xxxxXLoveXxxxx
xxxxXLoveXxxxx
  28 sierpnia 2012 (pierwszy post)

Dagmara Krasowska-Aktorka która wystąpiła w najgłośniejszym filmie pt"Galerianki"













1Co na tak a co na nie?
2-W skali 1-10?

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  29 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Wyglada jak wiekszosc polek, typowe slowianskie rysy twarz - mocny nos, kanciasta glowa, male uste i okragle oczy.

Czy idac tym tokiem myslenia mozna wysnuc wniosek, ze w wiekszosci przypadkow Polki wygladaja jak galerianki? :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Hoshiko
Hoshiko
  29 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: i ten słynny cytat z dżinsami :)


zrobię Ci dżinsy jak kupisz mi loda ? d83ddc4a
Hoshiko
Hoshiko
  29 sierpnia 2012
Sylvinka
Sylvinka: Teraz prezentuje się tak:

teraz jakos bardziej mi sie podoba d83ddc4d
LittleCuttie
LittleCuttie
  29 sierpnia 2012
massacre
massacre: Czy idac tym tokiem myslenia mozna wysnuc wniosek, ze w wiekszosci przypadkow Polki wygladaja jak galerianki? :D

To nie jest tok myslenia, chodzi o klasyczne rysy twarzy aktorki ktore byly tak a nie inaczej wystylizowane do jej roli.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  29 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: chodzi o klasyczne rysy twarzy aktorki ktore byly tak a nie inaczej wystylizowane do jej roli.

Rysy twarzy wg mnie moga byc co najwyzej uwydatnione, nie wystylizowane. Ja po prostu zrozumialam to tak, ze jesli przecietna Polka nie zatuszuje swoich rysow twarzy bedzie wygladac jak galerianka.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

LittleCuttie
LittleCuttie
  30 sierpnia 2012
massacre
massacre: Rysy twarzy wg mnie moga byc co najwyzej uwydatnione, nie wystylizowane. Ja po prostu zrozumialam to tak, ze jesli przecietna Polka nie zatuszuje swoich rysow twarzy bedzie wygladac jak galerianka.

zatuszuje? A czy ona wygladala 'naturalnie' w swojej roli?
Cala byla wystylizowana.
Letal
Letal
  31 sierpnia 2012

wtedy dałbym jej 7 - 8 dobra była dupecz ka :ziober2:
btw wczoraj oglądałem galerianki właśnie h3h3

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.