MatkaMadzi
MatkaMadzi
  8 stycznia 2013 (pierwszy post)

Szybkie pytanie: cos na te cholerne skórki łuszczące sie (czy jakby to nazwać) na wargach.
Wszelkie kremy i balsamy nie pomagają, do miodu naturalnego nie mam dostępu, złuszczanie naskórka miękką szczoteczką po myciu zębów nic nie daje...
nie wzgardziłabym kosmetykiem dostępnym w niemieckim rossmanie, albo gdziekolwiek...

OnaJestJakNarkotyk
OnaJestJakNarkotyk
  8 stycznia 2013

wazelina albo carmex.

MatkaMadzi
MatkaMadzi
  8 stycznia 2013

Właśnie nic mi nie dają, na początku pomagały, a teraz dupa... :(

OnaJestJakNarkotyk
OnaJestJakNarkotyk
  8 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Właśnie nic mi nie dają, na początku pomagały, a teraz dupa... :(

no bo je trzeba cały czas używać, kiedyś też miałam taki problem i gdybym teraz przestała używać carmex'u, to mogę się założyć, że moje usta wróciłyby do dawnego stanu.
q3056q10
q3056q10
  8 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: zybkie pytanie: cos na te cholerne skórki łuszczące sie (czy jakby to nazwać) na wargach. Wszelkie kremy i balsamy nie pomagają, do miodu naturalnego nie mam dostępu, złuszczanie naskórka miękką szczoteczką po myciu zębów nic nie daje... nie wzgardziłabym kosmetykiem dostępnym w niemieckim rossmanie, albo gdziekolwiek...

proponuję po powrocie z mrozu zwyczajnie pojeździć sobie szczoteczką po ustach, zedrzesz nią wtedy niepotrzebną skórkę + poprawi się ich koloryt. Ale nie trzyj jak najęta tylko delikatnie ok 3-4 minuty. Później nałóż na nie odrobinę miodu a przed wyjściem na zewnątrz nakładaj jakiś krem, pomadkę nawilżającą. ;)
mmaryja
mmaryja
  8 stycznia 2013

Mam ten sam problem. U mnie to efekt uboczny ciąży;)
Używam blistex, na razie balsam regenerujący, a kupię jeszcze pomadkę ochronną.
Polecam, dużo lepszy od carmexu i zwyklych balsamów typu neutrogena, nivea, tisane czy nawet nuxe.

MatkaMadzi
MatkaMadzi
  8 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: no bo je trzeba cały czas używać, kiedyś też miałam taki problem i gdybym teraz przestała używać carmex'u, to mogę się założyć, że moje usta wróciłyby do dawnego stanu.
ja mimo ciągłego stosowania miałam ten problem... przerzuciłam się na neutrogenę, pomogło na jakiś czas, a teraz znów to samo :/
razotka
razotka
  8 stycznia 2013

peeling cukrem nie pomaga?

Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 331
Kiniowska
  8 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: proponuję po powrocie z mrozu zwyczajnie pojeździć sobie szczoteczką po ustach, zedrzesz nią wtedy niepotrzebną skórkę + poprawi się ich koloryt. Ale nie trzyj jak najęta tylko delikatnie ok 3-4 minuty. Później nałóż na nie odrobinę miodu a przed wyjściem na zewnątrz nakładaj jakiś krem, pomadkę nawilżającą. ;)

Dobry pomysł, podbijam. :)

Też czasami stosuję masaż szczoteczką, ale przy myciu zębów, przy okazji, jak sobie przypomnę. Miód u mnie nie przechodzi, zawsze szybko zlizuję. Co do kremów, sprawdza(ła) się u mnie zwykła granatowa Nivea - warstwa, wchłonie się, warstwa, wchłonie się i tak jeszcze ze 3 razy. D*py nie urwie, ale zawsze to coś.
Mam taki sam problem jak Ty, wkurza to, owszem, ale jakoś nie znalazłam na to złotego środka. Ochronnie, na noc i jak wychodzę na zewnątrz, używam balsamu Tisane (zdj niżej) - bez tego miałabym ranę na ranie, a tak tylko te skórki od czasu do czasu.
Wybór sposobu poradzenia sobie z problemem zależy od Ciebie. ;)


Konto usunięte
Konto usunięte: Używam blistex, na razie balsam regenerujący, a kupię jeszcze pomadkę ochronną.

Jak się sprawdza, jest wydajny? Ma jakiś zapach, kolor? Kończy mi się powoli Tisane, muszę kupić coś następnego, a zauważyłam te Blistexy w drogeriach, aptekach u siebie i jestem ciekawa. Koleżanka używała pomadki ochronnej, mentolowej albo miętowej i faktycznie była zadowolona.
Zadziora
Zadziora
  9 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: peeling cukrem nie pomaga?

O to ciekawe :D
aseptyczny
aseptyczny
  9 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: na wargach.


Zależy których wargach? d83ddc30 Ale generalnie znam kilka męskich sposób na owy problem.
MatkaMadzi
MatkaMadzi
  9 stycznia 2013

Peelingi pomagają na jakiś czas, a potemn jazda od nowa... :/
Może coś nie tak z dietą? Brak jakiś witamin? :and:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 stycznia 2013

Jak mozna mieć dostęp do drogerii a nie mieć dostępu do sklepu spożywczego z miodem?

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Paulinessa
Paulinessa
  9 stycznia 2013
massacre
massacre: Jak mozna mieć dostęp do drogerii a nie mieć dostępu do sklepu spożywczego z miodem?


umarłam.
:crylol:
Adidasowa
Adidasowa
  9 stycznia 2013

Podstawą jest nie oblizywanie ust na dworze...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.