Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  7 września 2012 (pierwszy post)

1. Co sądzicie o modzie na unikaniu słońca&solarium?
Podobno coraz więcej gwiazd preferuje brak opalenizny.
2.. Co gorsze trupio blada cera czy pomarańczowa od solarium?
3. Opalałyście się w tym roku?
4. Byłyście w tym roku na solarium?
Ja uważam, że wszystko jest dobre z umiarem :)
Rok temu unikałam słońca /ciąża/ i w sumie nie byłam aż tak blada.
Kilka fotek:
Rooney Mara


Agnieszka Włodarczyk:



Scarlett Johansson:



Kirsten Dunst:

Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
Babsy
Babsy
  7 września 2012
Ela
Ela: 1. Co sądzicie o modzie na unikaniu słońca&solarium? Podobno coraz więcej gwiazd preferuje brak opalenizny. 2.. Co gorsze trupio blada cera czy pomarańczowa od solarium? 3. Opalałyście się w tym roku? 4. Byłyście w tym roku na solarium?

1. wszystko przemija, i najdluzsza zmija ;)
2. to i to nie jest fajne.
3. tyle co lazilam po miescie, celowo sie nie opalalam. nie pasuje mi bladosc, jestem raczej trupioblada, niz porcelanowo ;)
4. nie, choc mialam chodzic ;)
asexualna
asexualna
  7 września 2012
Ela
Ela: 1. Co sądzicie o modzie na unikaniu słońca&solarium? Podobno coraz więcej gwiazd preferuje brak opalenizny. 2.. Co gorsze trupio blada cera czy pomarańczowa od solarium? 3. Opalałyście się w tym roku? 4. Byłyście w tym roku na solarium?

Trochę głupie, bo słońce też człowiekowi jest potrzebne. Skóra jest zdrowsza jeśli nabierze troche kolorytu.
Chyba jednak pomarańczowa od solarium.
Opaliłam się, ale nie leżałam plackiem na plaży tylko zwiedzałam różne dzikie rubieże.
Byłam tylko raz w życiu i nie w tym roku.
RudaCholera
Posty: 124 (po ~82 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 19
RudaCholera
  7 września 2012
Ela
Ela: 1. Co sądzicie o modzie na unikaniu słońca&solarium? Podobno coraz więcej gwiazd preferuje brak opalenizny. 2.. Co gorsze trupio blada cera czy pomarańczowa od solarium? 3. Opalałyście się w tym roku? 4. Byłyście w tym roku na solarium?

1. Moda jak każda inna, jest dziś, jutro jej nie będzie.
2. Zdecydowanie to drugie.
3. Oczywiście :) niestety tylko sztucznym słoneczkiem.
4. Chodzę przez cały rok, nawet latem, nie trawię leżeć na słońcu ale lubię przyrumienioną skórę.

Nie jestem tu nowa :nie:

w00tjump
w00tjump
  7 września 2012
Ela
Ela: 1. Co sądzicie o modzie na unikaniu słońca&solarium? Podobno coraz więcej gwiazd preferuje brak opalenizny. 2.. Co gorsze trupio blada cera czy pomarańczowa od solarium? 3. Opalałyście się w tym roku? 4. Byłyście w tym roku na solarium?

wedlug mnie tego typu mody sa bez sensu: jednym pasuje bladosc, innym opalenizna..
n ie lubie skrajnosci.
latem pracowalam na dworze, to sie liczy? no i pare razy sie poopalalam. ogolnie u mnie jedyny filtr to 6-10 na ramiona, slonce mnie nie parzy poza ramionami. i duzo lepiej wygladam opalona.
moze z raz na poczatku roku:woot: teraz jesienia pojde kilka razy zeby sie wyrownac po lecie, stale mi sie nie chce chodzic:)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  7 września 2012
Ela
Ela: firmy kosmetyczne nie idą w tym kierunku, bo nadal osobom o jasnej karnacji jest ciężko znaleźć swój odcień podkładów, pudrów, itd..

