ShinyStern
ShinyStern
  8 września 2012 (pierwszy post)

Witam!
Niedługo rozpoczęcie roku akademickiego. Jako pierwszak wypada wyglądać elegancko, wiadomo rozdanie indeksów itd. Wymyśliłam sobie, że chciałabym ubrać taką bluzkę:


wiem, ze jest ona z mohito ale nie wiem czy nadal dostępna. Gdzie mogę jeszcze taka dostać?Przejrzałam szybko allegro ale jakoś nie znalazłam nic ciekawego.
i właściwie nie wiem z czym mogłabym ja ubrać. myślałam o czarnych spodniach zwykłych czarnych dopasowanych rurkach + szpilki.
ps. a ta bluzka z ciekawym kołnierzykiem;) jak Wam sie podoba? myslałam by ją zestawić z czarnym żakietem ;)


z góry dziękuje:)

Biomechanical
Biomechanical
  9 września 2012
SailorMoon
SailorMoon: Ja też, ale nie chciałam już nic pisać na ten temat...
Ja sie nie moglam powstrzymac :rotfl:
bas
bas
  9 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ps. a ta bluzka z ciekawym kołnierzykiem;)

ale mi Jasminą zaleciało :ninja:

koszule mi się nie podobają, ani jedna ani druga.
LuznyGosc
LuznyGosc
  9 września 2012

Babcine takie.

kasey00
kasey00
  9 września 2012

e tam babcine... pierwsza jest fajna, druga nie bardzo. Ja bym wsadziła ją do spodni(rurek tak jak pisałaś) i do tego szpilki i mjodzio. Oczywiście żakiet/marynarkę można narzucić.

Jeśli chodzi o samą koszulę to mogłabyś znaleźć jakąś zwykłą mgiełkę i dorzucić do tego ozdobny kołnierzyk...i to i to możesz później wykorzystać w innych strojach :) albo można kupić koszulę z ładnym kołnierzykiem i doszyć na niego jakieś perełki,nity jak nie chcesz by było zbyt nudno.

http://allegro.pl/samoa-bluzka-z-okraglym-kolnierzykiem-00010-r-36-i2589885992.html

http://allegro.pl/ecru-losos-koszula-szyfon-kolnierzyk-cwieki-38-m-i2608435015.html

http://allegro.pl/elegancka-biala-ecri-retro-kolnierzyk-vila-38-i2562045951.html

marta0859
marta0859
  9 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: jak Wam sie podoba?


mi się nie podoba, jakaś taka workowata
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  10 września 2012

Brzydkie i ordynarne obydwie :(

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  10 września 2012

fajna pierwsza, druga juz nie bardzo.

luckygal
luckygal
  21 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam! Niedługo rozpoczęcie roku akademickiego. Jako pierwszak wypada wyglądać elegancko, wiadomo rozdanie indeksów itd. Wymyśliłam sobie, że chciałabym ubrać taką bluzkę: wiem, ze jest ona z mohito ale nie wiem czy nadal dostępna. Gdzie mogę jeszcze taka dostać?Przejrzałam szybko allegro ale jakoś nie znalazłam nic ciekawego. i właściwie nie wiem z czym mogłabym ja ubrać. myślałam o czarnych spodniach zwykłych czarnych dopasowanych rurkach + szpilki. ps. a ta bluzka z ciekawym kołnierzykiem;) jak Wam sie podoba? myslałam by ją zestawić z czarnym żakietem ;)z góry dziękuje:)

fajna bluzeczka, bobrze by sie prezentowala z jeansami
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.