MatkaMadzi
MatkaMadzi
  8 stycznia 2013 (pierwszy post)

Szybkie pytanie: cos na te cholerne skórki łuszczące sie (czy jakby to nazwać) na wargach.
Wszelkie kremy i balsamy nie pomagają, do miodu naturalnego nie mam dostępu, złuszczanie naskórka miękką szczoteczką po myciu zębów nic nie daje...
nie wzgardziłabym kosmetykiem dostępnym w niemieckim rossmanie, albo gdziekolwiek...

Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 327
Kiniowska
  9 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Podstawą jest nie oblizywanie ust na dworze...

O! Mi świetnie pomaga w tym właśnie Tisane j/w - usta są tłuste, bez smaku, kompletnie nie chce się oblizywać. :)
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  9 stycznia 2013

Mi przestały pomagać.
Póki co smaruje nivea z braku pomysłu..

A co gorsza zauważyłam, że czasami nieświadomie próbuje zerwać jak coś odstaje :and:

mmaryja
mmaryja
  9 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak się sprawdza, jest wydajny? Ma jakiś zapach, kolor?

nie ma zapachu. mam dwa, classic czyli zwykła pomadka w sztyfcie - bardzo fajnie nawilża, ma lekko słodkawy smak, bardzo fajnie nawilża i chroni usta, dzisiaj cały dzień była w użyciu. drugi to jest balsam taki do wyciskania, jest napisane na opakowaniu, że regeneracyjny - wyleczył mi zajada, więc dla mnie jest boski. smaruję nim też usta na noc. trochę chłodzi usta, jest dość gęsty.
ogólnie BARDZO polecam
jest jeszcze wersja barwiąca i w słoiczku z oliwą z oliwek
pijana
pijana
  9 stycznia 2013

Również bardzo polecam Blistex w tubce, tylko trzeba uważać, bo widać białe na ustach :D

mmaryja
mmaryja
  9 stycznia 2013

ale to jak wejdzie w suchą skórkę, a tak to ładnie się wchłania jeśli się nie nakłada grubej warstwy, bo na noc np. mam białe usta, ale używam naprawdę dużo

Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 327
Kiniowska
  10 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: nie ma zapachu. mam dwa, classic czyli zwykła pomadka w sztyfcie - bardzo fajnie nawilża, ma lekko słodkawy smak, bardzo fajnie nawilża i chroni usta, dzisiaj cały dzień była w użyciu. drugi to jest balsam taki do wyciskania, jest napisane na opakowaniu, że regeneracyjny - wyleczył mi zajada, więc dla mnie jest boski. smaruję nim też usta na noc. trochę chłodzi usta, jest dość gęsty. ogólnie BARDZO polecam jest jeszcze wersja barwiąca i w słoiczku z oliwą z oliwek

Idealnie! Właśnie coś dobrze i mocno regenerującego potrzebuję. Nie zależy mi na bajerach typu zapach, smak czy kolor. Dzięki za informacje. ;)
malami81
malami81
  20 stycznia 2013

NUXE Rive de miel - balsam do ust (w słoiczku)
działa cuda !

kolastyna
Posty: 1 (po ~45 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
kolastyna
  22 stycznia 2013

nanies na usta troche miodu na 2-3 minutki:)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.