Firmy kosmetyczne maja bogata game odcieni, to chyba nie o firmy chodzi a o dostep produktow w sklepach :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

iffy
iffy
  7 września 2012
Ela
Ela: 1. Co sądzicie o modzie na unikaniu słońca&solarium? 3. Opalałyście się w tym roku? 4. Byłyście w tym roku na solarium?

nie podoba mi się trupio blada cera, czasami wychodzi mi taka na zdjęciach. :wtf:
w tym roku niestety głównie na solarium.
mmaryja
mmaryja
  7 września 2012

niestety w polsce wychodzą z założenia, że kobiety mają karnację niczym latynoski.

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  7 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: niestety w polsce wychodzą z założenia, że kobiety mają karnację niczym latynoski.

pijanej wlasnie polecalem podklad lancome, ja dostalem jasny odcien w szwajcarii, ona tu nie znalazla :zonk:

co do tematu, chcialbym byc lekko opalony, bo jestem bielutki, ale ciezko mi sie opalic, a nie bede lezec w solarium pol godziny codzien. z samoopalaczami tez juz mam zle przezycia, wiec pewnie umre blady.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

mmaryja
mmaryja
  7 września 2012
Prinz
Prinz: pijanej wlasnie polecalem podklad lancome, ja dostalem jasny odcien w szwajcarii, ona tu nie znalazla

zawsze, ale to zawsze kupuję najjaśniejsze odcienie i jeszcze nie znalazłam takiego który nie będzie za ciemny(najczęściej), albo nie będzie masakrycznie żółty/różowy. po prostu nie ma jasnego odcienia beżowego, bez tonacji żółtej czy różowej.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  7 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: zawsze, ale to zawsze kupuję najjaśniejsze odcienie i jeszcze nie znalazłam takiego który nie będzie za ciemny(najczęściej), albo nie będzie masakrycznie żółty/różowy. po prostu nie ma jasnego odcienia beżowego, bez tonacji żółtej czy różowej.

mi odcien bezowy daje Teint Idole Ultra 24h od Lancome, choc nie jest idealnie.odcien 005 trzyma sie za to bardzo dlugo.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

BlondSzatynka
BlondSzatynka
  7 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: niestety w polsce wychodzą z założenia, że kobiety mają karnację niczym latynoski.


przeglądałaś podkład z Shiseido np ten ?
mmaryja
mmaryja
  7 września 2012
Prinz
Prinz: Teint Idole Ultra 24h od Lancome

to i tak nie jest podkład dla mojej cery, więc nawet nie chcę wiedzieć czy ma odpowiedni odcień bo jak się okaże, że ma to będzie mi przykro
Konto usunięte
Konto usunięte: przeglądałaś podkład z Shiseido np ten ?

ze 100 lat temu. też ciemny, bardziej wakacyjny.
miałam puder z tej serii.
BlondSzatynka
BlondSzatynka
  7 września 2012
Ela
Ela: 1. Co sądzicie o modzie na unikaniu słońca&solarium? Podobno coraz więcej gwiazd preferuje brak opalenizny. 2.. Co gorsze trupio blada cera czy pomarańczowa od solarium? 3. Opalałyście się w tym roku? 4. Byłyście w tym roku na solarium?


1. Sądze, że każdy robi co uważa za słuszne. Sama jestem biała jak ściana ale bardziej sie sobie podobam jak jestem lekko opalona.
2. I to i to jest niezdrowe.
3. Świadomie .. nie.
4. nie
BlondSzatynka
BlondSzatynka
  7 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ze 100 lat temu. też ciemny, bardziej wakacyjny. miałam puder z tej serii.

wydawało mi się, że jak japoński to powinny być jasne odcienie..
albo na europe dawają takie ciemne gówna.
mmaryja
mmaryja
  7 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: albo na europe dawają takie ciemne gówna.

no na europe jest inny. jest napisane spf30:zonk:. nie ma nawet pa+++ jakby u nas słońce nie świeciło:and:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.