RobertoSolozabal
RobertoSolozabal
  7 listopada 2012 (pierwszy post)

Jołex,
Mam takie sprawe do was wy moje dziewczyny kobitki ja wszystkie was do pytki nie no spoko zartuje hehe.Prosib lym o ocene urody pilkarzy zeby wiedziec jaka uroda jest teraz na topie ze tak ujme heheh moze sie jakos podlansuje sam.Oceniajcie krotko na zasadzie tych zdjec,ktory sie wam podoba w skali 1-10.



Borowka



Pirlo



Herzog



Armand



Pflipsen



Blank



Kacar



Perez



Cisse



Miłewskij



Janker



Carrasso



Skoubo



Novakovic



Hay



Kjaer



Aranburu



Radu



Wairynen

Ktory najbardziej w waszym typie na koniec,ale ocencie poszczegulnych, jol.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  7 listopada 2012

@Nuti
Lubie piłkę nożna, a piłkarze maja grać a nie wyglądać ;)
Z reszta i tak nie ma tu moich typów: Van Persie, Lampart, Beckham, Podolski :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Evani
Evani
  7 listopada 2012

Ten Neymar to jak pedal wyglada totalny. Co was pociaga laski w Kjaerze? Ogolnie szacun dla Kasey :). Kojarzysz Conora Caseya :D?

Ocenisz?
A ten irok Neymarowi to zupelnie nie pasuje. Nie jest kozakiem jak Ze Roberto, zeby takie cos nosic na wlosach. Dziecinny jest jak jajka tamagotchi.

BoaTruciciel
BoaTruciciel
  7 listopada 2012

Slabe foto dales,ziombel. Te laskom moze sie bardziej spodobac

kasey00
kasey00
  7 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: No ale jak wolisz czarnych albo sugerujesz sie jakimis teledyskami gdzie wszystko sztuczne jest i tylko dlatego ze ktos inny do kogos wzdycha to Ty tez to robisz-Twoj wybor
Gust kobiet co do mężczyzn zmienia się z wiekiem, inaczej definiują męskość. Nie można powiedzieć, że Neymar jest brzydki, ma uroczy uśmiech i myślę, że nastolatkom bardzo odpowiada i nie mają odczucia, że jest zniewieściały. Tak samo jak Justin B przez niektóre kobietki (dziewczynki?) będzie uznany za przystojnego ;)
Konto usunięte
Konto usunięte: Mnie ten Pfilipsen przypomina Ballacka(w zasadzie na odwrot,bo Misza jest mldsozy)-myle sie?
Podobny typ (ciemne włosy i karnacja) ale o ile Pfilipsen wygląda jak jakiś donżuan z telenoweli o tyle Ballacka oceniam wysoko- męski i ma to coś :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie bardzo rozumiem jak szaleje z blondem?:D Ze farbuje? On chyba jest naturalnym blondynem.
Jest blondynem ale spójrz na jego inne zdjęcia w necie, miał przesadnie rozjaśniane włosy (mam nadzieję, że to jakieś stare zdj :p )
massacre
massacre: Beckham, Podolski :)
jestem za! dałabym 10 :) szczególnie Beckham który jest jak wino :mrgreen:
Konto usunięte
Konto usunięte: Kojarzysz Conora Caseya :D?
Konto usunięte
Konto usunięte: Slabe foto dales,ziombel. Te laskom moze sie bardziej spodobac
Nie kojarzę, nie znam się na piłkarzach :( Akurat bardziej podoba mi się w krótszych włosach. Przystojny, podoba mi się z lekkim zarostem. Dam (tylko) 7 dlatego że...zgubił włosy :((((( Krótkie włosy + 3dniowy zarościk i była by 9/10
BoaTruciciel
BoaTruciciel
  7 listopada 2012

Gdyby wiekszosc Pań na tym forum byla by tak rowna kobita jak Casey byloby na pewno wszystkim lepiej.Nie jest tak kasliwa i ofensywna jak Anelka podczas klotni z selekcjonerem Francji. I potrafi byc bardziej dyplomatyczna niczym Trapattoni podczas konferencji.

