, czyli te rodem z przedszkoli :mrgreen: I w sumie dobrze, bo są uniwersalne, tanie i nikt tego modelu nie nosi.
pijana
pijana
  29 stycznia 2013

A w ogóle to

Konto usunięte
Konto usunięte: tłumaczyłam sobie tym, że jestem już za stara

Bez żartów :mrgreen:
TeQuilaax3
TeQuilaax3
  29 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Legginsy też bym założyła, do sportowych butów i wielkiego swetra ;-)


Ja osobiście bym się tak nie ubrała, ale każdy ubiera co lubi. d83dde1c
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.