ZwaMnieAsia
ZwaMnieAsia
  16 września 2012 (pierwszy post)

Xabier Alonso Olano – hiszpański piłkarz narodowości baskijskiej, grający na pozycji środkowego pomocnika, gracz Realu Madryt.













podoba Wam się Xabi?
lepiej wygląda z zarostem czy bez?

może to śmieszne, ale z obfitym zarostem przypomina mi pape smerfa.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  18 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ocenianie zdjęć dla mnie to ocenianie zdjęć, nie dorabiam do tego ideologii i nie myślę o tym co kto ma pod kopułką, bo jeżeli chcę to stwierdzić, to jednak potrzebuję wymiany zdań :).

tez tak mysle, dlatego musisz troche poobcowac tutaj z boniwinter, zeby stwierdzic, ze ona juz tak ma :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

WilczeLyko
WilczeLyko
  18 września 2012
massacre
massacre: tez tak mysle, dlatego musisz troche poobcowac tutaj z boniwinter, zeby stwierdzic, ze ona juz tak ma :D

Hehehe, pamiętam Ją jeszcze z czasów kiedy miała oczko, moje pytania miały tylko na celu wzbudzenie dyskusji a nie ocenianie kogoś - rozmowa via internet to nie najlepszy sposób oceniania innych ;d.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  18 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Hehehe, pamiętam Ją jeszcze z czasów kiedy miała oczko

i dobrze, ze juz go nie ma, a Ty powinienes juz nieco wiecej wiedziec na temat "stylu" jej postowania ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: a nie ocenianie kogoś - rozmowa via internet to nie najlepszy sposób oceniania innych ;d.

Chyba zle mnie zrozumiales, nie sugerowalam oceniania kogokolwiek. Sama tez nie oceniam osob przez Internet. Oceniam natomiast wypowiedzi, bo je mamy czarno na bialym :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

SailorMoon
SailorMoon
  18 września 2012

całkiem przystojny i z zarostem i bez :)

marta0859
marta0859
  18 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: podoba Wam się Xabi? lepiej wygląda z zarostem czy bez?


niespecjalnie w moim typie
bez lepiej.
boniwinter
boniwinter
  19 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Rozwiniesz tę myśl?


oczywiscie
Nie chodzi o to jaki sport mezczyzna uprawia. Jezeli jest przystojny to tak jest i koniec!
Chodzilo mi bardziej o tych slawnych pilkarzy. Prawie kazda kobieta ma jakiegos upatrzonego ja nie mam. Nie lubuje sie w przystojnych, slawnych, bogatych itp... pilkarzach bo nie jest mi to potrzebne do zycia o to cala folozofia:)
Nie lubie pilki moznej...sorry
JuIia
JuIia
  21 września 2012

chcę.

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  24 września 2012

Lepiej bez zarostu, ale i tak mi się nie podoba.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.