Konto usunięte
Konto usunięte: Gust kobiet co do mężczyzn zmienia się z wiekiem, inaczej definiują męskość. Nie można powiedzieć, że Neymar jest brzydki, ma uroczy uśmiech i myślę, że nastolatkom bardzo odpowiada i nie mają odczucia, że jest zniewieściały. Tak samo jak Justin B przez niektóre kobietki (dziewczynki?) będzie uznany za przystojnego ;)


No nie wiem mi sie tam wydaje ze jak by przepatrzec wielu innych pilkarzy nie przez pryzmat tego co pokazuje na boisku ale przez granie w czolowych ligach,to znalazlo by sie duzo wiecej z bardziej slitasnym usmiechem (Np. ja :skromny: Heheheh)

Casey scial wlosy po powrocie do Stanow moze chcial sie na wstepie lansowac na pakera heheh.
Dorzuce pare innych fotek w naj blizszcyzm czasie.
BoaTruciciel
BoaTruciciel
  7 listopada 2012

Kasey nie Casey juz mi sie miesza heheh.Ale to komplement dla Ciebie Kasey ze zrownalas sie z Conorem Heheheh:D

kasey00
kasey00
  7 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdyby wiekszosc Pań na tym forum byla by tak rowna kobita jak Casey byloby na pewno wszystkim lepiej.Nie jest tak kasliwa i ofensywna jak Anelka podczas klotni z selekcjonerem Francji. I potrafi byc bardziej dyplomatyczna niczym Trapattoni podczas konferencji.

o. :mrgreen:
Konto usunięte
Konto usunięte: No nie wiem mi sie tam wydaje ze jak by przepatrzec wielu innych pilkarzy nie przez pryzmat tego co pokazuje na boisku ale przez granie w czolowych ligach,to znalazlo by sie duzo wiecej z bardziej slitasnym usmiechem

piłkarzy dużo, można wciąż wymieniać i oceniać ale...
massacre
massacre: piłkarze maja grać a nie wyglądać ;)

no właśnie :tak:
Konto usunięte
Konto usunięte: lansowac na pakera heheh.

tego właśnie nie lubię :woot:
BoaTruciciel
BoaTruciciel
  7 listopada 2012

To prawda w sumie.Byl u mnie na wuefie niegdys taki nowy koles,Biscan mial ksywe od tego Chorwata bo z twarzy zupelnie jak on.No i wszystko zelik czy tam pianeczka,blyszczaca fryzurka,geste wloski, jakies tu wydziarane, tam wyhapane, skora,fura,komora, szmulki od razu do niego zawijaly.Na wuefie tez,wszystko oryginalki,butki Kappy, nawet ochraniacze mial choc to tylko wuef byl.Ale wszystko skonczylo sie jak wyszedl grac-przyjecie pilki na 5 metrow,ciagle niedokladne podania,poruszal sie jak mucha w smole a dziwne,bo wysportowany sie wydawal. Po jakims czasie zaczelismy go gnoic za te gre no i chlopak sie wypisal.

Swoja droga Igor Biscan wygladal tak



Styka?

kasey00
kasey00
  7 listopada 2012

sama miałam takiego kolegę- miał ksywkę ,,gwiazdor'' :tak: :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Swoja droga Igor Biscan wygladal tak

tego też mam oceniać?? :mrgreen:
BoaTruciciel
BoaTruciciel
  7 listopada 2012

No:D Tamten Biscan byl identyko jak on tylko mial chyba zielone albo niebieskie oczy i wlosy gestsze.

BoaTruciciel
BoaTruciciel
  7 listopada 2012

Hahahah na tamtego typa tez mowilismy ale Gwiazda albo Sodeiro:D

kasey00
kasey00
  7 listopada 2012

Zwyczajny, nie jest brzydki ale jak dla mnie ciacho też nie. 5/6

BoaTruciciel
BoaTruciciel
  7 listopada 2012

No wlasnie.A u nas jego sobowtor byl traktowany jako Alvaro i dziewczyny jak byl w poblizu to celowo cos sobie opuszczaly zeby moc sie do niego wypiac i zaimponwoac tym i owym:D Ale to byl lamer mogl miec kazda z naszej klasy a ponoc chodzil na dzi.wki.

EvansWise
EvansWise
  7 listopada 2012

Kasey jestes hehehe :D? Ja bede mial dla Ciebie tez misje :D Chyba, ze poszlas juz spac :(
jak facet zgubi wlosy to lipa :P?

EvansWise
EvansWise
  7 listopada 2012

Mam szereg pytan do Ciebie skoro dzial moda i uroda. Oczywiscie u faceta, ktory wyglada no powiedzmy sobie normalnie, nie ze jakis lamer
-zarost 1/2dniowy, czy brak zarostu?
-totalna depilka, czy powiedzmy cos zostawiac ma facet i jesli tak to co?
-tatuaze tak czy nie
-kolczyki tak czy nie
-jaraja Cie murzyni? co widza Polki w murzynach :and:?
:mrgreen: co Cie jara w facetach?
moze cos z tego wezme do siebie :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.