Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 327
Kiniowska
  25 sierpnia 2012 (pierwszy post)

Cześć! :) Zacznę od razu...

1. Do kremu do depilacji z Joanny była dołączona emulsja "po depilacji" w takiej małej saszetce. Czy jest szansa, że dostanę ją gdzieś w normalnym opakowaniu i bez tego kremu? :ninja: Krem mi nie przypasował, a emulsja jest cudowna - pięknie pachnie, wchłania się szybko, skóra jest miękka i się tak nie klei jak np po czerwonym balsamie z Garniera... Orientuje się może któraś z Was na ten temat? Szukać w sieciowych dogeriach, zwykłych kosmetycznych czy darować sobie, bo takiego czegoś nie ma? Oglądałam półki w Rossmannie i nie zauważyłam jej "osobno".

2. Być może pytam o to już n'ty raz, ale - co mogłbybyście mi polecić do bardzo lekkiego makijażu na codzień?

Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 327
Kiniowska
  27 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Pfff, to nie! ;D


Masz czego żałować! :D :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Już się biorę w garść! Mode-emo off


Brawo!
WilczeLyko
WilczeLyko
  27 sierpnia 2012
Kiniowska
Kiniowska: Masz czego żałować! :D

Aż tak? :pavarotti:
Kiniowska
Kiniowska: Brawo!

Fanfary!
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 327
Kiniowska
  27 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Aż tak?


Nie mi oceniać. :pavarotti: :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Fanfary!


Yyy... fanfar samych w sobie nie było, będzie o tak. :D

d83cdf1fd83cdfb6d83cdf1f

d83ddc4f
WilczeLyko
WilczeLyko
  27 sierpnia 2012
Kiniowska
Kiniowska: Nie mi oceniać.

No właśnie :drobna sugestia: :rotfl:.

Kiniowska
Kiniowska:

Ojejejejejej! Dziękuję! :DD
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 327
Kiniowska
  27 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: No właśnie :drobna sugestia:


:lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ojejejejejej! Dziękuję! :DD


Polecam się! :D
WilczeLyko
WilczeLyko
  27 sierpnia 2012
Kiniowska
Kiniowska:

Nie widzę 'nie' czyli rozumiem, że tak :kv3:.
Kiniowska
Kiniowska: Polecam się! :D

Będę pamiętał, ale się zastanowię dwa razy, zaraz znów mi z jakąś solą w oko wyskoczysz ;D.
WilczeLyko
WilczeLyko
  27 sierpnia 2012

Wnoszę o zbanowanie autorki tematu z powodu nabijania we własnym temacie i idę pokornie spać ;D. :bye:

Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 327
Kiniowska
  28 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie widzę 'nie' czyli rozumiem, że tak


Znowu się pogubiłam! :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Będę pamiętał, ale się zastanowię dwa razy, zaraz znów mi z jakąś solą w oko wyskoczysz ;D.


Sól oszczędzam, mniej do jedzenia używam, zachowuję ją tylko do specjalnych przypadków - los zdecyduje, czy Twój przypadek potraktuję jako specjalny. :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Wnoszę o zbanowanie autorki tematu z powodu nabijania we własnym temacie i idę pokornie spać ;D.


A znajdę tą osobę co Cię jeżami straszyła, zmówimy się, soli kupię i dopiero się zacznie! :P A nie bany jakieś, nabijanie...
WilczeLyko
WilczeLyko
  28 sierpnia 2012
Kiniowska
Kiniowska: Sól oszczędzam, mniej do jedzenia używam, zachowuję ją tylko do specjalnych przypadków - los zdecyduje, czy Twój przypadek potraktuję jako specjalny. :P

Podziękuję za takie specjalne traktowanie, chyba że ta sól to do kąpieli :rotfl:.
Kiniowska
Kiniowska: A znajdę tą osobę co Cię jeżami straszyła, zmówimy się, soli kupię i dopiero się zacznie! :P A nie bany jakieś, nabijanie...

To już zakrawa na groźby karalne! ;D. Ban z całego serca! :banbanban: :ziober2:.
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 327
Kiniowska
  28 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Podziękuję za takie specjalne traktowanie, chyba że ta sól to do kąpieli


Jadalna, do kąpieli mi się skończyła! :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: To już zakrawa na groźby karalne! ;D. Ban z całego serca! :banbanban:


Nikt tu już nie zagląda jak odkryto, że na 2. stronie zrobiliśmy śmietnik i dalej jest tylko puste nabijanie... :rotfl:
WilczeLyko
WilczeLyko
  28 sierpnia 2012
Kiniowska
Kiniowska: Jadalna, do kąpieli mi się skończyła!

Jeeej, zjadła sól do kąpieli, żeby dosypać mi jadalnej do wanny, cóż za poświęcenie! :rotfl:.
Kiniowska
Kiniowska: Nikt tu już nie zagląda jak odkryto, że na 2. stronie zrobiliśmy śmietnik i dalej jest tylko puste nabijanie...

Czyli sugerujesz, że powinienem zgłosić to władzom :rotfl:.
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 327
Kiniowska
  28 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeeej, zjadła sól do kąpieli, żeby dosypać mi jadalnej do wanny, cóż za poświęcenie!

Do kąpieli zużyłam, zgodnie z przeznaczeniem, a została mi jadalna, której staram się używać mniej, bo to niezdrowe i... aaaj, dobra! :lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli sugerujesz, że powinienem zgłosić to władzom

Skoro też chcesz dostać bana to proszę bardzo. :pavarotti:
WilczeLyko
WilczeLyko
  28 sierpnia 2012
Kiniowska
Kiniowska: Do kąpieli zużyłam, zgodnie z przeznaczeniem, a została mi jadalna, której staram się używać mniej, bo to niezdrowe i... aaaj, dobra!

Zgodnie z przeznaczeniem powiadasz, nie dało się nikogo tym posypać, czy mniej piecze od jadalnej? :rotfl:.
Kiniowska
Kiniowska: Skoro też chcesz dostać bana to proszę bardzo.

Ale ja za co? :C Ja tylko odpowiadam na Twoje posty bo jestem dżentelmenem, a Ty bezczelnie nabijasz! :lol:
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 327
Kiniowska
  28 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Zgodnie z przeznaczeniem powiadasz, nie dało się nikogo tym posypać, czy mniej piecze od jadalnej?

Ustrojstwo w ogóle nie piecze... d83dde2d

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale ja za co? :C Ja tylko odpowiadam na Twoje posty bo jestem dżentelmenem, a Ty bezczelnie nabijasz!


A no to zwalniam Cię wszem i wobec z odpowiadania na moje bezczelne nabijanie! :pavarotti:
WilczeLyko
WilczeLyko
  28 sierpnia 2012
Kiniowska
Kiniowska: Ustrojstwo w ogóle nie piecze...

Łeee..to do niczego, zero praktycznego zastosowania :ziober2:.
Kiniowska
Kiniowska: A no to zwalniam Cię wszem i wobec z odpowiadania na moje bezczelne nabijanie!

Skoro tak stawiasz sprawę do odchodzę!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.