SailorMoon
SailorMoon
  29 sierpnia 2012 (pierwszy post)

"Angélique Monique-Paulet Boyer Rousseau (ur. 4 lipca 1988 w Saint-Claude), urodzona we Francji, meksykańska aktorka. Z Francji wyjechała wraz z rodzicami w 1990 roku. Zamieszkała w Meksyku, gdy miała 2 lata. Pierwsze kroki w show-biznesie postawiła w wieku 11 lat, dołączając do dziecięcej grupy muzycznej Rabanitos Verdes. Po ukończeniu szkoły rozpoczęła naukę w Centrum Kształcenia. Znana z serialu Zbuntowani, w którym wcieliła się w rolę Victori 'Vico' Paz."
Ja ją oglądam obecnie w telenoweli Teresa. Zbuntowanych nie oglądałam ale ostatnio naszło mnie, że znów jakąś telenowelę bym obejrzała, no i ta mi się nawet spodobała :D
Zdjęcia:


I w wersji blond:
1. Podoba Wam się ta meksykańska aktorka?
2. W skali od 1 do 10?
3. Oglądacie/oglądaliście jakieś telenowele?

Pozdrawiam :)

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  29 sierpnia 2012
SailorMoon
SailorMoon: 1. Podoba Wam się ta meksykańska aktorka? 2. W skali od 1 do 10? 3. Oglądacie/oglądaliście jakieś telenowele?

1. Nie, wyglada jakby byla na wiecznej diecie z botoksu
2. 4
3. Bez obrazy, ale jeszcze tak nisko nie upadlam... badz jeszcze tak stara nie jestem :D

P.S. Zastanawia mnie, co sklonilo jej rodzicow, zeby wyemigrowac z Francji do Meksyku ???

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  29 sierpnia 2012

w drugiej wersji minimalnie lepiej, ale i tak średniawka

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

styka51
styka51
  29 sierpnia 2012
SailorMoon
SailorMoon: 1. Podoba Wam się ta meksykańska aktorka? 2. W skali od 1 do 10? 3. Oglądacie/oglądaliście jakieś telenowele?

1. Szału nie ma...
2. z 5.
3. Oglądam teraz Zbuntowanego Anioła :D Poza tym kiedyś Esmeraldę i Triumf miłości z Mańkiem;p
SailorMoon
SailorMoon
  29 sierpnia 2012
massacre
massacre: 3. Bez obrazy, ale jeszcze tak nisko nie upadlam... badz jeszcze tak stara nie jestem :D

A to trzeba być starym albo "podludziem" żeby telenowelę oglądać? Z tego co wiem to 90 % tego forum oglądało przynajmniej(!) "Zbuntowanego anioła", o innych telenowelach nie wspomnę... Ale ok. Twoje zdanie :)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  29 sierpnia 2012
SailorMoon
SailorMoon: "podludziem"

nigdzie tak nie napisalam :)

SailorMoon
SailorMoon: A to trzeba być starym albo "podludziem" żeby telenowelę oglądać?

albo miec strasznie nudne zycie :)

SailorMoon
SailorMoon: Z tego co wiem to 90 % tego forum oglądało przynajmniej(!)

to niech te 90% bezposrednio odniesie sie do mojego posta :D
Po prostu odnioslam to do siebie, ze musialabym byc:
a) na emeryturze
b) siedziec w domu calymi dniami i nie miec kompletnie nic do roboty
c) byc uposledzona emocjonie
d) wszystko z powyzszych
by zainteresowac sie tego typu telenowelami :)
Dlatego zaznaczylam, ze bez obrazy. Tak, to moje zdanie, co nie oznacza, ze mam ogladaczy tego typu badziewia za "podludzi" jak to nieladnie okreslilas...

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

SailorMoon
SailorMoon
  29 sierpnia 2012
massacre
massacre: albo miec strasznie nudne zycie :)

No to pozostaje mi pogratulować ciekawego życia :D

massacre
massacre: to niech te 90% bezposrednio odniesie sie do mojego posta :D

Będą chcieli to się odniosą, ale z tego co wiem to chyba nie jest temat mojego posta :)

massacre
massacre: Dlatego zaznaczylam, ze bez obrazy.

Jak się zaczyna od tego zdanie to wie się doskonale, że może to kogoś urazić ;)

massacre
massacre: Tak, to moje zdanie, co nie oznacza, ze mam ogladaczy tego typu badziewia za "podludzi" jak to nieladnie okreslilas...

Tak, bardzo nieładnie... Przepraszam szlachtę d83dde14
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  29 sierpnia 2012
SailorMoon
SailorMoon: Przepraszam szlachtę

boli Cie cos czy probujesz mnie hejtowac bez celu, bo masz np. nudne zycie?

SailorMoon
SailorMoon: ak się zaczyna od tego zdanie to wie się doskonale, że może to kogoś urazić ;)

nastepnym razem po prostu postaraj sie reagowac mniej emocjonalnie na moje posty, wtedy nie poczujesz sie niepotrzebnie urazona :)
przedwczesne reakcje emocjonalne czesto rozbieraja czlowieka i pokazuja jego kompleksy, a raczej tego nie chcesz? :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Hoshiko
Hoshiko
  29 sierpnia 2012
SailorMoon
SailorMoon: 1. Podoba Wam się ta meksykańska aktorka? 2. W skali od 1 do 10?

