SailorMoon
SailorMoon
  29 sierpnia 2012 (pierwszy post)

"Angélique Monique-Paulet Boyer Rousseau (ur. 4 lipca 1988 w Saint-Claude), urodzona we Francji, meksykańska aktorka. Z Francji wyjechała wraz z rodzicami w 1990 roku. Zamieszkała w Meksyku, gdy miała 2 lata. Pierwsze kroki w show-biznesie postawiła w wieku 11 lat, dołączając do dziecięcej grupy muzycznej Rabanitos Verdes. Po ukończeniu szkoły rozpoczęła naukę w Centrum Kształcenia. Znana z serialu Zbuntowani, w którym wcieliła się w rolę Victori 'Vico' Paz."
Ja ją oglądam obecnie w telenoweli Teresa. Zbuntowanych nie oglądałam ale ostatnio naszło mnie, że znów jakąś telenowelę bym obejrzała, no i ta mi się nawet spodobała :D
Zdjęcia:


I w wersji blond:
1. Podoba Wam się ta meksykańska aktorka?
2. W skali od 1 do 10?
3. Oglądacie/oglądaliście jakieś telenowele?

Pozdrawiam :)

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  30 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Wszystkie poprzerabiane

to Tobie ile trzeba dać? żółtko na głowie, nieudolna tapeta, wyskubane brwi. just sayin'

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

madzia2143
madzia2143
  30 sierpnia 2012

och zbuntowany anioł :zakochany: pamiętam tę telenowelę, mega mnie wciągnęła :mrgreen: nawet zespół taneczny w którym w gimnazjum tańczyłam nazywał się "Rebel Angels" :ninja:
a dziewczyna ładna, ale jak zobaczyłam zdjęcia w wersji blond to miałam wrażenie że to dwie różne babki :wtf:

dont0say0anything
dont0say0anything
  30 sierpnia 2012
SailorMoon
SailorMoon: 1. Podoba Wam się ta meksykańska aktorka? 2. W skali od 1 do 10? 3. Oglądacie/oglądaliście jakieś telenowele?

W blondzie tak, jako szatynka już mniej. Ładna babka ale jak już ludzie zauważyli - ma coś z twarzą co drażni.
Nie wiem, nie bawię się dziś w skale.
Pewnie, że tak. Esmeraldę, Paulinę, Rosalindę, Dziki księżyc i jeszcze jakąś, mega mnie wciągnęła ale za chiny sobie tytułu nie przypomnę :( a to była moja ulubiona. Teraz tego gów nicha nie oglądam ale seriale znowóż... Echhhh..
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  30 sierpnia 2012
SailorMoon
SailorMoon: Nooo... a ta blondyna to taka "typowa" blondynka była jej teksty powalały


Kurdę, nie pamiętam już ;D.

SailorMoon
SailorMoon: Ja do liceum szłam... 15 lat miałam.


To ja miałam 17 :mrgreen:.
:ziober2:
SailorMoon
SailorMoon
  30 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: och zbuntowany anioł pamiętam tę telenowelę, mega mnie wciągnęła

Ja chyba nie znam nikogo, kto chociaż paru odcinków nie oglądał :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: nawet zespół taneczny w którym w gimnazjum tańczyłam nazywał się "Rebel Angels"

Ahahahah :D a co tańczyliście :D ?

Konto usunięte
Konto usunięte: jeszcze jakąś, mega mnie wciągnęła ale za chiny sobie tytułu nie przypomnę :(

A pamiętasz o co tam chodziło, kto występował? Mniej więcej? To może ktoś skojarzy i powie tytuł :D Pozgaduję - Paloma, Luz Maria, Przyjaciółki i rywalki? :D
MaqdaIena
MaqdaIena: Kurdę, nie pamiętam już ;D.

Ja też już nie bardzo, ale coś tam mi się tam kojarzy, że zabawna była :D

MaqdaIena
MaqdaIena: To ja miałam 17 .

To se ne wrati ;( ... :D
dont0say0anything
dont0say0anything
  30 sierpnia 2012
SailorMoon
SailorMoon: A pamiętasz o co tam chodziło, kto występował? Mniej więcej? To może ktoś skojarzy i powie tytuł :D Pozgaduję - Paloma, Luz Maria, Przyjaciółki i rywalki? :D

No a o czym może być telenowela :D o miłosnych rozterkach i wojnach między rodami ;p pamiętam, że występowała piękna kobieta i tyle;p
sylwik
sylwik
  30 sierpnia 2012
SailorMoon
SailorMoon: 1. Podoba Wam się ta meksykańska aktorka? 2. W skali od 1 do 10? 3. Oglądacie/oglądaliście jakieś telenowele?

ma swietna figure, i jest ladna. tylko zle jej w blondzie.
8
nie
mmaryja
mmaryja
  31 sierpnia 2012
SailorMoon
SailorMoon: 1. Podoba Wam się ta meksykańska aktorka?

nie
SailorMoon
SailorMoon: 2. W skali od 1 do 10?

5 bo nie jest brzydka, ale zupełnie nie w moim typie
SailorMoon
SailorMoon: 3. Oglądacie/oglądaliście jakieś telenowele?

nie. nie oglądałam, nie oglądam i mam nadzieję, że nie będę oglądać.
Adidasowa
Adidasowa
  31 sierpnia 2012

W blondzie lepiej, i na ostatnim zdjęciu wygląda jak uwAga:szok:

asexualna
asexualna
  31 sierpnia 2012

Nie oglądam telenowel, ale babka całkiem ładna :ziober2:
W blondzie trochę tandetnie, albo po prostu to takie tandetne zdjęcia.
Daję 7

madzia2143
madzia2143
  1 września 2012
SailorMoon
SailorMoon: Ahahahah :D a co tańczyliście :D ?

a same wymyślałyśmy układy :pavarotti: ale jeśli chodzi o typ to taniec współczesny, o ile można w ogóle to nazwać tańcem :rotfl:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.