marta0859
marta0859
  7 października 2012 (pierwszy post)

Dawno nie zakładałam tu tematu, a już kiedyś po przeczytaniu artykułu o niej taki wątek chciałam założyć, ale jakoś zawsze mi było nie po drodze. Mam nadzieję, że nie było tu podobnego tematu, bo sobie nie przypominam. :)
__
__

Konto usunięte
Konto usunięte: Naukowcy znaleźli najpiękniejszą kobiecą twarz. Pomogła im w tym matematyka - badacze uważają bowiem, że ideał kobiecego piękna da się rozpisać na liczby i przedstawić za pomocą proporcji. Badania przeprowadziła brytyjska firma Lorraine. Po ustaleniu wzoru na piękno badacze poprosili Brytyjki, by przesłały im swoje niewyretuszowane zdjęcia, na których pokazana jest twarz bez makijażu. Zwyciężyła 18-letnia studentka Florence Colgate.Najpiękniejsze twarze są symetryczne i regularne - tyle o ideale piękna jest w stanie powiedzieć przeciętny człowiek. Brytyjscy badacze z firmy Lorraine poszli o krok dalej. Obliczyli doskonałe proporcje twarzy a następnie wybrali kobietę, która najlepiej spełnia te kryteria. Jaki jest wzór na piękno? Otóż po pierwsze twarz powinna być jak najbardziej symetryczna a odległość miedzy uszami a źrenicami powinna wynosić 2:1. Odległość między oczami i ustami powinna stanowić jedną trzecią odległości między linią włosów a brodą.

Zdjęcia:











1. Jak Wam się podoba? Czy jej twarz to "uosobienie" twarzy idealnej?

2. Co na tak, co na nie?
3. Ile w skali 1-10?

Pytania schematyczne, charakterystyczne dla tego typu tematów na tym forum, brakuje mi dziś kreatywności. :D
Jeżeli chodzi o moją opinię to uważam, że jest ładna, taka dziewczęca i w ogóle, ale brakuje jej "tego czegoś", tego... PAZURA. ( :rotfl: - bez skojarzeń ). Chodzi o to, że nie jest jakaś nadzwyczajna.

Pozdrawiam ;)
marta0859
marta0859
  7 października 2012
outsiderPL
outsiderPL: Dziękuję za rade. Poproszę znajomych aby nie podsyłani mi twoich tematów.


a podsyłają? ależ mam fejm!

outsiderPL
outsiderPL: Chodź będzie problem, bo wyjątkowo jesteś płodna tematycznie xD


:rotfl: chciałam coś napisać, ale obawiam się, że to byłby taki chłodny żart który nie każdy byłby w stanie zrozumieć, więc się powstrzymam ;)
sol6
sol6
  7 października 2012

przepraszam

hahahahhahahahahahhaha

ale nie jestem w stanie się powstrzymać :ziober2:

marta0859
marta0859
  7 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: przepraszam hahahahhahahahahahhahaale nie jestem w stanie się powstrzymać

ochochoch, z tym fejmem to oczywiście był żart, a nawet, gdybym go faktycznie miała, nie jest to powód do tego, żeby mieć budyń w majtkach :]
outsiderPL
outsiderPL
  7 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ale nie jestem w stanie się powstrzymać

:)
Nie jest zła więc nie przepraszaj. Na moje oko IQ będzie ze 64 i na bank przechodzi Call of Duty ze samym pistoletem :)
sol6
sol6
  7 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ochochoch, z tym fejmem to oczywiście był żart, a nawet, gdybym go faktycznie miała, nie jest to powód do tego, żeby mieć budyń w majtkach :]


Marto, śmiałam się z tego co napisał Darek, nie Ty :))

outsiderPL
outsiderPL: :) Nie jest zła więc nie przepraszaj. Na moje oko IQ będzie ze 64 i na bank przechodzi Call of Duty ze samym pistoletem :)


Czy Far Cry to już level wyżej ? :ziober2:
marta0859
marta0859
  7 października 2012
outsiderPL
outsiderPL: :) Nie jest zła więc nie przepraszaj. Na moje oko IQ będzie ze 64 i na bank przechodzi Call of Duty ze samym pistoletem :)

Och, elyto, przepraszam, że musisz czytać moje niskiej jakości tematy i posty ;)
nie wiedziałam, że moje tematy mają takie branie, że są przesyłane między forumowiczami na pw... tak jakby każdy z was nie czytał forum od deski do deski :ziober2:
marta0859
marta0859
  7 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Marto, śmiałam się z tego co napisał Darek, nie Ty :))

dobra, ja tam nie wnikam, za to znikam, więc miłego nabijania :bye:
outsiderPL
outsiderPL
  7 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy Far Cry to już level wyżej ?

Ten level to z pistoletem na wodę xD
sol6
sol6
  7 października 2012

Zakładam Marto ze nadal czytasz :ziober2:

:))

sol6
sol6
  7 października 2012
outsiderPL
outsiderPL: Ten level to z pistoletem na wodę xD


myślałam o hedach i snajpie :ninja:
outsiderPL
outsiderPL
  7 października 2012

Dajmy już Marcie spokój;) Ona tak mocno pragnie akcentacji… MARTA jesteś fajna :) niech zadowolony i dumna z siebie idzie spać :)

sol6
sol6
  7 października 2012
outsiderPL
outsiderPL: Dajmy już Marcie spokój;)


ale to Ty sie Marty czepiasz, nie ja :mrgreen:
outsiderPL
outsiderPL
  7 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ale to Ty sie Marty czepiasz, nie ja

Że co, że jak. Już sam fakt ze nie może spać po nocach i próbują dokopać to brzmi dla mnie jak komplement. Po tylu latach na tym forum przejmuje się Marto jak zeszłorocznym śniegiem I to moje ostatnie wejście w tym temacie. Zadowolona :and:
sol6
sol6
  7 października 2012

Płakusiam :crylol:

marta0859
marta0859
  8 października 2012

A podobno to ja mam dziwne poczucie humoru, chociaż czytając was mam całkiem odmienne wrażenie ;)
No nic, widzę temat niewypał, bo poza mną samą i jakimś trollem outsiderPL mało kto się wypowiada, więc dla rekompensaty zarzucę żarcikiem:
Przychodzi garbaty do lekarza, a lekarz na to: co się k***a tak skradasz?
HAHAHAHA. :D
d83dde30

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.