BermudyWeTroje
BermudyWeTroje
  7 września 2012 (pierwszy post)

Testoviron czyli Łukasz Stanisławowski.Pochodzi z Morąga ukończył studia w Polsce na UMK.Wyjechał do Stanów pracuje w agencji nieruchomości potrzebował 10 lat żeby wyjść tam na ludzi.Chwalił się swoim bogactwem na youtubie ,zasłynął z wyśmiewania Polactwa.





http://www.youtube.com/watch?v=am-BJH9Zn0g&feature=related
W skali 1 do 10 ile mu dacie ?
Podoba się ?
Co na tak co na nie ?
Kilka filmików:

http://www.youtube.com/watch?v=am-BJH9Zn0g&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=AKCvah7gIBY
http://www.youtube.com/watch?v=7rK1cOwGIvk&feature=related
Jego wszystkie filmiki :
http://testoviron.atspace.cc/

styka51
styka51
  7 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: W skali 1 do 10 ile mu dacie ? Podoba się ? Co na tak co na nie ?

2
Nie.
Wszystko na nie.
RudaCholera
Posty: 124 (po ~82 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 19
RudaCholera
  7 września 2012

Nie znam gościa ale nie wzbudza dobrych odczuć. Dziwny jakiś. Zaraz sobie filmiki obejrzę.

Nie jestem tu nowa :nie:

asexualna
asexualna
  7 września 2012

To chyba jakiś żart :lol: 1.

BermudyWeTroje
BermudyWeTroje
  7 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: To chyba jakiś żart

Dlaczego ?:nielapie:
asexualna
asexualna
  7 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego ?

Bo tak :zabawa:
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  7 września 2012

Co to za przygłup? :szok:

asexualna
asexualna
  7 września 2012
Psyche30
Psyche30: Co to za przygłup?

Naśmiewa się z Polaków w internetach :zabawa: ot co.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  7 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: W skali 1 do 10 ile mu dacie ? Podoba się ? Co na tak co na nie ?

1. 0
2. nie
3. wszystko na nie
P.S. Dobry przyklad na to, ze ukonczone studia nie sa niestety swiadectwem madrosci, a juz na pewno nie inteligencji... Nie mam rolexa, przegrywam zycie :C

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  7 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Naśmiewa się z Polaków w internetach ot co.

Czyli przypadkowo sam siebie wrzucil w ramy stereotypu zawistnego, nienawistnego, nowobogackiego Polaczka cebulaczka, na ktorego tak jedzie... Ironia?

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  7 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Naśmiewa się z Polaków w internetach ot co.

Odpaliłam coś tam i jestem za utylizacją tego idioty.
asexualna
asexualna
  7 września 2012
massacre
massacre: Czyli przypadkowo sam siebie wrzucil w ramy stereotypu zawistnego, nienawistnego, nowobogackiego Polaczka cebulaczka, na ktorego tak jedzie... Ironia?

Bardziej mi pasuje "hipokryzja" w tym momencie, albo po prostu "głupota".
kedi
kedi
  7 września 2012
massacre
massacre: P.S. Dobry przyklad na to, ze ukonczone studia nie sa niestety swiadectwem madrosci, a juz na pewno nie inteligencji... Nie mam rolexa, przegrywam zycie :C

teraz studia są niczym, jak widzę, jakie przygłupy je kończą to śmiać mi się chce.

Konto usunięte
Konto usunięte: Testoviron czyli Łukasz Stanisławowski.Pochodzi z Morąga ukończył studia w Polsce na UMK.Wyjechał do Stanów pracuje w agencji nieruchomości potrzebował 10 lat żeby wyjść tam na ludzi.Chwalił się swoim bogactwem na youtubie ,zasłynął z wyśmiewania Polactwa.

nie znam gościa, obejrzę filmiki jak wrócę z pracy.
Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  7 września 2012
kedi
kedi: teraz studia są niczym, jak widzę, jakie przygłupy je kończą to śmiać mi się chce.

Teraz studia to jak gimnazjum... każdy może skończyć.
Sama się na studiach przekonałam, widziałam ile osób się ślizgało, potrafili przyjść tylko na zaliczenia, egzaminy. Wykładowcy czasami zaliczali za samo chodzenie (mowa o 3) jak komuś zależało to pisał egzamin. I te nieuki wychodziły od razu...

Co do neigo, kompletnie mi nie pasuje, wygląd na 0, w ogóle temat to chyba dla jaj..
Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  7 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Bardziej mi pasuje "hipokryzja" w tym momencie, albo po prostu "głupota".

No hipokryzja, ale najlepsze jest to, ze on sobie raczej z tego nie zdaje sprawy ^^

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.