ZwaMnieAsia
ZwaMnieAsia
  16 września 2012 (pierwszy post)

Xabier Alonso Olano – hiszpański piłkarz narodowości baskijskiej, grający na pozycji środkowego pomocnika, gracz Realu Madryt.













podoba Wam się Xabi?
lepiej wygląda z zarostem czy bez?

może to śmieszne, ale z obfitym zarostem przypomina mi pape smerfa.

asexualna
asexualna
  16 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: przyznaj się.

Ty w swojej liście pominęłaś Riberyego :zabawa:
sol6
sol6
  16 września 2012

Nie podoba mi się.

ZwaMnieAsia
ZwaMnieAsia
  16 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty w swojej liście pominęłaś Riberyego

oczywiście, ze franck mi się podoba. :zabawa:
robben też.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  16 września 2012

Podoba sie, jest dobrze zbudowany i ma twarz, która łatwo zapamiętać.

Z zarostem ok. trzydniowym mu najlepiej :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Hoshiko
Hoshiko
  16 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: podoba Wam się Xabi? lepiej wygląda z zarostem czy bez?

-nie
-z zarostem ciut lepiej :tak:
pijana
pijana
  16 września 2012

Teoretycznie nie mój typ, ale jest git, i z zarostem i bez. A na rudych to widzę jakiś szał ostatnio, zarost właśnie albo włosy.

kasey00
kasey00
  16 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: podoba Wam się Xabi? lepiej wygląda z zarostem czy bez?

na okładce tego czasopisma bardzo na tak (ładna szczena) ale na innych zdj już marnie więc ogólnie 6/10
styka51
styka51
  17 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: podoba Wam się Xabi? lepiej wygląda z zarostem czy bez?

Może być.
Bez wygląda dużo lepiej, szczególnie na ostatnim zdjęciu.
yeahbana
yeahbana
  17 września 2012

Jest ok, przystojny ale akurat do mnie jakoś szczególnie nie przemawia.Oczywiście w realu może mogłabym się nawet w nim zadurzyć, ale ocenianie na podstawie zdjęć nigdy nie będzie do końca obiektywne :ziober2:

JestemFejkiem
JestemFejkiem
  17 września 2012

przyznajcie sie ze podoba wam się Jacek Krzynówek

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  17 września 2012

bralbym ostro.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

boniwinter
boniwinter
  17 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: podoba Wam się Xabi?


pieknie zarysowana szczeka, ladne oczy, ktore maja wyraz...przystojny
ale, ze ja nie gustuje w pilkarzach to ogolnie mi sie nie podoba
WilczeLyko
WilczeLyko
  18 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ale, ze ja nie gustuje w pilkarzach to ogolnie mi sie nie podoba

Rozwiniesz tę myśl? Bo wyczuwam jakąś grubszą filozofię. Piszesz, że jest przystojny, świetna szczęka, oczy itd. a zaraz potem stwierdzasz, że Ci się nie podoba bo jest piłkarzem. Czyli, wykonywany przez faceta - którego nawet nie znasz - zawód, od razu ustawia go na konkretnej pozycji. Najczęściej oceniacie/oceniamy w wątkach tego typu urodę bądź brzydotę danej osoby, czy ubioru, powiedz mi zatem, jak dochodzi do tego, że konkretna grupa zawodowa, jaką są piłkarze zniechęca Ciebie do wyżej wymienionych.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  18 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: , jak dochodzi do tego, że konkretna grupa zawodowa, jaką są piłkarze zniechęca Ciebie do wyżej wymienionych.

bo byc moze sa srednio inteligentni, a kolezanka mierzy w intelektualistow? :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

WilczeLyko
WilczeLyko
  18 września 2012
massacre
massacre: bo byc moze sa srednio inteligentni, a kolezanka mierzy w intelektualistow? :D

Być może są, ale to można stwierdzić dopiero obcując osobiście z daną osobą, bo wizerunek medialny często jest tylko kreacją, stąd też moje zdziwienie dotyczące piłkarzy, chyba że koleżanka z Alonso wódkę pije co weekend, to wtedy przepraszam ;p. Ocenianie zdjęć dla mnie to ocenianie zdjęć, nie dorabiam do tego ideologii i nie myślę o tym co kto ma pod kopułką, bo jeżeli chcę to stwierdzić, to jednak potrzebuję wymiany zdań :).
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.