RobertoSolozabal
RobertoSolozabal
  7 listopada 2012 (pierwszy post)

Jołex,
Mam takie sprawe do was wy moje dziewczyny kobitki ja wszystkie was do pytki nie no spoko zartuje hehe.Prosib lym o ocene urody pilkarzy zeby wiedziec jaka uroda jest teraz na topie ze tak ujme heheh moze sie jakos podlansuje sam.Oceniajcie krotko na zasadzie tych zdjec,ktory sie wam podoba w skali 1-10.



Borowka



Pirlo



Herzog



Armand



Pflipsen



Blank



Kacar



Perez



Cisse



Miłewskij



Janker



Carrasso



Skoubo



Novakovic



Hay



Kjaer



Aranburu



Radu



Wairynen

Ktory najbardziej w waszym typie na koniec,ale ocencie poszczegulnych, jol.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  7 listopada 2012

wszyscy na nie. dziekuje

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

RobertoSolozabal
RobertoSolozabal
  7 listopada 2012

Ten do usuniecia,w hp zalozylem inny bo zapomnialem paru zawodnikow,do kasacji i kastracji.

RobertoSolozabal
RobertoSolozabal
  7 listopada 2012

E jednak nie, bo tam zablokowali. Nie do usuniecia. Zapomnialem dolozcie sobie tam o:



Danim



Neymarze



Arboledzie



Szczensnym

Maizter
Maizter
  7 listopada 2012

Masakra o co ci chodzi? zrobilas dziecko, wiec sie nim zajmuj z laski swojej. Masz paszcze jak wieloryb, a na dodatek cwaniakujesz jakbys byla najmadrzejsza. Na nie to ja jestem jak widze takie blazy jak ty. Pewnie dupilas ostro za mlodu i teraz podchodzisz sceptycznie do facetow. Ja tez dupilem puste szmaty, czasem za hajs, czasem pchaly sie za friko na bata. Teraz mam zwiazek i moja kobieta nie jest lafirynda. Tez skacze na bacie, ale mimo wszystko jest pewna roznica - nie dawala dupy kilku, albo kilkunastu, albo setkom/tysiacom napalonym gosciom.
Zluzuj troche poslady panna, bo to ze wygladasz na latwa nie musi jeszcze byc twoim dramatem niczym baraz Genoi z Padova. No, do bachora, chyba, ze juz masz klienta.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  7 listopada 2012

ci kolejni tez wszyscy na nie.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

styka51
styka51
  7 listopada 2012

Jeden to Samuel L.Jackson :D

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 listopada 2012

Pyrka nie lubi kopaczy jak widać.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kasey00
kasey00
  7 listopada 2012

Tyyle tego! O.O ale i tak nie mam co robić więc lecim! Chociaż nie powiem- jakieś takie niekorzystne (chyba! bo wielu nie kojarzę) te zdjęcia.
Borowka-2 Pirlo-2 Herzog-3 Armand-3 Pfilipsen-3

Blank- włosy nie bardzo ale twarz na tym zdj 7
Kacar - ma ładniejsze zdjęcia-7 Perez-2 Cisse-2

Milevskiy - to zdjęcie mega, ale ogólnie-6
Janker-??? Carasso-co to za fryz -.- 5
Skoubo-8 Novakovic-2 Chris Innes-5 Kjaer- to zdj 9! :zakochany: ogólnie jakieś 6 :( Aranburu-5
Radu-2 Mika Vayrynen-4 Danim-5 Neymar taki tam słiitasek-7 Arboled-2 Szczęsny-6
Ogólnie raczej nie moje typy, ja to idę za tłumem i jaram się np. Torresem :zakochany: albo-mówcie co chcecie- Crisriano Ronaldo :mrgreen:

BoaTruciciel
BoaTruciciel
  7 listopada 2012

No wkoncu jakas odwazna:P Ale Kasey ocenialas Haya widocznego an zdjeciu czy Chrisa Innesa ktory jest zupelnie innym pilkarzem,tylko ze gra z Hayem w Kilmarnock?

