xxxxXLoveXxxxx
xxxxXLoveXxxxx
  28 sierpnia 2012 (pierwszy post)

Dagmara Krasowska-Aktorka która wystąpiła w najgłośniejszym filmie pt"Galerianki"













1Co na tak a co na nie?
2-W skali 1-10?

xxxxXLoveXxxxx
xxxxXLoveXxxxx
  28 sierpnia 2012
Sylvinka
Sylvinka: Teraz prezentuje się tak:


no no fajnie wygląda-ale swoje zarobiła :)
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  28 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: no no fajnie wygląda-ale swoje zarobiła

Jest tylko aktorką i nie rozumiem dlaczego jest przez Ciebie 'rozpatrywana' pod takim względem, w każdym filmie ktoś się w kogoś wciela, a z tym wiąże się także wizerunek, wątpię by robiła z siebie taką panieneczkę w prawdziwym życiu :mrgreen: :p

dajmy na to roma gąsiorowska i jej rola w sali samobójców (sory za taki przykład :D) zagrała tam totalną świruskę, a daleko jej do tego i wyglądem i charakterem :D
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
kasey00
kasey00
  28 sierpnia 2012
Sylvinka
Sylvinka: Teraz prezentuje się tak:

Baardzo przeciętna, jej uroda jest jakaś taka pospolita, wiele podobnych dziewczyn mijam na ulicy. Daję 4
Sylvinka
Sylvinka: Jest tylko aktorką i nie rozumiem dlaczego jest przez Ciebie 'rozpatrywana' pod takim względem, w każdym filmie ktoś się w kogoś wciela, a z tym wiąże się także wizerunek, wątpię by robiła z siebie taką panieneczkę w prawdziwym życiu :p

Otóż to, z tym, że przede wszystkim z tą rolą jest kojarzona, została zaszufladkowana tak jak np. Daniel Radcliffe :mrgreen:
BlondSzatynka
BlondSzatynka
  28 sierpnia 2012

a ta Milena ...

:zonk:

xxxxXLoveXxxxx
xxxxXLoveXxxxx
  28 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: a ta Milena ...

a o jakiej myślałaś ????
BlondSzatynka
BlondSzatynka
  28 sierpnia 2012

o tej z Galerianek ;] przeciez nie o Ciebie..

zreszta nawet nie wiem jak masz na imie

pijana
pijana
  28 sierpnia 2012

Utożsamianie jej z tą rolą jest zdecydowanie krzywdzące... Na zdjęciu "spoza planu" wygląda całkiem spoko.

marta0859
marta0859
  28 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 1Co na tak a co na nie? 2-W skali 1-10?

Nie podoba mi się w ogóle, wygląda jak przeciętna gimnazjalistka w dzisiejszych czasach, czasem aż strach popatrzeć na takie dziewczyny jak się przechodzi bo zaraz się słyszy komentarze w stylu "czego paczysz" :D Dlatego źle mi się kojarzy taka "uroda" i taki imidż, figurę ma fajną (w miarę), ale nic poza tym. dałabym z 3.5
SailorMoon
SailorMoon
  28 sierpnia 2012

Dziewczyny już wszystko napisały. Uroda bardzo przeciętna, nie brzydka, nie jakaś piękna... Ot taka sobie dziewczynka z zawodówki ( nikogo nie chcę tym urazić, tak mi się kojarzy po prostu ). Też mi się jej uroda dobrze nie kojarzy ale po wyglądzie nie będę jej charakteru oceniać. I nie lubię imienia Dagmara :ninja: Kojarzy mi się tak samo jak już dziewczyny napisały :rotfl:
Ale już tu:


wygląda spoko :)

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Dagmara Krasowska

nie mój typ

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

xxxxXLoveXxxxx
xxxxXLoveXxxxx
  28 sierpnia 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: nie mój typ

a jaki jest twój typ :P:P:P
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  29 sierpnia 2012

wg mnie jest sliczna, moglaby deko schudnac mimo to.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Felka
Felka
  29 sierpnia 2012

suczilla ale w sumie taka rola w filmie

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  29 sierpnia 2012
Sylvinka
Sylvinka: Jest tylko aktorką i nie rozumiem dlaczego jest przez Ciebie 'rozpatrywana' pod takim względem, w każdym filmie ktoś się w kogoś wciela, a z tym wiąże się także wizerunek, wątpię by robiła z siebie taką panieneczkę w prawdziwym życiu :p dajmy na to roma gąsiorowska i jej rola w sali samobójców (sory za taki przykład :D) zagrała tam totalną świruskę, a daleko jej do tego i wyglądem i charakterem :D

Slabe porownanie, Roma Gasiorowska jest znana z wielu rol, ciezko wiec ja zaszufladkowac. Dziewczyna z tematu poki co jest aktorka jednego filmu, wiec dla mnie tego typu porownania nie sa niczym zlym.
Musialaby miec na koncie troche wiecej, by mozna bylo obiektywnie ocenic czy w "Galeriankach" wypadla bardzo dobrze dzieki swojej znakomitej grze aktorskiej, czy dzieki temu... ze grac tam nie musiala ;)
Cos w stylu jak Ashton Kutcher w "Efekcie motyla" - tak dobrze zagral, czy nie gral wcale, bo naturalnie jest lekko uposledzony? ;D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

LittleCuttie
LittleCuttie
  29 sierpnia 2012

Wyglada jak wiekszosc polek, typowe slowianskie rysy twarz - mocny nos, kanciasta glowa, male uste i okragle oczy.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.