whoreswanted
whoreswanted
  1 grudnia 2012 (pierwszy post)
Jak uważacie jak facet powinien wyglądać? Chodzi mi jaki styl u faceta lubicie? Ostatnio coraz więcej jest facetów którzy wręcz przesadnie dbają o siebie, a to słabo wygląda ! Dawajcie zdjęcia propozycje i tym podobne !
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 319
Kiniowska
  2 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak to! Przecież ci biedni chłopcy mają od tego kobiety !

:rotfl:
Wybacz, przeoczyłam to. :(
Felka
Felka
  2 grudnia 2012

a co do dolaczonego jpg , tak wyglada chlopak mojej kolezanki :(

razotka
razotka
  2 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ostatnio coraz więcej jest facetów którzy wręcz przesadnie dbają o siebie, a to słabo wygląda !

Hmm to, że ktoś przesadnie dba o siebie to znaczy, że chodzi źle ubrany?
Przecież dbanie o siebie to chociażby obcinanie pazokci :>
styka51
styka51
  3 grudnia 2012

Ja lubię facetów w dopasowanych koszulach, prostych spodniach, jakichś ogarniętych butach.

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  3 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: chłop musi być chłopem i także też wyglądać. btw kochajcie łysych. :)


jestem zydem z usa czy przez to moje szanse rosna na zaruchanie nazi loszki?
whoreswanted
whoreswanted
  3 grudnia 2012

hahaha tak kolego ! xD

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: jaki styl u faceta lubicie?

styl promowany przez takie marki jak:
Ben Sherman
Superdry
G Star
Timberland








"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Hmm to, że ktoś przesadnie dba o siebie to znaczy, że chodzi źle ubrany? Przecież dbanie o siebie to chociażby obcinanie pazokci :>

ale obcinanie paznokci to nie PRZESADNE dbanie o siebie :Rotfl:
przynajmniej ja to inaczej rozumiem.
Facet MUSI dbac o siebie, czyli kapac sie regularnie, uzywac antyperspiranta, krem do rak zwlaszcza zima, jesli dlonie sa suche, krem po goleniu, ladnych perfum, obcinac paznokcie i dbac o ich czystosc, myc wlosy regularnie i jesli dlugo nie strzyzone to ladnie je ogarnac guma czy zelem. Nosic wyprane i te ktore konieczne to wyprasowane ubrania. Skarpetki i bielizna koniecznie bez dziur (o ich czystosci nie wspominajac) :Rotfl: Ponadto powinien byc schludnie i dokladnie ogolony. Czytajac powyzsze, jeden glowny wniosek - CZYSTOSC :D
Plus zdrowy tryb zycia, ktory widac po budowie samca :ninja:

Solarium nie zaliczam do dbania o siebie, bo to zadne dbanie i jesli chodzi o kobiety, i o mezczyzn - solarium nie jest zdrowe i raczej jest to zakrywanie na szybko niedoskonalosci skory. Tak samo jak ilosc tapety nie sprawi, ze ktoras z kilogramem pudru na twarzy bedzie uznana za kobiete o siebie dbajaca ;D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

whoreswanted
whoreswanted
  4 grudnia 2012

Timberland spoko ! Lubie również ZARA, Pull&Bear i Bershka

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  4 grudnia 2012

Zara bardziej elegancka, ja wolę u faceta styl casual, bo wtedy mogę coś wiecej o nim powiedzieć. Elegancko to zazwyczaj konieczność do pracy, w takim stroju dużo ciężej dostrzec elementy męskiej osobowości :)

Pull&Bear i Bershka - przyznaje sie bez bicia - nigdy nie byłam w tych sklepach :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

whoreswanted
whoreswanted
  5 grudnia 2012

Bershka jest przede wszystkim damska ale pull and bear jest fajny ;d taki luzny a zarazem elegancki :D

Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  6 grudnia 2012

Mój gustuje w firmie Helikon :)
ale to dla tych co lubią styl militarny.
Ubrania nie do zniszczenia.

Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
RafalMK
RafalMK
  11 grudnia 2012

Jestem facetem ,myślę że tak

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.