nacpanamarzeniami9
nacpanamarzeniami9
  16 października 2012 (pierwszy post)

co bardziej niszczy paznokcie?

co jest bardziej wytzrymałe?

Co się bardziej podoba?

styka51
styka51
  18 października 2012
Gejszalicious
Gejszalicious: dodatkowo podejdzie im powietrze to wyglądają fatalnie.

Miałam robione żele na studniówkę, przez 3 tyg. w ogóle nie podeszło mi powietrze, dopiero w 4 tyg zaczęło się coś dziać, to codziennie lekko podważałam pilnikiem i same odpadły :lol:
sol6
sol6
  18 października 2012

natura:rock:

a powaznie

kiedyś na fotce była dziewczyna co miała swoje , naturalne długie paznokcie
ale ich długość... kilkanaście cm.
nacpanamarzeniami9
nacpanamarzeniami9
  18 października 2012

o jezu ta Babcia to mnie zatkała;) rozwaliła mi system;D

chyba jednak zostane przy swoich paznokciach... nie są długie bo sie ciągle łamią.. musze zadziałac jakimis odżywkami czy cos;) znacie jakieś dobre??

Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  19 października 2012

Ja mam teraz żelowe, zrobione były 3.10. Kolor krwista czerwień i po 4 cyrkonie na 2 palcach.
Nie odpadł, nie ułamał sie żaden. Powietrzem nie podeszły. Cyrkonie nie odpadły.lakierem.
Nie przeszkadzają / z natury miałam często długie, ale przed ślubem kilka się zniczczyło/.
Ostatnio troche spiłowałam. Widać że mam do wypełnienia, ale nie planuję. Pomaluje to .

Kiedyś jak 1 raz w żyicu zrobiłam żelem, to była katorga. Zostałam poparzona, część odpadła, część zeszła z płytką ;// 4 tygodnie czekałam na to by doszły do siebie paznokcie.
Wtedy powiedziałam sobie, że nigdy więcej. Teraz to był mój 2 raz i zmieniłam zdanie. Po prostu wcześniej wykonala je osoba, ktora się na tym nie zna.
Jak te sciągnę, to może kiedyś znowu sobie zrobię.

Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
Maryla
Maryla
  19 października 2012

Nie rozumiem idei robienia żeli, akryli, sryli czy jak to się tam nazywa. Wolę moje naturalne, tyle.

Bianka
Bianka
  25 października 2012

akryl dla wzmocnienia. dziękuję.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.