whoreswanted
whoreswanted
  1 grudnia 2012 (pierwszy post)
Jak uważacie jak facet powinien wyglądać? Chodzi mi jaki styl u faceta lubicie? Ostatnio coraz więcej jest facetów którzy wręcz przesadnie dbają o siebie, a to słabo wygląda ! Dawajcie zdjęcia propozycje i tym podobne !
Informacjonistka
Informacjonistka
  1 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Chodzi mi jaki styl u faceta lubicie?

Uwielbiam metali. :zakochany:
Ale nie żadne brudne, podarte spodnie, tylko styl "zadbany metal". Moim zdaniem wygląda fenomenalnie, a najlepiej na prawdziwych mężczyznach - nie dość, że fantastycznie męski to jeszcze z duszą buntownika!

Konto usunięte
Konto usunięte: Ostatnio coraz więcej jest facetów którzy wręcz przesadnie dbają o siebie, a to słabo wygląda !

Zadbani mężczyźni są bardzo atrakcyjni, o ile dbałość o ciało nie powoduje wizyt w solarium i u kosmetyczki (wiadomo, są wyjątki). Nie znoszę, kiedy facet nie wie w co się ubrać, albo wybrać w sklepie i przymierza coś dwadzieścia razy.
Takim lalusiom mówię zdecydowane nie.
Coś strasznego:
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 319
Kiniowska
  1 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Coś strasznego:

Zostałam zmiażdżona... :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak uważacie jak facet powinien wyglądać? Chodzi mi jaki styl u faceta lubicie?

Casual, z nutką elegancji i sportowego luzu. Kilka tematów niżej wrzucałam propozycje ubioru. ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Ostatnio coraz więcej jest facetów którzy wręcz przesadnie dbają o siebie, a to słabo wygląda !

Podbijam. :tak:
Facet powinien o siebie dbać jak najbardziej, ale żeby to nie wykraczało poza granice zdrowego rozsądku. Podstawowa higiena osobista, zadbane dłonie, regularnie strzyżone włosy - jeżeli facet więcej czasu marnuje na czynności związane z wyglądem niż ja, to już jest coś nie halo. ;)
Alucard
Alucard
  1 grudnia 2012

Ja śmigam w dresach i jest elegancko.

Informacjonistka
Informacjonistka
  2 grudnia 2012
Kiniowska
Kiniowska: Zostałam zmiażdżona...

To jest szczyt szczytów. Rozumiem, że każdy ma własny styl i upodobania, no ale bez przesady. Jeszcze bardziej dziwią mnie dziewczyny, którym taki chłopaczek się podoba.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja śmigam w dresach i jest elegancko.

Moim zdaniem dres wygląda niechlujnie. :rotfl:
PoetaHydeparku
PoetaHydeparku
  2 grudnia 2012

prawdziwy facet chodzi w dresach?

w00tjump
w00tjump
  2 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak uważacie jak facet powinien wyglądać? Chodzi mi jaki styl u faceta lubicie?

jeansy+t-shirt.
nie toleruje wystrojonych, wypacykowanych. to nie facet...
JestemFejkiem
JestemFejkiem
  2 grudnia 2012

Prawdizwy facet nie moze byc pedalski

Pedalstwo:
- różowe ciuchy
- obcisłe t-shirty
- żel do włosów
- kolczyki
- golenie klaty, ud, rąk, dupy
- samoopalacz, solarium
- wszystkie ciuchy uważane za modne "z katalogów"
- każde inne włosy niż krótkie

Felka
Felka
  2 grudnia 2012

Elegancja! ;)

Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 319
Kiniowska
  2 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: To jest szczyt szczytów. Rozumiem, że każdy ma własny styl i upodobania, no ale bez przesady. Jeszcze bardziej dziwią mnie dziewczyny, którym taki chłopaczek się podoba.

I jak się z takim zdecydują być, bidulki, to nie ma im kto słoików otwierać i ciężkich rzeczy nosić... :D
xxxHelloKittyxxx
xxxHelloKittyxxx
  2 grudnia 2012

oi oi skinhead.

Informacjonistka
Informacjonistka
  2 grudnia 2012
Kiniowska
Kiniowska: I jak się z takim zdecydują być, bidulki, to nie ma im kto słoików otwierać i ciężkich rzeczy nosić... :D

Jak to! Przecież ci biedni chłopcy mają od tego kobiety ! :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: oi oi skinhead.

:zakochany:
madzia2143
madzia2143
  2 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: oi oi skinhead.

oi oi oi horror show, baw się dobrze albo giń :ninja:
annakrolowa
annakrolowa
  2 grudnia 2012

nie rurki, tylko regular
vansy
reszta tak:



xxxHelloKittyxxx
xxxHelloKittyxxx
  2 grudnia 2012

chłop musi być chłopem i także też wyglądać. btw kochajcie łysych. :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.