nacpanamarzeniami9
nacpanamarzeniami9
  16 października 2012 (pierwszy post)

co bardziej niszczy paznokcie?

co jest bardziej wytzrymałe?

Co się bardziej podoba?

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  16 października 2012
nacpanamarzeniami9
nacpanamarzeniami9: co bardziej niszczy paznokcie? co jest bardziej wytzrymałe? Co się bardziej podoba?

Ponoc mniej niszcza zele
ponoc metoda shellac
naturalne, zdrowe i zadbane paznokcie

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

SmallSun
SmallSun
  16 października 2012

I tipsy i zele sa ohydne, nie dodaja urody dloniom i wygladaja piekielnie sztucznie.
Naturalny pazurek (zadbany!) zawsze bedzie wygladal lepiej, niz kawalek plastiku.

BlondSzatynka
BlondSzatynka
  16 października 2012

ale co czy tipsy czy zele ??
widac, że się bardzo znasz...

:crylol:
Szybka nauka - TIPSY to jest ten sam plastik który jest przyklejany do paznokcia

A żel to jedna z metod przedłużania paznokci ...

W skrócie .. tips naklejany jest za każdym razem może byc utwardzony żelem bądz akrylem.
Możesz miec ten przedłużenie na szablonie czyli bez TIPSA ...

Felka
Felka
  16 października 2012

zele trwalsze nawet do 5 tygodni mozesz nosic co prawda z odrostem ale b rzadko same odpadaja.

Babsy
Babsy
  16 października 2012
nacpanamarzeniami9
nacpanamarzeniami9: tipsy czy żele


Konto usunięte
Konto usunięte: ale co czy tipsy czy zele ?? widac, że się bardzo znasz... Szybka nauka - TIPSY to jest ten sam plastik który jest przyklejany do paznokcia A żel to jedna z metod przedłużania paznokci ... W skrócie .. tips naklejany jest za każdym razem może byc utwardzony żelem bądz akrylem. Możesz miec ten przedłużenie na szablonie czyli bez TIPSA ...

26a0

akryle twardsze, zel mi sie ulamal po jednym dniu, musialam dosztukowywac.
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  16 października 2012
nacpanamarzeniami9
nacpanamarzeniami9: co bardziej niszczy paznokcie?

teoretycznie przyklejanie tipsów bardziej niszczy paznokcie, ale to teoria - w praktyce jest różnie :)
i po tipsach i po samym żelu paznokcie są zniszczone, a to w jakim stopniu są zniszczone zależy od umiejętności, praktyki i doświadczenia stylistki, która je wykonuje.
nacpanamarzeniami9
nacpanamarzeniami9: co jest bardziej wytzrymałe?

podobno żele - tips gdy jest żle przyklejony to może po prostu się odkleić po pewnym czasie, natomiast i w jednej i w drugie opcji po paru dniach pod żel podchodzi powietrze i robią się pęcherzyki
nacpanamarzeniami9
nacpanamarzeniami9: Co się bardziej podoba?


jeśli paznokcie są dobrze zrobione to nie widać różnicy, ale zazwyczaj paznokieć na którym jest tips jest troszkę grubszy niż żel nałożony na naturalna płytkę
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
madzia2143
madzia2143
  16 października 2012

a ja w czwartek idę robić żele bo mnie już chole_ra bierze z odpryskami :zonk: zobaczymy czy mi się spodobają. Chcę zwykłe frenche.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  17 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Chcę zwykłe frenche.

jedyna akceptowalna wersja zeli jak dla mnie

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

madzia2143
madzia2143
  17 października 2012
massacre
massacre: jedyna akceptowalna wersja zeli jak dla mnie

dla mnie też :mrgreen:
sol6
sol6
  17 października 2012
nacpanamarzeniami9
nacpanamarzeniami9: co bardziej niszczy paznokcie?


jedno i drugie pozostawia ślad na płytce, nie ma znaczenia czy osoba która Ci robi ma wprawę, płytka i tak ulegnie zniszczeniu.

nacpanamarzeniami9
nacpanamarzeniami9: co jest bardziej wytzrymałe?


to zależy od wprawy osoby robiącej , umiejętności oraz użytych materiałów.

nacpanamarzeniami9
nacpanamarzeniami9: Co się bardziej podoba?


jedno i drugie wygląda źle i nienaturalnie.
Adidasowa
Adidasowa
  17 października 2012

Przedłużanie metodą akrylową. Tipsy OKROPNIE niszczą, nie polecam! Nie rób tego swoim paznokciom i dłoniom!

BlondSzatynka
BlondSzatynka
  17 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Przedłużanie metodą akrylową. Tipsy OKROPNIE niszczą


Przedłużanie czy to metodą akrylowa czy żelową zawsze może być razem z tipsami. TIPS to jest tylko ten plastikowy element który przydłuża płytkę ...
czyli tak czy tak 'okropnie' jej sie paznokcie zniszczą :D
pijana
pijana
  17 października 2012

Mi tam się paznokcie po żelach, niejednokrotnie zrywanych samodzielnie, regenerowały w tydzień-dwa... Poza tym żele (czy też akryle - tych nie miałam) to wygoda, nie trzeba malować, piłować itp. Już nie noszę, ale gdybym tylko miała czas na ich zrobienie i pieniądze, tobym do nich wróciła.

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  17 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Poza tym żele (czy też akryle - tych nie miałam) to wygoda, nie trzeba malować, piłować itp.

z tym to się akurat nie zgodzę :)
przez pierwszy tydzień takie paznokcie owszem wyglądają dobrze, ale jak już troszkę odrosną i dodatkowo podejdzie im powietrze to wyglądają fatalnie.
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.