1.obleci
2.6
SailorMoon
SailorMoon
  29 sierpnia 2012
massacre
massacre: boli Cie cos czy probujesz mnie hejtowac bez celu, bo masz np. nudne zycie?

Tak, mam bardzo nudne. Szlachta to też nieładne określenie :myśli: ? To przepraszam, nie chciałam urazić...

massacre
massacre: nastepnym razem po prostu postaraj sie reagowac mniej emocjonalnie na moje posty, wtedy nie poczujesz sie niepotrzebnie urazona :)

Nigdzie tego nie odniosłam do siebie :)

massacre
massacre: przedwczesne reakcje emocjonalne czesto rozbieraja czlowieka i pokazuja jego kompleksy, a raczej tego nie chcesz? :D

Odwracając to...to ze szlachtą obnażyło Twoje? :)
Ja się w przeciwieństwie do Ciebie nie bawię w psychologa na odległość.
Mogłaś napisać, że nie lubisz telenowel i tyle. No ale musi być przecież kontrowersyjnie ;)
Bez odbioru. Nie będę sobie tematu dalej paskudzić... ;)
Pozdrawiam ;)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  29 sierpnia 2012
SailorMoon
SailorMoon: Odwracając to...to ze szlachtą obnażyło Twoje? :)

Absolutnie. Okreslenie nudne i przetarte. Kiedys tu na forum kojarzylas mi sie z osoba cicha i zazwyczaj bez wlasnego zdania, teraz mozesz wydawac sie nieco glosniejsza... ale dalej bez wlasnego zdania :)
P.S. Wole byc ironicznie uznawana "szlachte" niz za "buraka bez szkoly" (w cudzyslowiu, bo to nie moje slowa) ;)

SailorMoon
SailorMoon: No ale musi być przecież kontrowersyjnie

w Twoich rejonach wlasne zdanie jest kontrowersja? Mieszkasz na plebanii?

SailorMoon
SailorMoon: Bez odbioru. Nie będę sobie tematu dalej paskudzić... ;)

Chcesz pokazac pazurki przyczepiajac sie do nieodpowiedniej osoby. Jak masz do wylania jakies frustracje, to moze wroc do obgadywania strojow Jasminy - to Twoj poziom, w koncu ona Ci nie odszczeka, wiec tak bedzie dla Ciebie bezpieczniej ;)

Rowniez pozdrawiam :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 326
Kiniowska
  29 sierpnia 2012
SailorMoon
SailorMoon: 1. Podoba Wam się ta meksykańska aktorka? 2. W skali od 1 do 10? 3. Oglądacie/oglądaliście jakieś telenowele?


Ładna. :) Zdecydowanie lepiej jej w ciemnych włosach, w blondzie wygląda dzi*kowato. :P No i ta figura... :zakochany:

7,5/10.

Oglądałam. :) "Zbuntowany anioł" (:lol2:), czasami zdarzyło się obejrzeć "Zbuntowanych", "Morze miłości" - za sprawą koleżanki z którą mieszkałam na studiach, pierwszych 5 odcinków jakoś przełknęłam, później sama kazałam jej włączać TV w godzinie "emisji". :rotfl:
SzczurCieZje
SzczurCieZje
  29 sierpnia 2012
SailorMoon
SailorMoon: 1. Podoba Wam się ta meksykańska aktorka? 2. W skali od 1 do 10? 3. Oglądacie/oglądaliście jakieś telenowele?

1. Jako brunetka jeszcze ujdzie, ale jako blondi wyglada, jak produkt iepskiej fabryki tworzyw sztucznych...
2. 3.
3. Nie ogladam w ogole takich rzeczy.
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  29 sierpnia 2012

Kobita nie straszy wyglądem, ale cos w jej twarzy jest nie halo, więc nie podoba mi się.
3- :mrgreen:.
Z 17 lat temu oglądalam jakąś telenowelę, za cholerę nie pamiętam jak sie nazywala, ani za bardzo o co tam chodziło. A i Brzydulę tą pierwszą prawdziwą oglądałam, zabawna była ;D.

:ziober2:
SailorMoon
SailorMoon
  29 sierpnia 2012
Kiniowska
Kiniowska: Ładna. :) Zdecydowanie lepiej jej w ciemnych włosach, w blondzie wygląda dzi*kowato. :P No i ta figura...

Figura super. W tych blond włosach przypomina na tych fotkach Lindsay Lohan, w ładniejszej wersji oczywiście :D

Kiniowska
Kiniowska: później sama kazałam jej włączać TV w godzinie "emisji".

Wciągnęło :rotfl:

MaqdaIena
MaqdaIena: Kobita nie straszy wyglądem, ale cos w jej twarzy jest nie halo, więc nie podoba mi się.

Jak obejrzałam to pierwszy raz, to też miałam podobne odczucia. Do tej pory ciężko mi stwierdzić, czy mi się podoba ten typ urody czy nie d83dde01 Ale trzeba przyznać, że jej twarz jest dość charakterystyczna :)

MaqdaIena
MaqdaIena: A i Brzydulę tą pierwszą prawdziwą oglądałam, zabawna była ;D.

Można było się pośmiać :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.