marta0859
marta0859
  7 października 2012 (pierwszy post)

Dawno nie zakładałam tu tematu, a już kiedyś po przeczytaniu artykułu o niej taki wątek chciałam założyć, ale jakoś zawsze mi było nie po drodze. Mam nadzieję, że nie było tu podobnego tematu, bo sobie nie przypominam. :)
__
__

Konto usunięte
Konto usunięte: Naukowcy znaleźli najpiękniejszą kobiecą twarz. Pomogła im w tym matematyka - badacze uważają bowiem, że ideał kobiecego piękna da się rozpisać na liczby i przedstawić za pomocą proporcji. Badania przeprowadziła brytyjska firma Lorraine. Po ustaleniu wzoru na piękno badacze poprosili Brytyjki, by przesłały im swoje niewyretuszowane zdjęcia, na których pokazana jest twarz bez makijażu. Zwyciężyła 18-letnia studentka Florence Colgate.Najpiękniejsze twarze są symetryczne i regularne - tyle o ideale piękna jest w stanie powiedzieć przeciętny człowiek. Brytyjscy badacze z firmy Lorraine poszli o krok dalej. Obliczyli doskonałe proporcje twarzy a następnie wybrali kobietę, która najlepiej spełnia te kryteria. Jaki jest wzór na piękno? Otóż po pierwsze twarz powinna być jak najbardziej symetryczna a odległość miedzy uszami a źrenicami powinna wynosić 2:1. Odległość między oczami i ustami powinna stanowić jedną trzecią odległości między linią włosów a brodą.

Zdjęcia:











1. Jak Wam się podoba? Czy jej twarz to "uosobienie" twarzy idealnej?

2. Co na tak, co na nie?
3. Ile w skali 1-10?

Pytania schematyczne, charakterystyczne dla tego typu tematów na tym forum, brakuje mi dziś kreatywności. :D
Jeżeli chodzi o moją opinię to uważam, że jest ładna, taka dziewczęca i w ogóle, ale brakuje jej "tego czegoś", tego... PAZURA. ( :rotfl: - bez skojarzeń ). Chodzi o to, że nie jest jakaś nadzwyczajna.

Pozdrawiam ;)
Felka
Felka
  7 października 2012

nekiedy jak urbanska

sol6
sol6
  7 października 2012

Bardzo ładna, naturalna niestety pospolita.

Abaddon
Abaddon
  7 października 2012

8/10 :tak:

marta0859
marta0859
  7 października 2012
Felka
Felka: nekiedy jak urbanska


Teraz dopiero zobaczyłam w Grafice jak wygląda Urbańska... Być tak zacofanym :D
Nazwisko znałam, ale nigdy nie kojarzyłam jak wygląda. Podobieństwa nie widzę :) No chyba, że w TV prezentuje się inaczej.

Konto usunięte
Konto usunięte: Bardzo ładna, naturalna niestety pospolita.


No właśnie - pospolita. Wygląda miło, dziewczęco i przyjaźnie, taka trochę dziewczyna z sąsiedztwa. Ale nie ma w niej nic charakterystycznego. Btw. odkąd Cię zobaczyłam na forum, zachwycam się tak z lekka Twoją urodą, dobrze się trzymasz, zwłaszcza jak na trzydziestkę. :D

Abaddon
Abaddon: 8/10


ale się dzisiaj wszyscy rozpisujecie... ! nie nadążam z czytaniem
pijana
pijana
  7 października 2012

Też uważam, że brakuje jej "tego czegoś" w twarzy mimo, że jest ładna. Ogólnie wolę bardziej wyraziste twarze, jak u Cruz czy Bellucci, z blondynek Charlize Theron i Scarlett Johansson. 7,5/10.

marta0859
marta0859
  7 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: brakuje jej "tego czegoś" w twarzy mimo, że jest ładna.

:tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ogólnie wolę bardziej wyraziste twarze.

Podbijam

Konto usunięte
Konto usunięte: Scarlett Johansson


Z blondynek ona jak najbardziej. :D
Albo ona :zakochany: !
Taki przykład z dawniejszych czasów... Gdyby jeszcze miała dłuższe włosy albo chociaż inną fryzurę, byłaby idealna.
Właśnie blondynki mają to do siebie, że brakuje im często tej wyrazistości, dlatego zwykle bardziej podobają mi się brunetki.
Abaddon
Abaddon
  7 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ale się dzisiaj wszyscy rozpisujecie... ! nie nadążam z czytaniem

Dlatego doceń że oszczędzam Twoje oczy ;D
:bye:
Letal
Letal
  7 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Ile w skali 1-10?

4, 5 nie wiem. ruchałby.
marta0859
marta0859
  7 października 2012
Abaddon
Abaddon: Dlatego doceń że oszczędzam Twoje oczy ;D

No dobra... Można i tak :)

Konto usunięte
Konto usunięte: 4, 5 nie wiem. ruchałby.


:rotfl:
wasza skala ogranicza się do "ruchałby" i "nie ruchałby"
Letal
Letal
  7 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: wasza skala ogranicza się do "ruchałby" i "nie ruchałby"

ona pasuje jeszcze do skali ruchałbym więc wyraziłem tylko swoje zdanie w tym temacie Tygrysku :D
marta0859
marta0859
  7 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ona pasuje jeszcze do skali ruchałbym więc wyraziłem tylko swoje zdanie w tym temacie Tygrysku :D

Dobrze Tygrysku. Przecież nic nie mówię, wami kierują podstawowe instynkty, więc ciężko byłoby oczekiwać czegoś więcej... :D
Letal
Letal
  7 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobrze Tygrysku. Przecież nic nie mówię, wami kierują podstawowe instynkty, więc ciężko byłoby oczekiwać czegoś więcej... :D

czegoś więcej to nie oczekuj ode mnie na Tym biednym foró. W życiu możemy porozmawiać :rotfl:
marta0859
marta0859
  7 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: zegoś więcej to nie oczekuj ode mnie na Tym biednym foró. W życiu możemy porozmawiać

No ja czekam, już ponad miesiąc temu miałeś mnie zaprosić do Wrocławia a jeszcze wcześniej w wakacje odwiedzić. :rotfl: Porozmawialibyśmy o poezji :zakochany:
Letal
Letal
  7 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: No ja czekam, już ponad miesiąc temu miałeś mnie zaprosić do Wrocławia a jeszcze wcześniej w wakacje odwiedzić.

a co mam Ci specjalne zaproszenie wysłać Tygrysku :ziober2: ?

Konto usunięte
Konto usunięte: Porozmawialibyśmy o poezji


porobilibyśmy coś bardziej ciekawego :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.