ShinyStern
ShinyStern
  8 września 2012 (pierwszy post)

Witam!
Niedługo rozpoczęcie roku akademickiego. Jako pierwszak wypada wyglądać elegancko, wiadomo rozdanie indeksów itd. Wymyśliłam sobie, że chciałabym ubrać taką bluzkę:


wiem, ze jest ona z mohito ale nie wiem czy nadal dostępna. Gdzie mogę jeszcze taka dostać?Przejrzałam szybko allegro ale jakoś nie znalazłam nic ciekawego.
i właściwie nie wiem z czym mogłabym ja ubrać. myślałam o czarnych spodniach zwykłych czarnych dopasowanych rurkach + szpilki.
ps. a ta bluzka z ciekawym kołnierzykiem;) jak Wam sie podoba? myslałam by ją zestawić z czarnym żakietem ;)


z góry dziękuje:)

boniwinter
boniwinter
  8 września 2012

to nie te czasy zeby zakladac galowe stroje.
powinno byc skromnie, ale niekoniecznie czarno-bialo
bluzka mi sie nie podoba. Sorry wielkie

sol6
sol6
  8 września 2012

Bluzka jest okropna, kojarzy mi się z tandetnym bazarkiem i kiczem.
wybrałabym chyba małą czarna skromną sukienkę

Paulinessa
Paulinessa
  8 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: i właściwie nie wiem z czym mogłabym ja ubrać. myślałam o czarnych spodniach zwykłych czarnych dopasowanych rurkach + szpilki.


dobry wybór

Konto usunięte
Konto usunięte: ps. a ta bluzka z ciekawym kołnierzykiem;) jak Wam sie podoba? myslałam by ją zestawić z czarnym żakietem ;)


straszna.
Biomechanical
Biomechanical
  8 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: straszna.


popieram.

BTW, wyczuwam Jasmine w koszulach :rotfl:
SailorMoon
SailorMoon
  8 września 2012

Zdjęcie tej pierwszej nie chce mi się otworzyć.

Konto usunięte
Konto usunięte: ps. a ta bluzka z ciekawym kołnierzykiem;) jak Wam sie podoba? myslałam by ją zestawić z czarnym żakietem ;)

Ciekawa :)

Konto usunięte
Konto usunięte: BTW, wyczuwam Jasmine w koszulach

Ja też, ale nie chciałam już nic pisać na ten temat... :ninja:
annakrolowa
annakrolowa
  8 września 2012

obie bardzo fajne
przynajmniej nie sa bazarkowe jak ałtfity niektorych wyzej

sol6
sol6
  8 września 2012


to mi się podoba :))
madzia2143
madzia2143
  8 września 2012

ostatnio chodziłam trochę po sieciówkach - pełno tego, widać nowa moda. Nie będziesz miała raczej problemu z kupnem jej ;)

NigdyMnieTuNieBylo
NigdyMnieTuNieBylo
  8 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Niedługo rozpoczęcie roku akademickiego.


po co tam w ogole isc? :ziober2:

a koszule mi sie nie podobaja i od razu skojarzyly mi sie z jasmina :rotfl:

ale jesli Tobie odpowiadaja to zakladaj :) nie musisz jednak byc ubrana jak na rozpoczecie roku w szkole, chyba, ze Twoja uczelnia jest jakas konserwatywna. u mnie nawet na egzaminy nie chodzi sie 'po galowemu' a wiem, ze na niektorych uczelniach jest to wymagane :)

to nawet fajne:







pijana
pijana
  8 września 2012

Pierwsza bardzo mi się podoba, druga mi się nie widzi. Myślę, że podobne do pierwszej możesz znaleźć w H&M.

ShinyStern
ShinyStern
  9 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: to nie te czasy zeby zakladac galowe stroje. powinno byc skromnie, ale niekoniecznie czarno-bialo bluzka mi sie nie podoba. Sorry wielkie

ja jednak wolałabym pozostać przy klasycznej bieli i czerni. jest to dla mnie ważne wydarzenie i chciałabym też podkreślić to strojem. 'jak cię widzą, tak cię piszą'
Konto usunięte
Konto usunięte: wybrałabym chyba małą czarna skromną sukienkę

tez o tym myślę, ale dobrałabym do niej biały długi żakiet:

SailorMoon
SailorMoon: Zdjęcie tej pierwszej nie chce mi się otworzyć.

http://static3.milionkobiet.pl/files/2012_08/mohito-3-ba6782e7fe800685f299bf6b55c8dac8_aac49d.jpg

Konto usunięte
Konto usunięte: to mi się podoba :))

wiesz wszelkie kokardki żaboty falbany niestety odpadają przy mojej sylwetce ze względu na duży biust
Konto usunięte
Konto usunięte: ShinyStern:Niedługo rozpoczęcie roku akademickiego. po co tam w ogole isc?

dla mnie to oczywiste żeby iść (z reszta obecność jest obowiązkowa) a Twoje propozycje odpadają niestety jak już wcześniej pisałam ze względu na biust :(

Konto usunięte
Konto usunięte: Pierwsza bardzo mi się podoba, druga mi się nie widzi. Myślę, że podobne do pierwszej możesz znaleźć w H&M.

Konto usunięte
Konto usunięte: ostatnio chodziłam trochę po sieciówkach - pełno tego, widać nowa moda. Nie będziesz miała raczej problemu z kupnem jej ;)

no to na pewno odwiedzę hm i w sieciówkach powinnam coś znaleźć, pytanie czy w takiej bluzce będę ładnie wyglądać ;)
Hoshiko
Hoshiko
  9 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Wymyśliłam sobie, że chciałabym ubrać taką bluzkę:

fuj fuj :and:
sol6
sol6
  9 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: tez o tym myślę, ale dobrałabym do niej biały długi żakiet:


ja krótki , podkreślający figurę :D
No ale kto co lubi :)

ja w takich fasonach wyglądam akurat źle.

Konto usunięte
Konto usunięte: wiesz wszelkie kokardki żaboty falbany niestety odpadają przy mojej sylwetce ze względu na duży biust


rozumiem:)
moonlight30
Posty: 1154 (po ~122 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 22
moonlight30
  9 września 2012

O dziwo ta pierwsza koszula podoba mi się, druga już nie.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.