Dziwi mnie ze Pflipsen tak nisko, a czorna chudzinka Neymar tak wysoko.Dla mnie Pflipsen to wyglonda jak komandos.

Widze ze Kjaer jest w cenie.Akurat mam blond wlosy to moze zapuszcze i sie podlansuje na niego??? Do rozwazki, do rozwazki...

BoaTruciciel
BoaTruciciel
  7 listopada 2012

Macie tu jeszcze Pascala Feindouno do oceny

pokahontazz
pokahontazz
  7 listopada 2012

z tych, których przedstawiłeś jedyny jakkolwiek na tak jest Kjaer, nawet do puknięcia, reszta nie mój target, jak jesteś podobny do któregoś z nich i wstawiłeś ich fotki licząc, że którejś z nas się spodoba, co pomogłoby podnieść Twoją samoocenę to ja nie pomogę;)

kasey00
kasey00
  7 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: No wkoncu jakas odwazna:P Ale Kasey ocenialas Haya widocznego an zdjeciu czy Chrisa Innesa ktory jest zupelnie innym pilkarzem,tylko ze gra z Hayem w Kilmarnock?Dziwi mnie ze Pflipsen tak nisko, a czorna chudzinka Neymar tak wysoko.Dla mnie Pflipsen to wyglonda jak komandos.

No właśnie miałam problem z tym Hayem bo go szukałam w googlach i najpierw nic nie znalazłam a później podsunęło mi hasło właśnie Chrisa Innesa i myślałam że to ten sam :woot:
Co do Pflipsena to wygląda jak z telenoweli, nie mój typ. A nie wiedziałeś że nastolatki jarają się Neymarem? Wystąpił swego czasu z Gusttavo Lima (cze cze czerrecze...) i jedynie co na tej scenie robił to budził zachwyt małolat :mrgreen: słodko wyglądał.
Konto usunięte
Konto usunięte: Widze ze Kjaer jest w cenie.Akurat mam blond wlosy to moze zapuszcze i sie podlansuje na niego??? Do rozwazki, do rozwazki...

Konto usunięte
Konto usunięte: z tych, których przedstawiłeś jedyny jakkolwiek na tak jest Kjaer

mój faworyt spośród wszystkich tutaj ale mam wrażenie że eksperymentował z solarium i trochę za bardzo szaleje z tym blondem (--> google)
pokahontazz
pokahontazz
  7 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: mam wrażenie że eksperymentował z solarium i trochę za bardzo szaleje z tym blondem

ratuje go to, że jest piłkarzem i za to ma plusa:mrgreen:
BoaTruciciel
BoaTruciciel
  7 listopada 2012

Kasey przeciez go znam i niestety widzialem to i to bylo zalosne.Dowod na to, ze lans w mediach potrafili nalozyc klapki na oczy,albo ze nie wiem,na sile szuka sie nowego Pitta czy Beckhama w jakichs pajacykach.Walnal sobie murzyn kolczyki,irokez, i juz niby wielki i super itd.Moze jestem facetem preferuje kobiety ale swoje widze,ze Beckham jest przystojny to widze,potrafie ocenic normalnie jak facet faceta.To samo wielu Wlochow. No ale jak wolisz czarnych albo sugerujesz sie jakimis teledyskami gdzie wszystko sztuczne jest i tylko dlatego ze ktos inny do kogos wzdycha to Ty tez to robisz-Twoj wybor.A o typach pokroju Limy wgl nie bede sie wypowiadal,jeszcze bardziej zniewiescialy niz Neymar.

Mnie ten Pfilipsen przypomina Ballacka(w zasadzie na odwrot,bo Misza jest mldsozy)-myle sie?

Nie bardzo rozumiem jak szaleje z blondem?:D Ze farbuje? On chyba jest naturalnym blondynem.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.